Skocz do zawartości

Regał do garażu


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie mogę znaleźć przy pomocy nowej "szukajki" a wiem że gdzieś była dyskusja na ten temat.

Proszę o nakierowanie i usunięcie tego posta.

Pytam gdyż w Leroyu jest na promocji regał za 99pln z półkami z płyty MDF i nie wiem czy jest to warte zainteresowania, a w postach których nie mogę znaleźć było wyjaśnione jakie najlepiej regały aby półki się nie połamały/uginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w temacie polowanie na okazję , ale temat został oczyszczony.

Od siebie dodam że mam 2 regały z castoramy które mają półki z mdf-u i poprzeczne wzmocnienia pod półkami które się nie uginają. Dodatkowo przykrecone regały do ściany żeby nie poleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te z castoramy w jakiej były cenie, chodzi mi czy cena 99pln jest faktycznie promocją czy nie ma się co napalać bo praktycznie w tej cenie będą później również, a dopiero przyszłościowo będę potrzebował regał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to te regaliki sa bez sensu troche. Wiotkie sa strasznie. Mam takiego jednego i wiecej takiego nie kupie.

 

Jako lepsza alternatywa polecam kupic sobie pocięta w formatki płytę osb. Do tego wkrętarka i konfirmaty i regał jest mega mocny, ładniejszy, stabilniejszy i dopasowany wymiarami do miejsca w ktorym ma stać. A przy tym tańszy. Bo płyta 2,5x1,25m grubosci 18mm kosztuje ok 80pln z pocięciem. 100pln kosztuje gruba 25mm. A z takiej jednej plyty zrobisz bez problemu 1-2 mega fajne regały.

 

Dodatkowo w tych tanich regałach z casto półki sa wykonane z cieniutkiej 8-10mm wiórówki która po postawieniu nawet lekko mokrej buteleczki na niej od razu puchnie. Z OSB nie ma takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużo wygodniejsze są systemy do montażu półek. Listwa prowadząca na ścianie i do tego podpórki dla półek czy koszy. chwila i mam półkę w innym położeniu. Na pewno Julia i Ikea mają coś takiego w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.