Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

haks, gdyby nie te anteny, wysokość i te dziwne lusterka boczne, to super !

Ale ogółem fajnie, świeżo wyglada i schludnie :)

 

Kloch, nie myślałeś o ciut większych kółkach i/lub szerszych/dystansach ?

 

Anteny, wysokość i dziwne lusterka boczne? Yyeeee nie kumam?

Koła to 16", mysle ze nie ma sensu wsadzać większych tym bardziej, ze nie mam camberow a jedynie camber powstały od obniżenia. Dlatego tym bardziej raczej nie będzie dystansów bo będą obcieraly kola o blotniki/nadkola ;)

 

Dodane po 1 minucie 41 sekundach:

Kloch, podobajo mi się te felgi, widziałbym u siebie :-]:mrgreen:

 

Jak te halogeny wsadziłeś ? Bo z samochodem dostałem wesem, i cały czas się zastanawiam jak to zrobić żeby to weszło i sie trzymało kupy ;)

 

Felgi to oryginał SSR GT2. :)

Nie mam halogenów wesem. Mam akcesoryjne bosche. Dokładnie Bosch compact 100. Numer katalogowy łatwo znaleźć w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pierwsze mycie nowego pieszczocha dla żony :) tj. yarisek z 2010 r. z przelotem ok. 70 tyś

 

przyjemne wozidełko, spalanie w mieście sprawia, że z dobrym humorem podjeżdżam pod dystrybutor i na dojazdy do pracy będę go czasem podkradał :D

 

kilka fotek

 

nowy7.jpg

 

nowy3.jpg

 

nowy5.jpg

 

nowy2.jpg

 

nowy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haks, gdyby nie te anteny, wysokość i te dziwne lusterka boczne, to super !

Ale ogółem fajnie, świeżo wyglada i schludnie :)

 

A mógłbyś sprecyzować co jest nie tak z tymi lusterkami bo nie skumałem? To seria. Jedna antena też seria. Druga to chyba wiadomo ;)

Bo teraz to chyba nie wiem co poeta miał na myśli :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ;) benzynka ?

 

taa 1.0

 

rakieta a nie samochód :D

 

do 100 jeszcze jakoś jedzie, powyżej to już średnio i trochę głośno

 

ale jak pisałem jego przeznaczenie to tylko miasto i rekompensuje to spalaniem, u mnie w mieście, które ostatnimi dniami przeżywa najazd studentów i właściwie o każdej godzinie są spore korki, średnie na setkę poniżej 6 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boT, ładnie utrzymana ;)

 

A mógłbyś sprecyzować co jest nie tak z tymi lusterkami bo nie skumałem? To seria. Jedna antena też seria. Druga to chyba wiadomo ;)

Bo teraz to chyba nie wiem co poeta miał na myśli :?

 

Wiem, że seria, tylko jakiś projektant się nie postarał, wyglądają jak "doklejone" do reszty pojazdu :)

 

Co do anten wiadomo - aczkolwiek chodziło mi o to, że psują "harmonię całości - schludnego auta",

no ale to daily więc norma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiony dla tej ładniejszej połówki ;) zobaczymy za tydzień jak mi go przywiozą na ogródek co da się zrobić :D ze srebrną Hondą wygrałem walke ale z czerwonym akrylem może być ciężko :D szczególnie że chyba długo stał jedną stroną w cieniu bo strona kierowcy w oryginalnym lakierze ma ładną, pełną barwę ale dach i prawa strona już wyblakła (mierzone miernikiem i całość oryginał poza drzwiami kierowcy gdzie jest około 130 mikronów)

 

FCuGZx0.jpg

gJZxCic.jpg

VgrCSLg.jpg

9ynAi0q.jpg

wPOEIfl.jpg

RBWhBd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo rzadko ;) ale co fajniejsze to jest z końca produkcji a nie ma obrotomierza, a do pełnego wypasu brakuje tylko 3-ramiennej kierownicy i podłokietnika ;) lepsze wyposażenie niż mój acco w którym dopiero będę robił podgrzewane i elektryczne lusterka :D na lato są 14" alusy więc będzie to nawet jakoś wyglądać po zimie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyundai poszedł do 60 letniego fotografa, jakoś za nim nie tęsknię, na starość robił mi przykre niespodzianki (spalona instalacja od podsufitki, nie działały lampki w drzwiach i nie mogłem na niego już patrzeć :D). Silnik Bez gazu, spalanie jest całkiem ok, miasto trochę ponad 9. Jest teraz wygodnie, miękko i cicho. No i ten bagażnik :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid fajna maszynka :) Części jako tako dostępne?

Czerwony akryl.....mi w seju też spędza sen z powiek,najgorzej to widać jak drzwi otworzysz ,jaki powinien być na zewnątrz :roll:

 

Dodane po 2 minutach 22 sekundach:

propekMONTER, Na dzień dobry w meganie trzeba opanować blokadę kierownicy (temat masz na forum meganki) i popatrz czy woda nie będzie lecieć do kieszeni drzwi poza tym fajne autko i jedyny słuszny silnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704 części praktycznie od ręki bo większość pasuje od civiców ;) jedynie silnik nietypowy bo to taka mieszanka dwóch ale rozrządy, uszczelniacze i inne niezbędne rzeczy też są do dostania bez problemu ;) kumpel kupił dla swojej zonki z miesiąc temu i teraz przyszła moja kolej :D także z serwisem problemu nie będzie bo wystarczy że razem wjedziemy do niego do garażu i będziem lecieć z zabawą :D jedynie reparaturek szukam bo kurcze jak to Honda do zrobienia tylne błotniki a nigdzie tego nie widze i będzie problem... dla blacharza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta zdjęć

cu87jbpyj3fw_t.jpg

ln7wij82rwrp_t.jpg

 

Auto jest po delikatnej korekcie i fusso coat, ciesze się że mam srebrny lakier teraz :D. Boję się wchodzić na to forum z racji ilości opisywanych tam usterek, ale dzięki za tipa. Po zimie wpadną alu, wydaję mi się że tylko oryginały będą tu pasować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.