Skocz do zawartości

Good Stuff Lions Power


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm bodajże 3 miesięczny fusso. Mimo to powinna być wyczuwalna roznica? Jak bym z pamięci miał rzucać który szampon ma największy poślizg podal bym kolejność Gyeon, ADBL i Good Stuff ale myjąc nimi razem i mając bezpośrednie porównanie nie widziałem różnicy. A jezeli byla, to zauważalna dla prawdziwego zboczeńca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej! Czas na mój pierwszy mały teścik na forum :)

 

Pacjent: Audi A3 98r Srebrny, na lakierze umierający(2 miesięczny) Dodo Juice Light Fanstastic, na przednich szybach NW Soft99 Glaco Roll on.

 

W dniu wczorajszym chciałem opłukać samochód przed dalszą jazdą, ale moim oczom ukazał się taki oto straszny widok:

 

 

 

 

(nie oglądać przy jedzeniu)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zGHLn9.jpg

WRA1yp.jpg

n66f7J.jpg

 

Jak widać jest co robić. Kupska zaschnięte, niemal odpadają po ingerencji "fizycznej".

 

 

Jestem już na bezdotykówce, odmierzam 20ml do ok 9l. Szampon ma przyjemny poziomkowy zapach.

QJ9U4v.jpg

 

Pianę w wiadrze pokazali poprzednicy. Piana na zadowalającym poziomie, po napełnieniu wiadra unosi się bardzo delikatny zapach poziomek.

 

Szkoda było mi na ekstrementy rękawicy więc użyłem gąbki z marketu

fquHx5.jpg

 

Domywanie i poślizg na dobrym poziomie, nie ustępuje innym szamponom na rynku które testowałem(SG, ADBL, Megs)

 

Czysty i opłukany, NW nie zdarł :D

Fnuw4W.jpg

 

Z felgą z tygodniowym, luznym brudem też sobie poradził bez problemu(wiem, nieco zostawiłem dla porównania :D )

HtG9gB.jpg

 

 

Umyty, osuszony (z jakimiś muchami na masce, wdarły się w kadr)

QK7kzf.jpg

 

 

Podsumowując, jak dla mnie bardzo dobry i wydajny szampon, przy dawkowaniu na poziomie 20ml na 9-10l starczy na długo.

Przyjemny zapach który jednak mógłby być bardziej intensywny, mniej odczuwalny w porównaniu np z Colą ADBL czy pomarańczką SG

 

Zdjęć mało bo wpadłem w szał mycia i zapomniałem porobić fotki :)

 

Dzięki za uwagę, następnym razem przyłożę się bardziej :)

Zdjęcia robione kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.