Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba należę do wyjątków którzy mają gwint i glebę ze względów praktycznych a nie tylko estetycznych (choć oczywiście wygląd jest dla mnie mega ważny). Vento ma samo w sobie baaardzo miękkie zawieszenie, które nadaje się jedynie na wypady do kościoła czy po cebulę na targ. Po założeniu gwintu i przejechaniu kilku km zadałem sobie jedynie pytanie jak ja mogłem wcześniej bez tego jeździć. Fakt, że komfort sam w sobie jest niższy ale prowadzenie (precyzja), stabilność (szczególnie przy wyższych prędkościach) czy ciaśniejsze zakręty rekompensują wszystko. Pytania o podłogę, krawężniki czy progi też są zadawane chyba przez tych którzy na glebie nigdy nie jeździli a najwięcej mają na ten temat do powiedzenia. U siebie sezon przelatałem głównie na 7cm od wahacza (względem 15cm w serii) i jakoś ani z przejazdem przez progi, ani z parkowaniem na krawężnikach (o rozsądnej wysokości), ani tym bardziej koleinami nie miałem problemów. Autem jeżdżę na co dzień średnio 2tkm/mc. Wiadomo, że trzeba bardziej uważać i pamiętać o tym, że siedzi się nisko, ale nie jest to tak upierdliwe jak wielu mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakie syncro przeczytaj dokladnie dużo osób się na to łapało :P

Ostatnie fotki przed sprzedażą 2013

 

 

Audi się rozbiera wiec nie ma co pokazywać

 

ładnie się prezentował

 

To na dachu to ostre koło? Też niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy od razu model felg znaja:D

 

rc 17 :)

 

miałem w swoim e46 takie z tym że twoje to 8j et 20 a moje były 7,5j et 35 ;)

DSC00080.JPG

 

ladna :)

 

Posiedze jeszcze troche w bmw ( nowosc dla mnie ) to tez mam nadzieje, z kiepskiego zdjecia bede rozkminial parametry felg :D

 

Lepiej powiedz mi jak dbac o ranty, bo wyprowadzic na lusterko to jedno, ale jak o to dbac/zabezpieczac aby były sliczne i swiecace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iljash na oko to myślałem że masz '18 a większość rc jest od 5er z takim et i szerokością a ja miałem takie pod e36, jak miałem te felgi to nie miałem pojęcia o powłokach woskach itp

po prostu je myłem max co dwa dni :D

to foto z 2013, teraz jest ciut inaczej ;)

h1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej powinni pamiątkowe foty strzelać, że udało się dotoczyć :D

To nie Alfa, żeby się miało nie udać :D

W sumie racja. Samochód wejdzie w tryb awaryjny i będzie klekotał jak ursus, ale będzie jeździł normalnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, powiedz fotografowi żeby nastepnym razem robił fote od strony pasazera :D;)

Następnym razem mu powiem :D Chociaż ktoś chyba robił jakieś foto pasażerki przy brudasie :mrgreen:

 

26 sty 2015, o 20:41

 

Jednak nic innego nie ma :cry: Od mojego nadwornego fotografa dostałem jeszcze dwie foty, w tym jedną z pasażerką schowaną za samochodem i tyłem :mrgreen: Oczywiście ja ze swoją smerfną czapką muszę być z daleka widoczny :kox:

10946028_624249037704845_150336688_o.jpg.b1a42937be9b9487148f1063af0ed163.jpg

10953945_624248977704851_41166513_o.jpg.ec41e2632045f8980053db425a8a9cd0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.