Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

gary, nie myślałeś o inwestycji w jakieś lekkie felgi i do tego semislick na tor?

Myślałem, ale nie po drodze mi teraz z kasą ;) na następny sezon kupuje całkiem inną felgę i będę wtedy myślał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze są od nowości, ale pogiąłem je na ringu. Klocek był wymieniany przed wyjazdem, a opony na przód kupowałem w maju ;) teraz będę miał już 3 komplet opon z przodu, a auto nie ma roku. :kox:

A ile kółek było...bo aż dziwne żeby tak się wszystko pokończyło...parę lat już tam jeżdżę (właściwie w tym roku już 10 lat stuknie :) ) i też na kołach i aż takiego zużycia nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze są od nowości, ale pogiąłem je na ringu. Klocek był wymieniany przed wyjazdem, a opony na przód kupowałem w maju ;) teraz będę miał już 3 komplet opon z przodu, a auto nie ma roku. :kox:

A ile kółek było...bo aż dziwne żeby tak się wszystko pokończyło...parę lat już tam jeżdżę (właściwie w tym roku już 10 lat stuknie :) ) i też na kołach i aż takiego zużycia nigdy nie miałem.

 

8 kółek. Opony miały 5mm przed wyjazdem, tarcze pogięte to raczej norma u nas. Ile razy ktoś RSEM wracał z ringu to tarcze były na śmieci. Trzeba znaleźć coś lepszego od serii :)

 

Opona to continental contisportcontact 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 komplety na przodzie, AJ to FWD :D

 

Zazdroszczę mimo kosztów, w sumie też by się wybrało, ale znając moje szczęście coś by sie wywaliło w furze albo bym poszedł za grubo w bandę i do konca życia płacił za ten wypad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 komplety na przodzie, AJ to FWD :D

 

Zazdroszczę mimo kosztów, w sumie też by się wybrało, ale znając moje szczęście coś by sie wywaliło w furze albo bym poszedł za grubo w bandę i do konca życia płacił za ten wypad :D

O tym pisałem,kto grubo idzie ,wy**bać musi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przewietrzył, bo ile mozna robic 0-250-0 pod domem :D Wytrzymują te heble dużo, hamują mistrz, to zobaczymy ile w zielonym piekle wytrzymają :D

To grosz do grosika.. I w maju będziesz gonił krakowskie A45 na ringu ;)

 

Dodane po 2 minutach :

Conti SC5 znikają w oczach nawet podczas normalnej jazdy, także szczególnie mnie to nie zdzwiło :)

Ale klei naprawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilkok, AH jest ładna z zewnątrz w środku podstawowe wersje są odstraszające, osobiście od razu pomalowałbym w piano black lub oddał do flokowania - konsolę środkową, listwy na desce rozdzielczej oraz listwy w drzwiach ;). I szkoda, że z takim "rowerowym" silniczkiem, nie przystoi to trzydrzwiowemu autu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku fotele "kubełkowe" a listwy w kolorze złotym. Fajnie się to odbija w porównaniu do czarnego koloru.

W planach było poszukiwanie 2.0 T ale potrzebowałem czegoś bardziej ekonomicznego że względu na dojazd do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi żadne z tych połączeń kolorystycznych nie przypada do gustu, zdecydowanie zamiast kilku kolorów we wnętrzu wolałbym wszystko w piano black lub szarym flocku. I do tego skórzana tapicerka, to coś czego wręcz nienawidzę w samochodach i nie ważne czy kompakcie, czy jakieś limuzynie, zdecydowanie bardziej wolę welur lub jakieś kubły pokroju Recaro z AH OPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy ma swoje poglady ja np nienawidzę skóry w kolorze gown..(tej brązowej) i pseudo drewien z resztą nie wyobrażam sobie cabrio z welurem i pranie tego co dwa tygodnie :-( Często zostawiam auto z otwartym dachem :-P

Kubły z opc fajnie wyglądają ale praktyczne to one nie są :-P bardzo szybko łamie się lewy boczek fotela kierowcy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.