Skocz do zawartości

Pasta G3 i pasta polerska


Gość pysia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
dziś pracowałem z G3 na szlifierce kątowej dewalta Specjalizujemy się.

USŁUGI RTV, NAPRAWA TV, USTAWIANIE I REGULACJA. FIRMA Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ WYKONUJE NAPRAWY TELEWIZORÓW WE WROCŁAWIU I OKOLICACH U KLIENTÓW W DOMU

Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szukaj telewizorów z technologią DVB-T oraz MPEG-4.

Masz na mysli flexa bez regulacji obrotów. Jeśli tak jestes Hardcorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli flexa bez regulacji obrotów. Jeśli tak jestes Hardcorem :D

hmm.. o ile mnie pamięć nie myli może kolega o tym nie wiem, z tyłu szlifierki jest taki regulator z cyferkami 1,2,3,4,5,6 i jak sądzisz ma regulację obrotów czy nie? bo ja kompletnie nie wiem po co te cyferki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. o ile mnie pamięć nie myli może kolega o tym nie wiem, z tyłu szlifierki jest taki regulator z cyferkami 1,2,3,4,5,6 i jak sądzisz ma regulację obrotów czy nie? bo ja kompletnie nie wiem po co te cyferki...

Co z tego ze ma regulacje obrotów, jak szlifierki kątowe mają regulacje np. od 3.000-11.000obr/min ? Tak więc taki sprzęt to możesz używać ale do czyszczenia metalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taaa, niestety mój samochód lakiernik wykończył (dosłownie) kątówką + zółta + G3... chyba nie chcecie pytać jak to wyszło na czarnym lakierze. Nawet nie żałuje, że fotek nie zrobiłem, bo żal było na to patrzeć... Sam używam G3 do cięższych zastosowań, ręcznie jak i maszynowo i oprócz tego wstrętnego rozbryzgiwania pasta jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie żałuje, że fotek nie zrobiłem, bo żal było na to patrzeć... Sam używam G3 do cięższych zastosowań, ręcznie jak i maszynowo i oprócz tego wstrętnego rozbryzgiwania pasta jest OK.

pewnie tak jak po mojej polerce na białym ducato, masa hologramów mimo, że lakier miałem jest biały, nie mogłem patrzeć na te hologramy i poprawiłem prawdziwa polerka;)

teraz jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.