Skocz do zawartości

Carbon Collective Lusso Shampoo


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki kolegom z mojego ulubionego sklepu 2d9b9g8.jpgotrzymałem do testu próbkę szamponu Carbon Collective Lusso Shampoo. Postanowiłem podzielić się obserwacjami

Opis produktu skopiowany ze strony sponsora testu:

Opracowany, aby skutecznie i bezpiecznie usunąć brud i film drogowy pozostawiając lakier idealnie czystym. W pełni bezpieczny dla wcześniej położonych warstw wosku/powłok ochronnych.

Lusso to mocno skoncentrowany szampon samochodowy (10ml na 20L wody) o przyjemnym zapachu, dający rewelacyjny poślizg a także obfitą pianę.

Po umyciu należy spłukać pojazd obficie strumieniem wody.

Nie należy myć samochodu w pełnym słońcu.

 

r7ksok.jpg

Odmierzone wdług zaleceń Karola 10ml

x4gf0k.jpg

piana tak się prezentuje

23r4gnm.jpg

tygodniowy brud

154wx7m.jpg

rk0mwx.jpg

Praca na lakierze, jak widać piana nie jest już tak obfita. Dla jednych będzie plus dla innych mankament tego szamponu. Dla mnie plusem małej piany jest łatwość spłukiwania

jjp8ua.jpg

Po myciu, w zasadziew nie ma czego pokazywać ot szampon zrobił co do niego należało

2zntxc1.jpg

2zntxc1.jpg

dpjqfl.jpg

Mordka zadowolona :)

21mhw78.jpg

Moje obserwacje:

Piana w wiaderku bardzo obfita, zapach świetny wiśnia czy coś w ten deseń w każdym razie przypominający DG 901 tylko moim skromnym zdaniem bardziej naturalny. Poślizg jak to w przypadku szamponu z najwyższej półki rewelacja. Wydajność również ekstraklasa chociaż moim zdaniem idealnie byłoby dodać kilka ml i tak następnym razem zrobię. Łatwość spłukiwania bajka, zasychanie na lakierze nie wystąpiło tzn jest czas na spokojnie umyć samochód. Zapach podczas mycia bardzo delikatny, wosku oczywiście nie zjada.

W mojej ocenie bardzo dobry szampon wart swojej ceny. Jestem przekonany że wiele osób będzie ciekawych porównania z Auto bathe od Lusso, więc spieszę z odpowiedzią. Jest to całkowicie inny szampon łączy je jtylko domywanie które jest takie jak być powinno. Poza tym to całkowicie inne produkty.

Dziękuję Karolowi i Adamowi za możliwość testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Praca na lakierze, jak widać piana nie jest już tak obfita. Dla jednych będzie plus dla innych mankament tego szamponu.

To ja juz wiem, ze to nie jest szampon dla mnie... uwielbiam duzo piany! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.