Skocz do zawartości

Audi A4 brilliant black


mbieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dzięki :) Jeżdżą tu czasami takie jedynki, takie bąble ale w S nie widziałem ;) Najbardziej mi się podoba czerwone z szarym dachem :)

 

Ale Ale!! Tylko bez ubliżania proszę, co to ja jestem już stary mając ledwie 30??!!??!! :lol::D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, w żadnym wypadku! Bardziej chodzi mi jeszcze o totalnych "szczeniaków", którzy jeszcze się uczą/studiują i następuje pytanie "i co teraz?", bo jak wiesz, w Polsce nawet studia nie gwarantują przeżycia, a co dopiero życia na godnym poziomie. No ale grunt to mieć głowę na karku, gdyż w każdym wieku można się wzbić na szczyt swoich marzeń :D Poza tym zdaję sobie sprawę, jaki ze mnie "szczyl" w dziedzinie auto detailingu, więc się nie przejmuj :)

 

P.S. Nigdy nie podobały mi się czerwone, ale teraz są jakby ładniejsze odcienie :D Jednak na bank zafunduję sobie kiedyś ciemny niebieski :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat poziomu krajowej edukacji, oraz skoligacenia na tym forum (które to odzwierciedla w swej mikroskali to co się w kraju dzieje), to możemy co najwyżej wymienić PW ;)

Poczytaj, co o szczylowaniu w detailingu sądzą za granicą, np w USA... Taka myśl właśnie mi wpadła: ja nie wiem jak sklasyfikować Jasona Rose'a czy Mike Phillipsa którzy to, nawiasem mówiąc, w następny weekend będą w Norwegii obecni na kursie Rupesa... Poczytaj komentarze czy filmy, wszędzie jest nacisk na indywidualność oceny i mnogość opinii czy technik. Teraz dokonaj porównania i mi powiedz co myślisz? :D

 

Mnie kiedyś też nie widziały się czerwone auta, ale to było wtedy jak po kraju jeździły same wypłowiałe graty... A piękne zadbane to inna sprawa.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakieś 10 minut :lol::kox:

Później musiałem skoczyć na zakupy a wieczorem córcia wpadła z ubłoconymi kaloszami na swój fotelik i obsmarowała wszystko naokoło :D

 

Przynajmniej nie ma kurzu no i wystarczy przetrzeć wilgotną fibrą aby było w miarę chociaż połowicznie dobrze przez zimę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyjechałeś w wieku 19 lat po szkole rozumiem ? Studia czy praca ? Nie żałujesz decyzji ? (sądzę, że nie :D)

 

Super robota, a sam samochód... WoW, ten przód i te lampy, ma zadzior.. Jednak mój "number 1" (czyli e60) ma konkurencje, dzięki temu ryjkowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem prawie że od razu po szkole, tak. Praca. Wszedłem do jednej knajpy w Londynie i tam zostałem :D

 

Dzięki :good:

No design jest nienajgorszy.

Kiedyś też widziało mi się BMW, ale chyba sie starzeje, bo ostatnio zachorowałem na Q2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.