Skocz do zawartości

Mainz - Hype - Gloss Enhancer


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc, nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować bo produkt jest w ofercie od grudnia jednak zalecałbym w tym przypadku ostrożność. Na pewno nie polecam nakładania na gorący lakier.

 

Właśnie wróciłem z zabawy z Hype. Temperatura w cieniu jakieś 22*C, auto stało w słońcu przez kilka godzin, także lakier gorący. Nie zauważyłem problemów podczas zastosowania, a zapach :song::song: Teraz czekać na jakąś wodę i zobaczę jakie będą kropelki, ale to już sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z zabawy z Hype. Temperatura w cieniu jakieś 22*C, auto stało w słońcu przez kilka godzin, także lakier gorący. Nie zauważyłem problemów podczas zastosowania, a zapach :song::song: Teraz czekać na jakąś wodę i zobaczę jakie będą kropelki, ale to już sprawa drugorzędna.

 

Dzięki kandy za opinie, my też przed chwilką nakładaliśmy hype w podobnej temperaturze i bez problemowo... Jednak muszę przyznać, że w końcu mamy ulubiony duet, który zrobił na nas wielkie WOW. Nowy sealant + Hype. Hype kropelkuje dopiero od 2-3 warstw, natomiast sealant od pierwszej. Połączenie tego duetu na czarnym kolorze wyszło bombowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype kropelkuje dopiero od 2-3 warstw

 

Właśnie wróciłem z mycia auta (wiaderka) na którym po prawej stronie na cherry nałożony był tylko SG Morning Dew , a po drugiej właśnie Hype (tez na cherry) i kropelki były zdecydowanie lepsze na stronie SG. Oczywiście oba były nałożone tylko jako zwykłe QD , czyli po jednej warstwie po osuszeniu . Dodam też że obie strony raczej się nie różnią tzw. "lookiem" pomiędzy sobą ;)

 

 

Jak będzie ta "nowość" , to bankowo zakupię, zresztą SG też wspomina o nowym "wosku w płynie" więc też się znajdzie na mojej liście zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hype kropelkuje dopiero od 2-3 warstw

 

Właśnie wróciłem z mycia auta (wiaderka) na którym po prawej stronie na cherry nałożony był tylko SG Morning Dew , a po drugiej właśnie Hype (tez na cherry) i kropelki były zdecydowanie lepsze na stronie SG. Oczywiście oba były nałożone tylko jako zwykłe QD , czyli po jednej warstwie po osuszeniu . Dodam też że obie strony raczej się nie różnią tzw. "lookiem" pomiędzy sobą ;)

 

 

Jak będzie ta "nowość" , to bankowo zakupię, zresztą SG też wspomina o nowym "wosku w płynie" więc też się znajdzie na mojej liście zakupów.

 

Zupełnie nie rozumiem porównania. Jasno jest zaznaczone, że hype kropelkuję dopiero powyżej 2 warstw i zwyż... jeżeli chodzi o wet look, to tutaj nie mi określać. Może lakier na którym efekt jest mało widoczny ? srebny,szary ? na czarnym, białym, czy bordowym wet look jest kolosalny. Jeżeli chodzi o same kropelkowanie, to niedługo (w przyszłym miesiącu) wypuszczamy na prawdę mega fajny sealant z super kropelkami aby zadowolić w końcu userów pragnących kropelki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno jest zaznaczone, że hype kropelkuję dopiero powyżej 2 warstw i zwyż

 

Gdzie jest zaznaczone? Na butelce? Wiesz że jutro to sprawdzę ...nie chce mi się teraz do garażu lecieć ;) No chyba że znów macie jedne naklejki do kilku produktów i tylko flamastrem coś dopisujecie , czy też skreślacie :acute:

 

wet look jest kolosalny.

 

Czytasz wybiórczo , czy jak? Odebrałeś moje słowa za atak na Hype, a Ty musisz bronić do ostatniej krwi ? To przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź ...albo wiesz wkleję Ci to żebyś niczego nie przeoczył :

 

Dodam też że obie strony raczej się nie różnią tzw. "lookiem" pomiędzy sobą

 

No i teraz ...to nie atak na Hype lecz porównanie do równie świetnego Morning Dew i tyle i nie szukaj drugiego dna , czy tam jakiegoś ataku na wasz produkt ;)

 

 

PS: kolor ciemny niebieski nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest zaznaczone? Na butelce? Wiesz że jutro to sprawdzę ...nie chce mi się teraz do garażu lecieć ;) No chyba że znów macie jedne naklejki do kilku produktów i tylko flamastrem coś dopisujecie , czy też skreślacie :acute:

 

choćby w tym temacie było kilka razy podkreślone, jak już czepiasz się szczegółów :?

