Skocz do zawartości

Collinite


julian

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykańska firma z wieloletnia tradycja w produkcji wosków i specyfikow do pilęgnacji auta Collinite rozważa wejscie na polski rynek.

Czy znacie ta nazwę, stosowaliście kiedyś ich produkty? Czy sami byście byli zainteresowani zakupem?

Informacje sa narazie nieoficjalne, choc z pierwszej reki. Proszę o Wasze opinie, info postaram sie przekazać dalej i być może niedlugo na naszej "scenie" zagości kolejna znana marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Amerykańska firma z wieloletnia tradycja w produkcji wosków i specyfikow do pilęgnacji auta Collinite rozważa wejscie na polski rynek.

Czy znacie ta nazwę, stosowaliście kiedyś ich produkty? Czy sami byście byli zainteresowani zakupem?

Informacje sa narazie nieoficjalne, choc z pierwszej reki. Proszę o Wasze opinie, info postaram sie przekazać dalej i być może niedlugo na naszej "scenie" zagości kolejna znana marka.

Jest znane.

Blask dobry, ale nie rewelacyjny.

Seria 476s bardzo długo się się trzyma.

Lecz to moja subiektywna wypowiedź.

Obiektywne przyniosą nam wyniki testu CWWC2009.

Testowaliśmy i testujemy serię 476s oraz 915 (po lewej stronie na dole)

PoPolskiiSwissvax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:shock:

Naprawdę robiliście porównanie tych wszystkich specyfików?

Kurcze, ja kiedyś porównałem dwa na masce bravki (jednoczasowo, bo tak w ogóle to trochę więcej oczywiście) , ale później zapomniałem który był po prawej , a który po lewej :lol:

 

A poważnie, to będą opisy tych porównań tu na forum ?

Właśnie zastanawiam się nad jakimś woskiem z carnauba (bo NXT jakoś taki za "suchy" mi się wydaje)

I takie porównanie powiedzmy Formuła1 z Meguiars profess. paste wax 16 czy DC3 (akurat te bo dostępne i z różnicami cenowymi ale czy innymi też?) byłoby b fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meguiars tylko pisze o carnaubie;) nie chce ich oczerniac, sam uzywam ich produktow, niektore sa na prawde dobre, jakims trafem na moim aucie jest teraz megs step 3, a raczej kilka jego warstw, ale szczerze mowiac mysle, ze z prawdziwa carnauba ma to malo wspolnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie, to będą opisy tych porównań tu na forum ?

Zerknij tutaj => http://forum.kosmetykaaut.info/viewtopic.php?t=11 :)

 

 

No tak, mogłem poszukać lepiej.. Teraz dłuuugie czekanie na wyniki . Bardzo jestem ich ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie Collinite Insulator (No.845) wytrzymał na lakierze około 6 miesięcy (w tym zima), więc jest to rewelacyjny wynik. Efekt po woskowaniu jest bardzo fajny, ciepły, choć mógłby być bardziej klarowny. Dla mnie must have.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.