Skocz do zawartości

Krwawa Felga - Car Concept


Yakuz89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy test kosmetyków więc nie hejtujcie za bardzo :) do zdjęć niestety mam tylko żelazko... Dostałem do testów kilka produktów Car Concept i spróbuje je przybliżyć. Na 1 ogień Krwawa Felga czyli klasyczny deironizer. Produkt dotarł do mnie w półlitrowej butelce z atomizerem. Wbrew innym opiniom butelka nie cieknie. Etykieta wg mnie spoko, bez zbędnej bajery.

eb14712d8915362bgen.jpg

 

Do testu dorwałem letnią felgę od szwagra z laguny :) myślę że nigdy nie widziała żadnego deironizera :P

f0354bc8a441246dgen.jpg

dla porównania wziąłem drugą felgę którą potraktuje Vampire Liquidem.

7aa6cf119fb44af8gen.jpg

 

atomizer w krwawej feldze rozpyla całkiem nieźle. parę strzałów na felge. krwawienie pojawia się po niecałej minucie:

2f3d8e0aa11c76a1gen.jpg

fotka była robiona jakieś 3 minuty po pryskaniu jak już zaczęło spływać. Wampir krwawi troszke mocniej jednak:

1cf4694b1aecc80agen.jpg

i spłukujemy:

25622baae436a593gen.jpg

74b1d59b85f5027fgen.jpg

 

Produkt wg mnie spełnil swoje zadanie. Ma neutralne ph więc wiadomo że ze szczurami trzeba by się mocniej pobawić. Pomimo mniejszego krwawienia domył wg mnie podobnie jak VL. Krwawa Felga ma zapach gumy balonowej i rzeczywiście coś w deseń wg mnie jest :) pomimo że zapach "jaja" lekko się próbuje przebić to praca z produktem jest przyjemna. VL wali przy nim jajem jak cholera wg mnie. Myśle że do systematycznej pielęgnacji felg Krwawa Felga nadaje się elegancko, a z racji neutralnego ph i rzadkiej konsystencji pewnie i do lakieru się nada zamiast np Tugi która jest za gęsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Witam,

to mój pierwszy test kosmetyków więc nie hejtujcie za bardzo :) do zdjęć niestety mam tylko żelazko... Dostałem do testów kilka produktów Car Concept i spróbuje je przybliżyć. Na 1 ogień Krwawa Felga czyli klasyczny deironizer. Produkt dotarł do mnie w półlitrowej butelce z atomizerem. Wbrew innym opiniom butelka nie cieknie. Etykieta wg mnie spoko, bez zbędnej bajery.

eb14712d8915362bgen.jpg

 

Do testu dorwałem letnią felgę od szwagra z laguny :) myślę że nigdy nie widziała żadnego deironizera :P

f0354bc8a441246dgen.jpg

dla porównania wziąłem drugą felgę którą potraktuje Vampire Liquidem.

7aa6cf119fb44af8gen.jpg

 

atomizer w krwawej feldze rozpyla całkiem nieźle. parę strzałów na felge. krwawienie pojawia się po niecałej minucie:

2f3d8e0aa11c76a1gen.jpg

fotka była robiona jakieś 3 minuty po pryskaniu jak już zaczęło spływać. Wampir krwawi troszke mocniej jednak:

1cf4694b1aecc80agen.jpg

i spłukujemy:

25622baae436a593gen.jpg

74b1d59b85f5027fgen.jpg

 

Produkt wg mnie spełnil swoje zadanie. Ma neutralne ph więc wiadomo że ze szczurami trzeba by się mocniej pobawić. Pomimo mniejszego krwawienia domył wg mnie podobnie jak VL. Krwawa Felga ma zapach gumy balonowej i rzeczywiście coś w deseń wg mnie jest :) pomimo że zapach "jaja" lekko się próbuje przebić to praca z produktem jest przyjemna. VL wali przy nim jajem jak cholera wg mnie. Myśle że do systematycznej pielęgnacji felg Krwawa Felga nadaje się elegancko, a z racji neutralnego ph i rzadkiej konsystencji pewnie i do lakieru się nada zamiast np Tugi która jest za gęsta.

Jacku bardzo dziękujemy za fotorelacje i opinie, dziękujemy! :good:

Co du używania naszego deironizera spokojnie możesz stosować na karoserii;)

Natomiast fajnie by było jakbyś zrobił test, o którym pisał kolega.

 

Czekamy na pozostałe opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krwawa-felga-bleeding-rim-deironizer.jpg

 

Dzięki uprzejmości Car_Concept otrzymałem do testów środek do deironizacji felg o nazwie "KRWAWA FELGA".

