Skocz do zawartości

Good Stuff Cheetah's Speed


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Chciałbym przedstawić nowy produkt na naszym rynku jakim jest Cheetah's Speed. Do testu otrzymałem butelkę 100ml za co oczywiście dziękuję.

Qd to różowa ciecz o zapachu który mnie przypomina grejpfrut. Pozytywne wrażenie robi sam testerek, etykietka, butelka, atomizer, wszystko bardzo dobrej jakości. Plus dla marki.

Przechodząc do sedna.

Qd testowałem na moim aveo zabezpieczonym fu szoł :)

33nz0iv.jpg

2pyrzp1.jpg

55h2sx.jpg

2psllsn.jpg

mbhkqg.jpg

2uysylu.jpg

23j3ha8.jpg

2qjc2td.jpg

15tst3.jpg

2dalwsm.jpg

1zzjs5w.jpg

dqj5s7.jpg

3535yxc.jpg

Polubiłem ten qd od pierwszego przetarcia. Jest banalny w pracy nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Pomimo aplikacji w wilgotny dzień wystarczyło jedno przetarcie fibrą i gotowe. O jakimś smużeniu nie ma mowy w przypadku tego produktu. Kolejnym atutem jest dodanie niesamowitej śliskości lakieru. Starałem się zrobić waterspoty podczas mycia niestety z mizernym skutkiem. Nieduże plamki schodziły po jednym psiknięciu. Jeśli chodzi o dodanie looku to niestety ciężko jest mi to stwierdzić na tym kolorze lakieru. Sprawdzę na drugim samochodzie. Z tego co się dowiedziałem produkt będzie w atrakcyjnej cenie więc na prawdę warto spróbować. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podzielę się swoim wrażeniami.

 

Tak jak w przypadku szampony, porządna butelka, nie leje się po rękach, nie odkształca:

 

DSC01248.jpg

DSC01246.jpg

 

QD użyłem na Seicento, tak to wyglądało po użyciu:

 

DSC01250.jpg

DSC01251.jpg

DSC01252.jpg

DSC01254.jpg

DSC01255.jpg

DSC01256.jpg

 

Próbowałem robić odcięcie od taśmy, ale 3 osoby stwierdziły, że nie widać różnicy. Moim zdaniem QD nie przyciemnia. Co do podbicia blasku trudno powiedzieć, już po myciu była dosyć dobrze. Rozprowadzenie nie sprawia większych problemów, nawet używając za dużej ilości QD nie będzie sprawiało problemów z dotarciem. Produkt moim zdaniem bardziej nadający się do usunięcia śladów po palcach, delikatnych waterspotach niż podbijania wyglądu po myciu. Po zastosowaniu czuć, że lakier jest bardziej śliski, ale pod tym względem są lepsze produkty. Z tego co wiem, cena ma być dosyć niska, dobra propozycja do szybkiego odświeżenia. Zapach jak na QD mógłby być lepszy, według mnie pachnie mydlinami, podobnie jak lubrykant do glinki od AF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czas na mnie i kilka słów po mojej zabawie z Gepardem. Sam testerek trzyma poziom jak pozostałe. QD dla mnie pachnie jakimiś cytrusami, różowa ciecz :)

kbaxd5.jpg

Użyłem go po myciu specjalnie nie dokładnie dotarłem auto, a że słoneczko wyszło to pojawiło się troche śladów po zaschniętej wodzie.

124ki9h.jpg

Psikamy

15j42u.jpg

Wycieramy i jest cacy

vyy64p.jpg

Jeszcze jedno miejsce, było ich znacznie więcej ale już nie robiłem zdjęc

iw1bg7.jpg

2urxfti.jpg

I po przeleceniu całego auta

1ih376.jpg

8vsu37.jpg

112afev.jpg

 

Tak jak wspominali przedmówcy, produkt bardzo łatwy w użyciu. Zostawia naprawde śliski, gładki lakier. Nie przyciemnia bo to też sprawdzałem jednak o tym nic nie wspominał producent. Łatwo radzi sobie z niedoskonałościami po wycieraniu auta, nie mówie tutaj o chodowanych waterspotach a o tych świeżych. Myśle ,że do wyglądu też coś tam dodaje ale to jest kwestia subiektywna lakier wygląda na hmm taki doczyszczony.

 

Ja sobie sprawdziłem jeszcze sheeting na umierających elementach typu lusterka i boki auta i działa nie jest to nic spektakuralnego. Fajny QD do naprawde szybkiego łatwego odświeżenia. Poleciałem nim też boczne szyby i plastiki i radzi sobie na tych powierzchniach jak najbardziej ok. Krople troche pijane ale producent wspominał ,że to bardzo prosty produkt i żeby na nie wiadomo jaką hydrofobowość się nie nastawiać. Za cene 29,90 bardzo ciekawa propozycja!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis, który otrzymałem od producenta:

Quick Detailer Cheetah's Speed to banalnie łatwy w użyciu produkt wielozadaniowy. Świetnie sprawdzi się jako QD do zastosowania pomiędzy woskowaniami, dopieści lakier, usunie ślady po zaschniętej wodzie nada błysku i śliskości na lakierze. Mając ten produkt nie potrzebujesz już lubrykantu pod glinkę ,Cheetah's Speed spełnia to zadanie w 100%! Dodatkowo prace uprzyjemnia orzeźwiający zapach mandarynek.

