Skocz do zawartości

Kącik fanów motorsportów


Slovak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaliczył glebkę VR to od razu mi się lepiej oglądało :good: . A F1 też jest ciekawa w tym roku, HAM musi się postarać, bo początek ma taki sobie, miałem nadzieję,że Ferrari bardziej powalczy, ale nic z tego, no i dzisiaj jęczący VET do KVY, żałosne, dobrze powiedział że to wyścig, VET jak coś nie po jego myśli też zaczyna płakać. No a Szkopek to i tak cud że dojechał. Najważniejsze,że Główka dał radę :good: , co prawda myślałem że przegra ale całym sercem byłem z nim, a Adamek niech się uczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel zawsze będzie jęczał, a prawda jest taka że jakby on był na tamtej pozycji to by na 100% wywiózł obu ; ) Mnie cieszy fakt, że to trzeci wyścig w którym coś się dzieje. Nie ma już tej bezwzględnej dominacji Mercedesa, i jakby Ferrari nie miało problemów i kolizji, to na moje będą deptać im po piętach. Tempo wyścigowe innych zespołów jeszcze nie jest do końca znane, więc nie wiadomo czego się spodziewać ale myślę że nie będzie już tej przepaści jak w poprzednich sezonach. Do połowy wyścigu ciągła walka o pozycję, jestem hepi ! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Ruskie ruble vs Kubica prawdopowobnie 1:0
 
Niestety, teraz już czekać tylko na oficjalkę że strony Williamsa. Zbyt dużo źródeł to potwierdza, żeby można to było uznać za fake, nawet Matteo Bobbi a on już jest bardzo blisko RK.

Szkoda, ale F1 to czysty biznes już od dłuższego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być tak że KUB od początku nie chcieli, był świetną kartą przetargową w negocjacjach z ruskimi i do nagłośnienia sprawy, w mediach aż huczało o powrocie KUB.

Sami się do tego przyczyniliśmy napędzając tą karuzele w nadziei na powrót Roberta, a tutaj tylko o kasę chodzi, Jak dla mnie wielka szkoda, szkoda chłopka, osiągnął niemożliwe po wypadku, no ale .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kartą przetargową, którą był Robert to może być prawda. Najpierw Renault wykorzystując Roberta plus deal silnikowy pozyskało Sainza, teraz Williams. Zarzucili sieć i czekali na grubą rybę. Trafił się perspektywiczny Sirotkin z dużym wsparciem finansowym od SMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie zespołu niż na doniesienia prasy? Powroty do F1 nigdy nie były udane, mało który z kierowców po długim rozbracie z wyścigami osiągał sukcesy. Dla Roberta przejechanie tegorocznymi konstrukcjami było już wielkim sukcesem i to powinno ludzi cieszyć, nawet jeśli nie uda się znaleźć angażu na przyszły sezon. Jest wiele serii wyścigowych w których może znaleźć swoje miejsce i być naprawdę konkurencyjnym. Interesuje się wyścigami od dawna i naprawdę inne serie również są ekscytujące dla widza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My cały czas cierpliwie czekamy, cieszy nas również to że poradził sobie z nowym bolidem, ale nie tak wygląda szczęśliwe zakończenie. Wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia i bardzo chciałem go zobaczyć w przyszłym roku za sterami F1, tylko nie spodziewałem się takiego czegoś (cenzura) ze strony Renault jak i Williamsa. Myślę, że dla Roberta F1 było tym co go napędzało i dawało mu kopa, inne serie może i owszem ale to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, na chwilę obecną ...

- rzecznik Williamsa potwierdził, że na razie nie zamierzają ogłaszać składu zespołu

- menadżer Siergieja dość chłodno skomentował sytuację, twierdząc, że te wczorajsze informacje to tylko plotki i jest jeszcze wiele spraw do załatwienia

nadzieja umiera ostatnia ;)

ja tez od kilkunastu lat śledzę różne serie wyścigowe i choć często z czysto sportowego punktu widzenia są na poziomie dużo wyższym i ciekawszym niż sama F1 to jednak jak zmorka napisał, F1 to było coś co napędzało Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak Ty nie musisz tego widzieć, każdy odbiera to w inny sposób, to jest mój punkt widzenia, zarówno jeden jak i drugi team tylko zyskali na tym, jeden bo osiągnął to co chciał w kwestii Sainza i silników, oraz skorzystali na podpowiedziach Roberta który korzystał z ich symulatora, natomiast drugi dzięki Robertowi podbija ciągle stawkę i mają darmowy PR, wszyscy o tym mówią więc niech się kręci i to jak najdłużej. Ten chłopak dał z siebie moim zdaniem chyba już prawie wszystko, a jego determinacja to już HIGH level, ja mu tylko mogę pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach to Państwo już by wyłożyło fundusze dla Roberta. Tylko u nas Rydzyk pływa w złocie a sportowcy trenują w szopach.  Robert zrobił co się da, pokazał światu co to znaczy dążenie do celu. Zatrzymała go brakująca kasa lub polityka. Talent na miarę wszechczasów z niesamowitą historią, przegrywa przez brak wsparcia swoich ludzi ... lub polityka zrobiła swoje. Rosjanie muszą mieć swojego kierowcę i pewnie i tak by nas przelicytowali kasą albo wpływami politycznymi ale było by wiadomo że się staraliśmy. 