 

jak chciałeś kropelki to było porównywać z honey bee lub blue moon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest zaznaczone? Na butelce? Wiesz że jutro to sprawdzę ...nie chce mi się teraz do garażu lecieć ;) No chyba że znów macie jedne naklejki do kilku produktów i tylko flamastrem coś dopisujecie , czy też skreślacie :acute:

 

Nie ma tego na butelce, bo nie do tego służy ten preparat. Wszelkie informacje są na oficjalnej stronie, i stronie każdego sklepu internetowego, w którym zakupowany jest towar. Kropelkowanie jest tylko dodatkiem, i niestety na etykiecie nie ma miejsca na taką ilość tekstu - ale niedługo będzie to zmienione. Jeżeli chodzi o wersję z flamastrem, zrobiliśmy to specjalnie na Polski rynek i nie widzę w tym żadnego problemu. I nie do kilku, tylko do dwóch.

 

Czytasz wybiórczo , czy jak? Odebrałeś moje słowa za atak na Hype, a Ty musisz bronić do ostatniej krwi ? To przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź ...albo wiesz wkleję Ci to żebyś niczego nie przeoczył :

 

Dodam też że obie strony raczej się nie różnią tzw. "lookiem" pomiędzy sobą

 

No i teraz ...to nie atak na Hype lecz porównanie do równie świetnego Morning Dew i tyle i nie szukaj drugiego dna , czy tam jakiegoś ataku na wasz produkt ;)

 

Ok, nie atakowałem tylko to jest gloss enhancer a nie QD, dlatego nie rozumiem porównania.Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby w tym temacie było kilka razy podkreślone,

 

Oczywiście lecz kolega jako dystrybutor nie może wymagać , by każdy kto kupił jego produkt szukał sposobu nakładania na "jakimś forumie", czy "internetach" , bo przecież jego produkty stoją na regałach w sklepach stacjonarnych , do którego każdy Nowak , czy Kowalski może wejść i kupić , a potem zgodnie z instrukcją na opakowaniu zastosować ten produkt.

 

Tak więc jeszcze raz napiszę (moja własna , więc jakże subiektywna ocena) przy aplikacji jednowarstwowej obu preparatów lepiej kropelkuje SG , a wygląd lakieru jest identyczny po obu stronach.

 

 

Proszę mojej oceny nie odbierać jako atak na produkt , bo uważam że jest fajny i np. na motocykl dziś położyłem tylko Hype :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszemy informację do dystrybutorów, bo nie wiem skąd zaczerpnięta jest ta informacja :) może aby określić produkt bardziej potocznie bo dla wielu "gloss enhancer" jest nowym pojęciem :) Tak czy siak, raczej po przeczytaniu opisu każdy wie co kupuje i głównym nastawieniem w produkcie hype jest maksymalny połysk lakieru ;)

 

Na kropelki też przyjdzie czas, jak przyjadą oficjalne testery nowego produktu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę popadało to i jakieś krople upolowałem. Nałożone 2 warstwy w bliżej nieokreślonym czasie po sobie, trochę mi zeszło podczas zabawy przy aucie i nie wiem ile było pomiędzy aplikacjami, myślę że nie krócej jak godzina.

Fotografem nie jestem i sprzęt też nie jest najwyższej półki, tylko zwykły telefon

 

DSC_0368_zpszronblt8.jpg

 

DSC_0367_zpsloc5f3md.jpg

 

DSC_0369_zps0c59f8gj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 2 tygodnie od momentu nałożenie Hype i jak raz zdarzyło mi się umyć ręcznie auto. Domywanie i zrzut wody pierwsza klasa, a krople to prawie albo takie same jak na BSD także :good:

 

Prawie tydzień później byłem na bezdotyku

DSC_0373_zpsushexejr.jpg

 

A tutaj takie dwa "artystyczne" :kox:

DSC_0375_zpsyeylfwsd.jpg

 

DSC_0376_zpsvgipis1n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze faktycznie qd podbija blask ale nie przyciemnia lakieru, czy możliwe jest nalozenie qd który przyciemnia i na to gloss enhancera i czy wtedy poglebi blask?

Teoretycznie tak, jednak wszystko zależy od połączenia i samemu trzeba potestować. Najlepszym połączeniem jest wosk + Hype. W przypadku QD, który ma "brzydkie kropelki" hype może ich "nie naprawić". QD to trochę produkt AIO. Polecam przetestowanie na jednym elemencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dzisiaj spróbowałem hype...Jak zapachy od mainza rzuciły u mnie cień na tą markę ,tak hype mnie załatwił na cacy :D. Bajeczna aplikacja ,docieranie i zapach a już po pierwszym psiknięciu ukazało mi się lustro jakiego nawet mój ulubiony CG pro detailer nie był w stanie osiągnąć.Psikałem po lampach,felgach i nie mogłem przestać :).Po pół godziny druga warstwa dla pewności i jest malina :good: .Jak narazie mój nr jeden,za nim pro detailer i dalej sg morning dew,dg921...

Świetnie poradził sobie z waterspotami pod lusterkami,klamkami i na dachu.Jedno przetarcie i clear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.