Dostępny w opakowaniach 1l i 5l.

Docelowo środek miał stanąć w szranki z Tugą oraz słynnym Vampire od ADBL...co się odwlecze to nie uciecze...

Korzystając z dodatniej temperatury postanowiłem sprawdzić Krwawą Felgę na bezdotyku.

 

Po odwinięciu folii, w której otrzymałem środek od MP Concept nie zauważyłem żadnych wycieków - szczelność jest :D

Oczom ukazało się takie zgrabne opakowanie:

tij3iHp.jpg?1

 

Czytamy opis

vsyEHiB.jpg?1

 

Docelowo ten komplet felg zimowych miał brać udział w porównaniu z innymi środkami przy okazji testu dressingu do opon od Car Concept.

Niestety zima pogniła i trzeba było założyć felgi szybciej niż dotarła do mnie paczka.

Pogoda strasznie wietrzna, starałem się stać od zawietrznej ;) Temp. ok 5°C.

Zaczynamy:

fIJDjj9.jpg?1

 

Atomizer działa gładko i przyjemnie, mimo wietrznej pogody mogłem precyzyjnie dozować chmurę, a i celność miałem dobrą.

Już na starcie jest dobrze, bo mając na co dzień 5l baniak Tugi, można popaść w marazm. Atomizer Tugi jest tak słaby, że przy pryskaniu trzeba wykonywać ręką ruch pędzla ;) Kto używał ten wie o co chodzi.

fIJDjj9.jpg?1

 

Psikam i psikam, myślę sobie "rzadki to szybko spłynie" coś jak Tenzi Prix.

Po 3 minutach:

0Owm1Nk.jpg?1

Po ok. 4 minutach koło pasażera

XMwXXAm.jpg?1

 

Z racji, że pogoda nie rozpieszczała, ciuch na sobie służbowy, to nie miałem cierpliwości patrzeć się jak gekon w muchę, ale ewidentnie Krwawa Felga poleży jeszcze dłużej. Na wejściu można powiedzieć, że spokojnie można pędzelkować o wiele dłużej niż wcześniej wspomnianego Tenzi Prixa.

Bez pieszczot spłukałem i cyknąłem fotkę.

ywWFCcd.jpg?1

 

Podsumowując:

Nie mogę się doczekać dalszych testów. Trochę deironizerów już w życiu wylałem i ten jest user friendly. Na małą wzmiankę zasługuje zapach środka, po robocie odłożony do bagażnika nie wydziela zbuka jak Tuga. Pewnie dlatego, że atomizer leje po feldze, a nie po butelce ;)

W następnym odcinku inny komplet felg ląduje w wannie i zobaczymy jak się zachowuje w bezpośredniej walce z innymi.

 

Chciałbym podziękować Car_Concept za możliwość przeprowadzenia testu pełnowartościowym produktem wraz z opakowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
krwawa-felga-bleeding-rim-deironizer.jpg

 

Dzięki uprzejmości Car_Concept otrzymałem do testów środek do deironizacji felg o nazwie "KRWAWA FELGA".

Dostępny w opakowaniach 1l i 5l.

Docelowo środek miał stanąć w szranki z Tugą oraz słynnym Vampire od ADBL...co się odwlecze to nie uciecze...

Korzystając z dodatniej temperatury postanowiłem sprawdzić Krwawą Felgę na bezdotyku.

 

Po odwinięciu folii, w której otrzymałem środek od MP Concept nie zauważyłem żadnych wycieków - szczelność jest :D

Oczom ukazało się takie zgrabne opakowanie:

tij3iHp.jpg?1

 

Czytamy opis

vsyEHiB.jpg?1

 

Docelowo ten komplet felg zimowych miał brać udział w porównaniu z innymi środkami przy okazji testu dressingu do opon od Car Concept.

Niestety zima pogniła i trzeba było założyć felgi szybciej niż dotarła do mnie paczka.

Pogoda strasznie wietrzna, starałem się stać od zawietrznej ;) Temp. ok 5°C.

Zaczynamy:

fIJDjj9.jpg?1

 

Atomizer działa gładko i przyjemnie, mimo wietrznej pogody mogłem precyzyjnie dozować chmurę, a i celność miałem dobrą.

Już na starcie jest dobrze, bo mając na co dzień 5l baniak Tugi, można popaść w marazm. Atomizer Tugi jest tak słaby, że przy pryskaniu trzeba wykonywać ręką ruch pędzla ;) Kto używał ten wie o co chodzi.

fIJDjj9.jpg?1

 

Psikam i psikam, myślę sobie "rzadki to szybko spłynie" coś jak Tenzi Prix.

