Skocz do zawartości

Strona internetowa z Allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno znac sie na wszystkim.

Nie znam sie na wielu sprawach, a jedna z nich jest informatyka.

Jako ze potrzebna mi strona internetowa, pomyslalem o zakupie takiej uslugi na Allegro.

Ceny bardzo kuszace :) Ceny zaczynaja sie od ok 200pln

Firmy reklamowe, za podobne opcje chca od 1500pln. Gdzie jest haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co chcesz na tej stronie robić.

 

Nie wiem jak od strony formalno prawnych, ale ja wówczas stronę robiłem u jakiegoś licealisty - programy graficzne na 99% miał spiracone ale działał cuda. I przede wszystkim każdy element strony wysyłał do akceptacji i wszystko zmieniał wg sugestii. Robił cały kod strony od podstaw. Zapłaciłem chyba 400zł, a byłem bardzo zadowolony. Niestety nie mam kontaktu już :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc inne zajęcia miałem na myśli mycie auta, przygotowywanie posiłków czy pranie które można zawsze odłożyć na później jak jest robota za kasę.

Jak w każdej branży są fachowcy i migacze. Najlepiej kogoś z polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze strony tworzone są za pomocą aplikacji typu WYSIWYG Web Builder, lub WebSite X5. Dla niewymagających, którym potrzebne są proste stronki aukcyjne, takie aplikacje sprawdzają się w 100 %. Stworzenie "od zera" strony na np. Allegro - to już większa praca. Tworzy się kod HTML strony - najprościej przy pomocy windowsowskiego notatnika, lub aplikacji typu HTML-Kit Build, bardziej profesjonalnego Adobe Dreamweaver, lub prostego Antenna Web Design Studio. W tej profesji jest podobnie, jak w detailingu: cena najczęściej idzie w parze z jakością. Ktoś może zrobić stronę tanio, wyglądać może dobrze, ale wyświetlanie może już nie być takie ok. Można skorzystać z gotowych szablonów -również darmowych, których jest dużo w Necie (http://aleszablony.pl/, http://szablonyaukcji.pl/, http://darmowyszablon.pl/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mam WebSite X5, jednak i w nim trzeba miec odrobine informatycznej oglady, zeby wynik byl na poziomie "zadowalajacy".

Taniej (moj czas) wyjdzie jesli zdecyduje sie jednak na fachowa pomoc ;).

Tylko :

. W tej profesji jest podobnie, jak w detailingu: cena najczęściej idzie w parze z jakością.

I komu zaufac ? :dontknow:

Nie mam wielkich wymagan.

Cos podobnego jak to:

http://www.dperformance.fr/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz brał stronę opartą na Wordpressie (generalnie spoko) to dogadaj się w sprawie utrzymania, aktualizacji tego. W WP swego czasu było sporo security leaks. Co do hostingu to ja kiedyś sporo klientów stawiałem na megiteam.pl pełen profesjonalizm. Jak coś nie działało to dzwonili zanim ja lub klient zauważyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki hosting(pakiet) bedzie odpowiedni pod strne?

każdy poleci coś innego, ja korzystam z nazwa.pl i sobie chwale, ale dużo jest też negatywnych opinii. Po ostatniej dużej awarii jakiś rok temu sporo się poprawili ze stabilnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się nie mylę, to "SQL Perso 1" oznacza ilosć baz danych. Pod 1 stronę wystarczy, ale jak byś jakiś czas temu zmieniał to przydała by się kolejna żeby postawić nową stronę a później przepiąć domenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.