Jump to content

Pozagniatana skóra


Patrykr32

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Wczoraj udało kupić mi się skórzana tapicerke do mojej a4 lecz nie ma co ukrywać jest ona w średnim stanie głównie chodzi o zagniecienia które powstały podczas lezakowania w garażu. W załączniku wysyłam zdjęcie może ktoś akurat ma jakiś ciekawy sposób jak je usunąć. ;)

 

bf93cbdd19cd54452a2ec011e75dc255.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

[ref=#ff3366]Patrykr32[/ref], ja takie zagniecenia robiłem w trochę inny sposób, choć słyszałem o wkładaniu ręcznika w pojemniku z wodą do mikrofali, grzaniu do wysokiej temperatury i taki gorący nakładano na zagniecenia, ale mój jest trochę inny, oczywiście możesz spróbować na własną odpowiedzialność, wyczyść sobie najpierw porządnie młotek (tak młotek), im większy tym lepiej (sprawdź czy aby nie ma na nim zadziorów czy czegokolwiek co mogłoby uszkodzić skórę) ma być idealnie gładki, opalarką takimi ruchami okrężnymi (żeby nie przypalić!!!) nagrzewałem uszkodzone miejsce, potem szybko wygładzałem schłodzonym młotkiem (oczywiście częścią metalową), kilka razy w jednym miejscu powtarzałem proces aż do uzyskania odpowiedniego efektu. Jak chcesz to spróbuj.

Link to comment
Share on other sites

Trochę rozprasowalem te zagniecienia lecz za bardzo nie chcą odpuścić.. Może ktoś poleci mi jakiś sposób jak mogę je trochę zamaskować? Jakaś pasta koloryzująca?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Suszarką lub opalarką (ostrożnie) podgrzewaj zagniecione miejsce i rozmasowywuj ręką (kilkadziesiąt sekund). Na koniec przyłóż coś zimnego jak kawałek płaskiego metalu, żeby schłodzić skórę.

Jest trochę zabawy, ale zagniecenia trochę powinny się spłycić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.