Skocz do zawartości

Volvo S60 R (grafitowy)


KubaCK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

julian, każdy weekend ;) - w ten najbliższy np. będziemy cały walczyć z autem.

 

[ Dodano: 15 Luty 2010, 03:34 ]

no auto nareszcie skończone - niestety nikt kto umie robić zdjęcia do nas nie dotarł (skończyliśmy przed chwilą 8-) ). Naszczęście auto jutro nie wyjedzie, więc może uda się kogoś załatwić.

 

Czas pracy - hmm, nie wiem czy mówić :P Auto stało od zeszłej środy ;)

 

Lakier - w niezłym stanie, przed erą detailnigu nawet się nim zachwycaliśmy. Po poznaniu tajników naszym oczą okazało się milion rys.

 

Zabiegi - papier ścierny, glinka, sporo APC, szampon DJ Born To Be Mild, kosz mikrofibr i aplikatorów, na opony Gold Class Megsa, cały system 3M, cleaner DJ LPL, DC2 oraz Collonite (dał w kość - strasznie ciężko się wyciera).

 

Etapy były robione powoli, dokładnie. Zieloną gąbką nawet po parę razy. Jest zrobione parę zaprawek i takich tam duperel. Powiedzmy jest usunięte 98 % rys które się dało usunąć. Z auta jesteśmy naprawdę dumni, a efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Dzisiaj wrzuce takie zdjęcia, jutro może uda się dać lepsze:

 

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Dałem do imageshack 11 zdjęć - a nie zgrał nic - nie mam już siły, jutro dodam je od nowa. Ale posta zostawiam bo się trochę wypociłem nad nim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, 476 to nie zymol, żeby go ścierać po kilku minutach. akurat w przypadku tego wosku można sobie pozwolić na swobodne wyschnięcie. Ja kiedyś eksperymentowałem z czasem schnięcia i techniką nakładania 476 i nie wniosło to absolutnie nic pozytywnego do tematu trwałości czy wyglądu, więc dałem sobie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaCK, najprostszy test pozwalający stwierdzić czy wosk nadaje się do wytarcia (wysechł): przejeżdżasz palcem po nawoskowanej powierzchni i w chwili gdy wszystko schodzi ładnie aż do lakieru, wiesz, że wosk jest już gotowy :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, doczekałem się nareszcie lepszych zdjęć. Dzięki wielkie Rafał (Rorafalki) !!

 

img3691x.th.jpg

 

img3695t.th.jpg

 

img3698w.th.jpg

 

img3703v.th.jpg

 

img3707o.th.jpg

 

img3712t.th.jpg

 

img3716qa.th.jpg

 

img3725y.th.jpg

 

img3729.th.jpg

 

img3733j.th.jpg

 

img3734.th.jpg

 

img3706o.th.jpg

 

img3705n.th.jpg

 

img3687l.th.jpg

 

Autko trochę przykurzone, ponieważ stoi od niedzieli 4 rano nie ruszane - ale i tak trochę blasku widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, pochwalam, samym lakierem nie pojedziesz :lol:

 

A co to za rurka biegnaca w poprzek pokrywy zaworów?

Czy to to magiczne urzadzenie robiące z móła konia wyścigowego? :D

Tez chce taką rurkę.

Tylko, ze jak każda rurke, to trzeba ją do czegoś zamontować, no nie, a to już pewnie dopping? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.