 

No i jak już wyrok zapadnie to mam nadzieję że Sirotkin będzie świetnie jeździł i dawał czadu za kółkiem, żeby było wiadomo że jeździ szybki gość a nie portfel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No to co Panowie? Słyszeli najnowsze info?

 

W przyszły wtorek Lance Stroll robi przymiarki pod przesiadkę do Force India. Robert ma zająć jego miejsce.  Jest możliwość, że JUŻ ZA TYDZIEŃ RK będzie się ścigał!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StreamHD napisał:

No to co Panowie? Słyszeli najnowsze info?

 

W przyszły wtorek Lance Stroll robi przymiarki pod przesiadkę do Force India. Robert ma zająć jego miejsce.  Jest możliwość, że JUŻ ZA TYDZIEŃ RK będzie się ścigał!!!!!

Byłoby super, tylko F1 i cała ta jej polityka są takie nieprzewidywalne że zawsze coś może wyskoczyć na ostatniej prostej. Riccardo tez niby podpisał umowę z Red Bullem a wylądował w ostatniej chwili w Renault. Swoją drogą uważam że dobrze zrobił, bo pewnie byłby skazany na to żeby być tym drugim kierowcą. W Renault ma szanse być numerem 1 no i sam zespół aspiruje do tego żeby być tuż za dwójką najlepszych. Ale jak na razie to trzymamy kciuki za RK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault to w pierwszej kolejności musi poprawić swój kiepski silnik, żeby marzyć o nawiązaniu walki z RB i dość znacząco zwiększyć budżet aby podgryźć Ferrari lub Merca. W tym roku silnik hondy na przykładzie Toro Rosso niewiele francuzom ustępuje a w 2019 będzie jeszcze trudniej.

Cała nadzieja w 2021 i być może nowym rozkładzie sił. Niemniej jednak w perspektywie długoterminowej Daniel zrobił lepiej. Przynajmniej nie będzie pomagierem Maxa, bo pisanie o równych relacjach w RB to hipokryzja.

Co do zwalniającego się fotela w Williamsie to jeśli potwierdzą się wszelkie plotki to świetna wiadomość, choć nie zazdroszczę Robertowi jazdy tym złomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tazman napisał:

Co do zwalniającego się fotela w Williamsie to jeśli potwierdzą się wszelkie plotki to świetna wiadomość, choć nie zazdroszczę Robertowi jazdy tym złomem.

 

Jeżeli Robert jest dawnym Robertem mimo jego ciężkiego stanu ręki to jazda Williamsem da mu same plusy. Jak już udowodni, że potrafi wyciskać z tego bolidu wszytko to otworzy mu to wejście do innych ekip.

Jak wiadomo Williams jedzie wolno a do tego ciężko się prowadzi. Jeżeli RK podoła zadaniu to potwierdzi, że choć ręka wygląda inaczej to działa jak ma działać i RK jest kompletnym zawodnikiem. I inne ekipy będą mogły brać go pod uwagę.    Najpierw czekamy na potwierdzenie Williamsa bo też nigdy nie wiadomo czy ktoś się nie wepcha z grubą walizką forsy na to miejsce. W F1 rządzi polityka, plecy i układy. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD Jak Perez podpiszę kontrakt z Hassem to droga do fotela w RPFI może się otworzyć na 19. Tym bardziej ze Strolle lubią roberta😊. Chodź gdyby Riccardo został w Red bullu, to Nasz As jeździł by już na Spa. Zobaczymy ja czekam na oficialjke bo tyle się dzieje. Ze ciężko nadążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jak widać RK nie ma szans na angaż w F1 jako kierowca wyścigowy. Na FB "Sokolim Okiem" ileż ludzi mieli podnietę z powodu zakupu Force India przez Strolla i co? I dalej lipa. Patrzę czysto rozsądkowo - RK miał swoją szansę w F1 w Ferrari (co jest to udowodnione), zmarnował w rajdach a teraz pozamiatane. Nie jestem zapaleńcem w tej tematyce choć od kilkunastu lat oglądam kilka serii wyścigowych ale powinien skupić się na DTM albo WRC. Po co siedzieć jako kierowca rezerwowy, który nigdy nie wyjedzie na tor w wyścigu bo hajs bardziej się liczy? Williams i tak się zeszmacił równo z formą (aż szkoda oglądać transmisji jak pay driverzy jeżdżą, przecież nie tak dawno często gęsto byli w pierwszej 10 wyścigów). A też jeździć dla zespołu, który będzie dublowany to nie interes.

Namiętnie śledziłem F1 jak RK jeździł dla BMW Sauber (piękne czasy jak ze średniego auta można było tyle wykrzesać) ale tak dać tyłka z rajdami bo adrenaliny mało to szlag człowieka trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.