Skocz do zawartości

Szczotka do tapicerek chemical guys.


tomix156

Rekomendowane odpowiedzi

W 20:00 widać, jak facet używa szczotki do tapicerki, moim zdaniem całkiem fajna opcja dla typowych "skorupów" i dywaników. Problem w tym, że taka szczotka kosztuje 100zł, moim zdaniem trochę wygórowana cena. Nie wie ktoś, gdzie można dostać coś takiego taniej, niekoniecznie z logo Chemical Guys?

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat....

Panowie od momentu gdy zobaczyłem filmik z tą szczotką postanowiłem zafundować sobie ją :) , lecz po pewnych przemyśleniach stwierdziłem że zamiast wydawać nie małą kwotę na tą szczotkę mogę zrobić "podobną" sam :D Chwilę myślenia i wycieczka do leroy merlin, dział "Łazienki" kierunek szczotki do ubikacji tak tak, zaświtało mi że to może być dobry pomysł i okazało się strzałem w 10-kę :good: używam cały czas takich szczotek do mocno zasyfionych aut, przyspieszają pracę 8-) Polecam każdemu sprawdzenia tej metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

https://www.olx.pl/oferta/szczotka-z-ok ... jVW7N.html może takie coś przerobić na szczotkę do tapicerki

 

Dodane po 1 godzinie 5 minutach 21 sekundach:

 

Na tym filmiku gość pierze jasną tapicerkę i wygląda to sensownie. Jakie to szczotki może używać?

 

Dodane po 2 godzinach 14 minutach :

Tylko tu znalazłem takie szczotki w dobrej cenie.

 

https://carcarecheap.com/products/uphol ... 28#inquiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu znalazłem takie szczotki w dobrej cenie.

 

https://carcarecheap.com/products/uphol ... 28#inquiry

 

fajne ceny tam mają, np. Wheel woolie 20$ a nie 250zł

 

 

Po świętach spróbuję zamówić te szczotki i zobaczę co to przyjdzie. Rozeznałem temat tych szczotek w PL i w UE jako potencjalne miejsce zakupu. Niestety w Pl po za tymi drewnianymi nie ma takich nigdzie indziej. Moim zdaniem taka szczotka to powinna kosztować do 20 zł. W UE sprawdzałem w amazon. DE i UK w obu przypadkach ceny według naszych to kosmos nad kosmosy. Sprawdziłem jeszcze amazon USA i tam to można poszaleć szczotek jak psów :) po za amazonem jeszcze taniej tylko tu powstaje kwestia wysyłki. Sprawdzałem też na Alliexpres Chiny i tu nie bardzo mogłem coś znaleźć po za jedną wersją szczotki podobnej do PL drewnianej i cena 15$ więc nie opłaca się. Jak ktoś by znalazł coś ciekawego na alliexpres to chętnie bym przetestował. Szkoda, że producenci polerek nie dołączają takiej szczotki lub nie chcą wypuścić dedykowanej maszyny do prania ze szczotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ta drewniana przerobiłem na polerki. Wziąłem stara gąbkę bolla oderwalem plastik , przykrecilem wkretami i działa jak narazie :) tylko zostawiłem trochę gąbki na plastiku bo drewno lubi się wygiac w trakcie pracy na mokro jak się płucze szczotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy odpowiedni temat ale zapytam.  Czy ktoś może polecić jakąś szczotkę drucianą do wykładzin w aucie do wyczesyeania piasku?

Ma być taka co nie będzie odrazu gubić drutu. 

Nie wiem czy brać masięźną czy inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.