Skocz do zawartości

Audi A3 e-tron Misano Red 2015


Rekomendowane odpowiedzi

:good::good:

Dziękuję :)

 

Za twą kulturę dziękuję ;)

Hehe no nie jest do końca spójna... :D:D:D:D:D To poprostu słabo wykończony beton, miejscami wyżej innymi niżej. Wiem że to nie ideał,

Co do pylenia to w sumie nie wiem czy podłoga pyli jakoś znacznie, ale nie bardziej niż poprostu konstrukcja dachu, nie chcę nawet o tym myśleć ale zawsze jakieś paprochy pewnie spadają... :|

Jedyne co ja mogę wyeliminować w miarę łatwo, to podmuchy wiatru bo pracuję w miarę możliwości tylko przy zamkniętych drzwiach. Najlepiej mi się pracuje w półmroku, dużo lepiej jakby działa latarka, odwracam wtedy halogen.

Możliwe, że kurz to część problemu, ale samochód był przecierany PW bezpośrednio przed nakładaniem powłoki.

Po zdaniu auta wymyłem podłogę dokładnie myjką, przed cięciem własnego umyję raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawa teoria :o Powiem Ci, że biorę wszystko pod uwagę, ale nie zauważyłem jakichs problemów z dotarciem PW.

Jednak jest to interesujące, jakbyś mógł rozwinąć co w PW może być takiego co mogłoby porysować lakier, czy chodzi o to że staje sie on miękkszy i wtedy fibra staje się jakby zbyt twarda?

Zapewne to poporstu moja ułomna technika :)

 

 

 

 

 

W pracy używamy dużej gamy produktów do odłuszczania bo każdy lakier reaguje inaczej. Używamy min: PW, Nanolex EX, IPY itd... Zauważyłem że PW lubi rysować duża ilość lakierów. Nie mam pojęcia co w PW jest takiego co może wpływać na powstawanie rys. Wystarczy że wytrzesz PW po 2-3 sek, a nie od razu i już lubi narobić bałaganu itd... Wiem to dziwne, ale przetestuj sam, a się przekonasz :)

 

Jak będę miał chwile to napisze więcej na ten temat :) jak coś pisz do mnie na prywatna tam szybciej odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;)

 

W pracy używamy dużej gamy produktów do odłuszczania bo każdy lakier reaguje inaczej. Używamy min: PW, Nanolex EX, IPY itd... Zauważyłem że PW lubi rysować duża ilość lakierów. Nie mam pojęcia co w PW jest takiego co może wpływać na powstawanie rys. Wystarczy że wytrzesz PW po 2-3 sek, a nie od razu i już lubi narobić bałaganu itd... Wiem to dziwne, ale przetestuj sam, a się przekonasz :)

 

Jak będę miał chwile to napisze więcej na ten temat :) jak coś pisz do mnie na prywatna tam szybciej odpisze :)

 

 

OK. Będę się upierał przy swoim. Jednak sprawdzę przy okazji cięcia mojego. Zrobię całą maskę, zmyję uczciwie najpierw surfeksem, potem będę pocierał :)

 

 

 

Należy sie oddać szacun firmie Gtechniq.

Napisałem maila z zapytaniem, następnego dnia Rob Earle odpisał, mimo że jest na wakacjach. Mogę udostępnić całą rozmowę, jednak najważniejsza dla mnie odpowiedź ostatnia:

 

Could be something to do with the cloths. I would recommend trying different cloths.

 

Czy to naprawdę możliwe? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Będę się upierał przy swoim. Jednak sprawdzę przy okazji cięcia mojego. Zrobię całą maskę, zmyję uczciwie najpierw surfeksem, potem będę pocierał :)

 

 

 

Należy sie oddać szacun firmie Gtechniq.

Napisałem maila z zapytaniem, następnego dnia Rob Earle odpisał, mimo że jest na wakacjach. Mogę udostępnić całą rozmowę, jednak najważniejsza dla mnie odpowiedź ostatnia:

 

Could be something to do with the cloths. I would recommend trying different cloths.

 

Czy to naprawdę możliwe? :dontknow:

 

 

Raczej nie wydaje mi się. Sam jestem ciekaw dlaczego tak się dzieje :) Podobno PW jest z acetonem i to ma jakiś wpływ na to że łatwiej porysować przy przemywaniu. Ale ile w tym prawdy nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.