Skocz do zawartości

Pasek/ taśma dekoracyjna


kkobus1

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ze dwa miesiące temu na ali 8 metrów tego - kolor niebieski.

Niestety do tej pory nie udało mi się tego spróbować z braku czasu i ostatnio mało zachęcającej pogody.

Majfrendy sprzedają to cięte po 1 metrze każdy kawałek, warto o tym wiedzieć, jak by ktoś chciał jeden długi kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze dwa miesiące temu na ali 8 metrów tego - kolor niebieski.

Niestety do tej pory nie udało mi się tego spróbować z braku czasu i ostatnio mało zachęcającej pogody.

Majfrendy sprzedają to cięte po 1 metrze każdy kawałek, warto o tym wiedzieć, jak by ktoś chciał jeden długi kawałek.

zapodasz link do ali? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - Kupowałem u tego chinola jeszcze kilka innych produktów, więc opłaciło mi się przy okazji zabrać też tą taśmę.

Ile kosztuje w Polsce, też wiem.

Po drugie primo - na Allegro za darmo dają, czy trzeba płacić za wysyłkę ?

Po trzecie primo - chyba mylicie produkty, bo ten z ali jest "nieco" inny, a właściwie całkowicie inny...

Ale co tam, kupujcie na Allegro i obcinajcie ten pasek ręcznie nożykiem do tapet, aż wam nóż palce poobcina, ważne, że 20 groszy taniej...

Jak chcecie to wcisnąć w szczeliny, nie widać, że to coś ma pasek, który trzeba obcinać, bo nigdzie nie wejdzie ?

Popatrzcie tylko na wymiary Waszego paseczka z Allegro.

Pomyśleli ?

Chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, po co ta spina.

Po drugie, w niektórych przypadkach ów pasek wystarczy trochę podciąć(u mnie nie trzeba było nic kombinować).

Po trzecie, właśnie na tym pasku "to coś" można wcisnąć, wkleić.

Po czwarte, ja zademonstrowałem jak to u mnie wygląda i poleciłem produkt z Allegro, ponieważ sam takiego użyłem.

Po piąte, tyle w tym temacie już z mojej strony, bo widzę, że niektórym coś co ktoś napisze najwyraźniej w świecie zaczyna przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.