Skocz do zawartości

Mothers Showtime Instant Detailer


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć,

moje ( krótkie) wrażenia z QD od Mothersa.

 

Opis producenta:

Używaj Showtime Instant Detailer do uzyskania efektu maksymalnego połysku. Jego unikalna formuła ma za zadanie oczyścić lakier z odcisków palców, smug i kurzu, i ukryć drobne niedoskonałości. Showtime ® został zaprojektowany tak, aby po jego zastosowaniu kolor stał się głębszy, gotowy do użycia zawsze, kiedy jest potrzebny.

 

Opakowanie:

 

Opakowanie jest bardzo porządnie wykonanr. Sam produkt ma postać rzadkiej, białej cieczy. Moim zdaniem pachnie obłędnie piernikami :good:

 

DSC00730.jpg

DSC00731.jpg

DSC00732.jpg

 

Samochód umyłem i osuszyłem:

 

DSC00733.jpg

DSC00734.jpg

DSC00735.jpg

 

Pod lusterkami i klamkami zostawiłem kilka śladów po twardej wodzie:

 

DSC00736.jpg

DSC00737.jpg

 

Tak to wyglądało po aplikacji:

 

DSC00738.jpg

DSC00739.jpg

DSC00740.jpg

DSC00741.jpg

DSC00742.jpg

 

Waterspoty usunięte bez żadnego problemu:

 

DSC00744.jpg

DSC00745.jpg

 

Podsumowanie:

Produkt bardzo przyjemny w pracy, wystarczy psiknąć i wytrzeć. Nie ma potrzeby docierania, polerowania, smug itp. Nie zauważyłem dużego przyciemnienia lakieru, jest za to bardzo ślisko. W efekcie i użytkowaniu widzę pewne podobieństwo do Finale, jeżeli komuś podoba się Finale to i z Mothersa powinien być zadowolony, biorąc pod uwagę cenę ( 700 ml za 49 złotych ) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tego QD , bardzo miło wspominam . Zarówno pod względem look'u jak i zapachu który pamiętam do dziś , mi bardziej przypominał zapach cynamonu , ale było to kilka lat temu więc forumła mogła uledz zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tego QD , bardzo miło wspominam . Zarówno pod względem look'u jak i zapachu który pamiętam do dziś , mi bardziej przypominał zapach cynamonu , ale było to kilka lat temu więc forumła mogła uledz zmianie

 

Pierniki, cynamon te klimaty, prawdopodobnie mamy to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ten QD ma w sobie carnaubę ?

 

Poszukałem ( po Twoim wczorajszym PW ) , wydawało mi się, że ma tak jak woski z serii California Gold, a jednak nie.

 

http://www.waxforum.com/showthread.php?t=1994

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że to dobry produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.