Skocz do zawartości

Pozagniatana skóra


Patrykr32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Wczoraj udało kupić mi się skórzana tapicerke do mojej a4 lecz nie ma co ukrywać jest ona w średnim stanie głównie chodzi o zagniecienia które powstały podczas lezakowania w garażu. W załączniku wysyłam zdjęcie może ktoś akurat ma jakiś ciekawy sposób jak je usunąć. ;)

 

bf93cbdd19cd54452a2ec011e75dc255.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]Patrykr32[/ref], ja takie zagniecenia robiłem w trochę inny sposób, choć słyszałem o wkładaniu ręcznika w pojemniku z wodą do mikrofali, grzaniu do wysokiej temperatury i taki gorący nakładano na zagniecenia, ale mój jest trochę inny, oczywiście możesz spróbować na własną odpowiedzialność, wyczyść sobie najpierw porządnie młotek (tak młotek), im większy tym lepiej (sprawdź czy aby nie ma na nim zadziorów czy czegokolwiek co mogłoby uszkodzić skórę) ma być idealnie gładki, opalarką takimi ruchami okrężnymi (żeby nie przypalić!!!) nagrzewałem uszkodzone miejsce, potem szybko wygładzałem schłodzonym młotkiem (oczywiście częścią metalową), kilka razy w jednym miejscu powtarzałem proces aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Jak chcesz to spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarką lub opalarką (ostrożnie) podgrzewaj zagniecione miejsce i rozmasowywuj ręką (kilkadziesiąt sekund). Na koniec przyłóż coś zimnego jak kawałek płaskiego metalu, żeby schłodzić skórę.

Jest trochę zabawy, ale zagniecenia trochę powinny się spłycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.