Skocz do zawartości

FLEX & SONAX Detailing Day Katowice MrCleaner


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzis testowalem paste sonaxową łan stepową dedykowaną pod DA co kupilem na pokazie u mrcleanera i calkiem fajna jest, ale nie bede smarowal mią plastikow i opon jak radzil Antoni od Flexa :kox:

Antonio :mrgreen: popatrzcie na dyplomy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucerman, fajnie by było jak byś przedstawił test w porównaniu do np. Menzerny albo Kocha albo przynajmniej podzielił się spostrzeżeniami. Jakie efekty, na jakim padzie, na jakiej maszynie, jaki lakier i ile przejazdów :roll: Żałuje, że nie kupiłem tej pasty. Na forum w żadnej relacji z PSB ani w tematach z pastami nie było nic o pastach Sonaxa a już są sporo czasu na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisal Jacek, Lakier ori Czarny uni skoda 1999

pocięty na Menzernie 400 Krausem P7 z pro woolem od flexi. Wiadomo jeden wielki holos. Pasta Sonax to ex04-06 + zolty RoyalPad na Rupesie Duetto ladnie wyprowadzilo lakier choc holosy nie zniknely do konca. W kolejnym etapie powinny zniknac po czerwonym RoyalPadzie z Menzerna 3500. Co do Sonaxa ex to za cholere nie udalo mi sie go wypracowac do znikniecia a dalem 4 groszki na pad135mm i jechalem Rupesem 14minut na panelu ok 50x50cm. Nie pyli wcale i latwo sie sciera. Wg Wojciecha (sonaxowy kaznodzieja ze spotkania) nie brudzi tworzyw. Dla mnie pasta bardzo fajna jako one step

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem ze swojej pieczary, co do holosow to zeszly, poprostu wczoraj nie dotarlem tym co trzeba (butelki z ipa i z woda mam identyczne)

co do docierania to lepiej odczekac az wyschnie na lakierze bo sie troche marze. Ja robilem tak ze caly bok auta najpierw oblecialem tym sonaxem a potem zaczalem scierac od pierwszego elementu. Pasta jak najbardziej na duzy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.