Skocz do zawartości

Płock i okolice


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja 1 tydzien w miesiącu jestem w Płocku :)

 

Wiec z chęcią się mogę się z kimś spotkać i pogadać :)

 

Dodane po 2 sekundach:

Ja 1 tydzien w miesiącu jestem w Płocku :)

 

Wiec z chęcią się mogę się z kimś spotkać i pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy też jestem z Płocka.

Mam do Was pytanko czy znacie może jakieś miejsce w Płocku lub okolicy gdzie można wjechać autem powiedzmy na weekend i zrobić jego kosmetykę zewnętrzną (polerka, wosk)? - nie komercyjnie, ale dla siebie. Mam wszystkie graty - wszystko czego mi potrzeba to bieżąca woda i dach nad głową.

 

Do początku tego roku miałem taką miejscówkę, ale niestety... skończyło się.

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam poszukuję takiego miejsca w Płocku na zimę bo nie chcę mi się jeździć do rodzinnego domu poza Płock ;)

 

Raczej ciężko z tego co widzę będzie...

 

Spoty w Płocku są motoryzacyjne w każdy pierwszy czwartek miesiąca okres zimowy g. Wisła letni parking Decathlon. Nie wydaje mi się, żeby udało się zgadać na typowego spota detailingowego tym bardziej przy tej dupiastej aurze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jesteście jedynymi co takiego miejsca poszukuje w naszym pięknym mieście :) To prawda spoty są w każdy pierwszy czwartek ale chyba trochę trudno byłoby się złapać i pogadać na typowo detajlingowe tematy. Zawsze można umówić się umówić na którymś parkingu w galerii i pogadać :) To co może jakiś inaugurujący termin na spota? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na parkingu przy bramie 1 na mazakach nie ma juz tego warsztatu do wynajęcia?? Był tam kiedyś kilkustanowiskowy garaż do wynajęcia na rbg.

 

Jak będzie taki spot i bede akurat w kraju to z przyjemnością zajrzę żeby Was poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na parkingu przy bramie 1 na mazakach nie ma juz tego warsztatu do wynajęcia?? Był tam kiedyś kilkustanowiskowy garaż do wynajęcia na rbg.

 

Pierwsze slysze :) Jest jeszcze AutoPasja ale nie wiem nie bylem tam nigdy.

 

To co może w najbliższy weekend? :) Mosty? Agata Meble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.