 

Otrzymałem jak wszyscy fajny testerek 100ml, od razu widać podejście firmy do klienta 8-)

Konsystencja wodnista, zapach jak dla mnie mandarynki z lekką nutką chemii. Przy aplikacji na dworze nie czułem żadnego zapachu.

082087659155.jpg

 

2e6c7930cd79.jpg

 

Probówałem robić odcięcie niestety bez skutku :/ brak jakiegokolwiek przyciemnienia

334cd19056d9.jpg

 

Przeleciałem całe auto

73c708bafd3f.jpg

 

3b1a5c5aba02.jpg

 

1d7ba5bc607c.jpg

 

08971ba9a2b8.jpg

 

061f153ab58a.jpg

 

A tyle pozostało po bogatej aplikacji na całe auto

1d3b9c16d7eb.jpg

 

Good Stuff Cheetah's Speed zdecydowanie nadaje śliskości lakierowi oraz wydaje mi sie, ze podbija jego szklistośc. Aplikacja banalna, 2/3 psiknięcia na panel, przetarcie fibrą i mazy praktycznie same znikaja. Świeże waterspoty usuwa bez problemu. Jak dla mnie produkt świetny na szybkie oblecenie auta w 5 minut przy czym jest bardzo wydajny.

Nie miałem możliwości psiknięcia wodą dlatego na dniach coś wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Testujemy !

 

Samochód po umyciu GoodStuff szamponem , temat musiałem rozbić na kilka tematów

 

No więc teraz QucikDetailer

7eb67abfe4936ac4med.jpg

wypsikałem całego sedana od 2-5 psików na element

c887308aa0a32acemed.jpg

Tyle ubyło

fdaea43208d7d304med.jpg

6a325363e2fd1f68med.jpg

Samochód wygląda tak ( nie robiłem dużej ilości zdjęć bo zaczął padać śnieg :/

73c619805311d233med.jpg

9c491d051fefb39cmed.jpg

ab9dd018dbe60489med.jpg

ffc5ea9bf673fdb2med.jpg

 

Quick Detailer : produkt typu psiknij,wytrzyj i gotowe ;) szkoda że nie przyciemnia lakieru ( wole osobiście jak przyciemnia :P ) łatwo się go dociera nie sprawiał jakichś problemów do szybkiego odświeżenia nadawać się nadaje oraz radzi sobie z waterspotami ;) i jest bardzo wydajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Auto umyte Lionem więc czas na drugiego kotka :D

 

Bohater mojego małego teściku

AkXi4l.jpg

 

Świeżo umyty i wysuszony

 

ofcN8M.jpg

QK7kzf.jpg

 

Zdjęcia z bliska przed:

RRR6S6.jpg

fLPPpL.jpg

 

Zdjęcia po:

na zdjęciach zrobionych telefonem niemal nie widać różnicy lecz na żywo była poprawa, szklistość lakieru skoczyła oczko w górę :)

1Py9U2.jpg

wIjAkf.jpg

 

Profil

26hlzL.jpg

 

Całość

FuaW92.jpg

 

A ty zostało w butelce po całym samochodzie, drzwi po 2-3 psiknięcia dach maska z 6-7 jak nie więcej:

hAbB2g.jpg

 

Podsumowując:

 

Aplikacja banalna, wystarczy rozetrzeć i po sprawie, smużenie praktycznie nie występuje.

Przyjemny zapach jakiegoś owocka(nie jestem w stanie potwierdzić czy to rzeczywiście mandarynka) który czuć było na lakierze chyba jeszcze z godzinę.

Bardzo wydajny, buteleczka ma 100ml, na moje oko zeszło ok 12ml

Efekt? jest!

 

Porównując do znanych mi QD czyli SG MD i QDS moim zdaniem łatwiej się aplikuje, efekt porównywalny, cenowo zajebiście! 30zł! (SG MD 35zł QDS 30zł ADBL QD1 40zł)

 

Moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten qd można porównać do QDS, nie do tych co napisałeś.

 

SG MD lub ADBL QD1 dają jednak więcej na lakierze.

 

Niemniej fajny środek do szybkiego ogarnięcia bez trudności z polerowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dodam od siebie że spodobał mi się ten QD pod pewnym względem, była szybka akcja nawoskować samochód i problem mazał się wosk masa holosów :D nie miałem czasu tego dopolerowywać ręcznie, wziąłem QD psiknąłem > przetarłem i holosów po wosku 0, zadziwił mnie ten QD zestaw chyba już u mnie obowiązkowy na brak czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.