Skocz do zawartości

Lexus IS 300 Intense Blue Pearl 2002


Błaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Super auto, miałem takie w takim samym kolorze, na takich samych felgach, w "Sportcrossie", nawet z hakiem :), i oczywiście IS300, tylko wnętrze było ciemne. Po twojej relacji, nawet żaluję że sprzedałem IS'a... niesamowita frajda z jazdy i bardzo piękna sylwetka, akurat w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

638070 Sam nie wiem... Może powinienem zrobić test na jdnej feldze tylko? Ale w samym teście zrobiłem dwie próby - raz ADBL na przednią felgę a Fireball na tył a drugi raz na odwrót i werdykt był taki sam...

Można było na obu przednich: lewa ADBL prawa Fball a potem sprawdzenie, koła jednej osi są z reguły jednakowo unorane.

Albo taśmą obręcz na pół i bezpośrednia konfrontacja.

 

Jak dysponujesz jeszcze jakimś felunkiem zrób elegancki test i wstaw do działu, ja już na ten sezon się okupiłem i przez następne wydatki już bym tylko cierpiał na wyrzuty sumienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

638070 Sam nie wiem... Może powinienem zrobić test na jdnej feldze tylko? Ale w samym teście zrobiłem dwie próby - raz ADBL na przednią felgę a Fireball na tył a drugi raz na odwrót i werdykt był taki sam...

Można było na obu przednich: lewa ADBL prawa Fball a potem sprawdzenie, koła jednej osi są z reguły jednakowo unorane.

Albo taśmą obręcz na pół i bezpośrednia konfrontacja.

 

Jak dysponujesz jeszcze jakimś felunkiem zrób elegancki test i wstaw do działu, ja już na ten sezon się okupiłem i przez następne wydatki już bym tylko cierpiał na wyrzuty sumienia ;)

Jak wpadnie mi w łapki jakaś zaniedbana felga to się nią zajmę ale tak się jakoś składa że na horyzoncie nie chce się żadna pokazać

 

Było adbl i fireball na przednich felgach :) robiłem raz prawą stronę a później lewą na odwrót :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze, zrozumiałem wcześniej, że jeden na przód drugi na tył a potem na odwrót, nieważne. Werdykt zatem można uznać za rzetelny :)

638070 dwie próby - raz ADBL na przednią felgę a Fireball na tył a drugi raz na odwrót i werdykt był taki sam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty przy mało pospolitym aucie w ciekawym kolorze :good: Niech właściciel teraz należycie dba o lakier aby jak najdłużej jeździł w blasku ;) Mój Lex (w troszkę jaśniejszym kolorze, spectra blue) też ostatnio doczekał się małego odświeżenia po zimie :) Jednak u mnie teraz nie było ostrego cięcia a jedynie one step. Znakomicie spisała się menzerna 2500 na czerwonym padzie NAT potem DJ Lime Prime i jako, że moje auto zazwyczaj służy za królika doświadczalnego to poleciały trzy różne woski :D W wiosennym słoneczku niebieska perła robi robote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kawał dobrej roboty przy mało pospolitym aucie w ciekawym kolorze :good: Niech właściciel teraz należycie dba o lakier aby jak najdłużej jeździł w blasku ;) Mój Lex (w troszkę jaśniejszym kolorze, spectra blue) też ostatnio doczekał się małego odświeżenia po zimie :) Jednak u mnie teraz nie było ostrego cięcia a jedynie one step. Znakomicie spisała się menzerna 2500 na czerwonym padzie NAT potem DJ Lime Prime i jako, że moje auto zazwyczaj służy za królika doświadczalnego to poleciały trzy różne woski :D W wiosennym słoneczku niebieska perła robi robote :kox:

 

Właściciela jestem pewien - potrafi o auto zadbać. Tymbardziej że lex jest częstym gościem na zlotach - musi lśnić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.