Po 3 minutach:

0Owm1Nk.jpg?1

Po ok. 4 minutach koło pasażera

XMwXXAm.jpg?1

 

Z racji, że pogoda nie rozpieszczała, ciuch na sobie służbowy, to nie miałem cierpliwości patrzeć się jak gekon w muchę, ale ewidentnie Krwawa Felga poleży jeszcze dłużej. Na wejściu można powiedzieć, że spokojnie można pędzelkować o wiele dłużej niż wcześniej wspomnianego Tenzi Prixa.

Bez pieszczot spłukałem i cyknąłem fotkę.

ywWFCcd.jpg?1

 

Podsumowując:

Nie mogę się doczekać dalszych testów. Trochę deironizerów już w życiu wylałem i ten jest user friendly. Na małą wzmiankę zasługuje zapach środka, po robocie odłożony do bagażnika nie wydziela zbuka jak Tuga. Pewnie dlatego, że atomizer leje po feldze, a nie po butelce ;)

W następnym odcinku inny komplet felg ląduje w wannie i zobaczymy jak się zachowuje w bezpośredniej walce z innymi.

 

Chciałbym podziękować Car_Concept za możliwość przeprowadzenia testu pełnowartościowym produktem wraz z opakowaniem.

 

 

Ariel cała przyjemność po naszej stronie;) Dziękujemy za fotorelację i opinie- super!! Czekamy na kolejne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktualizacja testu:

Mimo, że zdrowie mi nie dopisuje (artroskopia) na jednej nodze obcykałem przygotowanie felg w wannie. Cała operacja przeprowadzona na siedząco ;-)

Zabrałem się za test dwóch deironiezerów na felgach sumiennie przygotowywanych do sezonu. Ciężko mi było znaleźć szczura.

PBVuqLD.jpg

ulcFgmC.jpg

Jak widać, nie zapuszczone, zobaczymy co wykrwawią ;)

Na placu boju witamy 2 zawodników:

geJyf5q.jpg

AQe06UR.jpg

 

Car Concept - Cena za 1l - 46 zł

Tuga - Cena za 1l - 32-36 zł

 

Jak dobrze wiemy, tuga dzięki doskonałej relacji cena/jakość przebojem zdobyła serca użytkowników KA (w tym moje, stąd decyzja o zakupie baniaka). Czy Krwawa felga ma szanse w tym pojednku? Odpowiecie sobie sami.

 

Zaczynamy od nałożenia krwawej.

WhEZHC4.jpg

W6Qqo0R.jpg

 

Pierwsze oznaki działania już po 1 min.

VO5CtWx.jpg

qRFU2Yr.jpg

B95JbHO.jpg

XDwcqs3.jpg

 

Uff... czekamy tradycyjnie ok 5 min....zaraz, zaraz! Na opakowaniu jest od 1-3 minut. Tak to jest jak się czyta instrukcję po zastosowaniu, a nie przed. Na szczęście Car Concept daje radę po tym czasie swobodnie się wypędzlować.

Vpi3qop.jpg

Efekt po spłukaniu pod prysznicem. Pędzlowałem tylko na zewnątrz.

fP3fErI.jpg

5adoJtw.jpg

 

Całkiem całkiem. ;)

 

Zobaczymy co potrafi tuga.

XYPq4bj.jpg

 

Na krwawienie w tym przypadku czekamy dłużej. Po około 3-4 minutach robi się robota.

 

Osn35FZ.jpg

Pędzlujemy

DeUo33s.jpg

Jest ok

jJ4LNig.jpg

 

Może zamienimy stronami?

Krwawa felga po Tudze? Czyżby lepsza?

LieXwKX.jpg

Tuga po krwawej feldze

6qqs5V0.jpg

 

W tym momencie pomyślałem, że wyniki są jednoznaczne. :o:o:o

 

Odwracamy felgi

ed5FOqn.jpg

88YPxiH.jpg

 

Tuga

vcAqSlT.jpg

 

Strona Krwawej Lewa, Tugi prawa

1JsrU93.jpg

 

Próba polegała na odczekaniu i wypędzlowaniu felgi (jednokrotnym). Nie nacierałem jak Macierewicz pod Toruniem.

NZztHeE.jpg

jpiYAWO.jpg

 

Tuga działa z opóźnionym zapłonem, ale jak :shock::shock::shock: Zwracam honor Hulkowej zawiesinie.

Wmyt1O8.jpg

9jiX2IA.jpg

 

Strona Krwawej

i5rCAZn.jpg

Strona Tugi

ugikoo0.jpg

W tym momencie po luźnym siku z prysznica, zatęskniłem za Karcherem.

