Skocz do zawartości

ADBL Wheel Warrior - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL Wheel Warrior to kwasowy płyn do felg o przyjemnym i intensywnym, owocowym zapachu. Z łatwością rozpuszcza brud, rdzę, osady po twardej wodzie. Doskonale sprawdza się przy okresowym myciu i domywaniu felg jako etap poprzedzający zastosowanie ADBL Vampire. Wheel Warrior można użyć w formie rozcieńczonej nawet do 1:4

 

Dostępne pojemności:

0,5L - 25,99zł

1L - 39,99zł

5L - 89zł

 

LwOoijOl.jpg

 

Podklejam link do testu Viechoo, świetnie obrazuje on działanie i zastosowanie WW.

viewtopic.php?f=241&p=563855#p563855

 

W razie pytań - jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy do ADBL Wheel Warrior w opakowaniu 5L dajecie butelkę litrową i tiger?

 

To by było zbyt piękne. Produkty w mniejszych pojemnościach są głownie droższe i mniej ekonomiczne właśnie z względu na bardziej dopracowane opakowanie (różnego rodzaju podzialki itp)/atomizery. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Czy przedstawiciele ADBL to potwierdzą?

 

Zgadza się, nie dodajemy butelki z triggerem do opakowania 5l.

W związku z dużą liczbą zapytań rozważamy możliwość dokupienia zestawu trigger + butelka do 5-cio litrówek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

kita33, większość użytkowników właśnie tak kupuje. 0,5 lub 1L środka dla nieśmiertelnej butelki, triggera i ładnej etykiety a do tego dokupują 5L kanister (swoją drogą też ładny i z podziałką ;) ) żeby uzupełniać butelkę.

 

Biorąc pod uwagę cenę WW to pomysł sprzedawania oddzielnie butelki plus triggera jest raczej mało realny ale do przemyślenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

Zależy czy glodny :kox:

Sory musialem ;)

 

A na poważnie to jeżeli nie usunie całkowicie to zmniejszy trwałość w zależności od użytego stężenia.

Do bieżącego mycia zabezpieczonych felg polecam Vampire Liquid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj poszedłem po dolewkę Wheel Warrior'a z 5l baniaczka. Po poruszeniu butelką okazało się że coś się w środku wykrystalizowało. Przelałem wszystko, żeby dobrać się do dna butli, takie coś z niej wypadło:

 

c719754f.jpg

 

Po wypłukaniu wodą zostalo coś takiego:

 

7c175b6f.jpg

 

Produkt trzymany w piwnicy, bez szans na przemarzniecie itd. kupiony w grudniu czyli ok 3 miesiące temu. :thumbdown:

Popatrzcie na swoje zapasy, czy macie ten sam problem. Liczę też na odpowiedź ekipy z ADBL. Dodam że to nie jest wszystko co było w butli na dnie, wylałem tylko cześć do zrobienia fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wojciechch, dzięki za info.

Prześlij mi proszę maila z informacją kiedy kupiona była butla, gdzie była kupiona oraz w jakich warunkach była przechowywana.

Takie informacje, mam nadzieję, pozwolą mi określić przyczynę.

Proszę o info na maila: porady@autodbalnia.pl

Nie zależnie od tego tego co było przyczyną pomyślimy jak możemy to zrekompensować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kryształków w WW to na 90 procent to wina mrozu. Kolejne 5 l które kupiłem przechowywane jest w odpowiedniej temperaturze i tam kryształków nie ma , natomiast w butelce, która jest w garażu a tam temperatury dochodzą do 0 kryształki zrobiły się kilka dni po wlaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

WW to produkt kwaśny i niektóre jego składniki mają ograniczoną rozpuszczalność. WW jest na granicy rozpuszczalności i czasami krótkie przemrożenie powoduje krystalizacje. Nie zawsze winą jest złe przechowywanie u końcowego użytkownika. Czasami wystarczy pół nocy w magazynie kurierskim aby proces został zainicjowany. Sama krystalizacja nie powoduje widocznych ubytków w sile czyszczenia wg. naszych testów. Nie mniej jednak ta niedogodność została rozwiązana po przez zastosowanie dodatków poprawiających rozpuszczalność głównych składników.

Za uciążliwości związane z całą sytuacja przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.