 

Efekty ocencie sami.

 

Car Concept - uważam za fajny środek na akcje bezdotykowe. Zdąży zadziałać zanim podejdzie do nas Pan Mietek z napisem OCHRONA. Wypracowuje się dobrze pędzlem. Zapach w pomieszczeniu znośny.

 

Tuga - obroniła się doskonale i miejscami pokazała miejsce w szeregu dla Krwawej felgi. Staniej kochana, to pogadamy ;) Wygrywa dla mnie lepszym czasem pracy, dzięki konsystencji, przegrywa z Krwawą zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękujemy za obiektywną ocenę, choć nie do końca jest taka jaką oczywiście byśmy chcieli :( Ale..... to Wy tu rządzicie ;)

Tak czy siak macie możliwość zakupienia Krwawej Felgi taniej o 15% - wypełniając ankietę ( tylko 5 pytań)

Kolejna forma specjalnie dla Was i tylko dla Was - rejestrując się na sklepie i przesyłąjąc adres mailowy dodajemy Was do stałej grupy rabatowej 5% na zawsze :)

A jeżeli to Was jeszcze nie przekonuje to pamiętajcie że darmowa wysyłka jest już od 69,90 zł

 

Mamy nadzieje, że coś z w/w form rabatowania przypadnie Wam do gustu

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za obiektywną ocenę, choć nie do końca jest taka jaką oczywiście byśmy chcieli :( Ale..... to Wy tu rządzicie ;)

Tak czy siak macie możliwość zakupienia Krwawej Felgi taniej o 15% - wypełniając ankietę ( tylko 5 pytań)

Kolejna forma specjalnie dla Was i tylko dla Was - rejestrując się na sklepie i przesyłąjąc adres mailowy dodajemy Was do stałej grupy rabatowej 5% na zawsze :)

A jeżeli to Was jeszcze nie przekonuje to pamiętajcie że darmowa wysyłka jest już od 69,90 zł

 

Mamy nadzieje, że coś z w/w form rabatowania przypadnie Wam do gustu

;)

 

Nie bierzcie jej mocno do serca. Konkurent bezpośredni Tenzi Prix przegrywa w przedbiegach :-)

Jutro test slicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Ari[/ref], pytanie troche z innej beczki ale nie prześmiergnął ci cały dom? Ostatnio czyscilem felgi ironx w piwnicy przy otwartym oknie. Rzeczy mi tak smierdzialy ze po przyjsciu do domu musialem caly dom wietrzyc bo smierdzialo zgnilym jajem. A to tylko rzeczy. Nie odwazylbym sie czyscic czegokolwiek takim preparatem w mieszkaniu. Chyba ze tuga i krwawa felga az tak nie capią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Ari[/ref], pytanie troche z innej beczki ale nie prześmiergnął ci cały dom? Ostatnio czyscilem felgi ironx w piwnicy przy otwartym oknie. Rzeczy mi tak smierdzialy ze po przyjsciu do domu musialem caly dom wietrzyc bo smierdzialo zgnilym jajem. A to tylko rzeczy. Nie odwazylbym sie czyscic czegokolwiek takim preparatem w mieszkaniu. Chyba ze tuga i krwawa felga az tak nie capią.

 

zapewniam Cię, że nie capią aż tak... ja myłam w wannie Vampirem - to jest dopiero jajo... :oops: oczywiście było cieplej i można było to robić przy otwartym oknie!

 

co do testu, Krwawa działa fajnie, czekam aż będę miała jakieś szczury bo moje białe po powłoce to za łatwy zawodnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Ari[/ref], pytanie troche z innej beczki ale nie prześmiergnął ci cały dom? Ostatnio czyscilem felgi ironx w piwnicy przy otwartym oknie. Rzeczy mi tak smierdzialy ze po przyjsciu do domu musialem caly dom wietrzyc bo smierdzialo zgnilym jajem. A to tylko rzeczy. Nie odwazylbym sie czyscic czegokolwiek takim preparatem w mieszkaniu. Chyba ze tuga i krwawa felga az tak nie capią.

W domu są 3 łazienki, a ta jest dobrze wentylowana. Wcześniej otworzyłem w niej okno. Wiadomo, że było coś czuć,ale Tuga przy IronX to wiosenny wietrzyk :)

 

Wysłane z Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari, jakiś T&G albo najlepiej glinka był(a) grany/a? :D

Nie do tego testu... bo po co?

Jutro idzie prick, chusol, glinka i parę innych szczegółów.

 

Wysłane z Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.