Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zdjęć wnętrza ale tam szału nie ma, klima manualna, szyberdach, elektryka szyb z przodu więc na prawdę skromnie ale za to bardzo utrzymane i pachnące. Szukałem czegoś bardziej wyposażonego ale tylko w benzynie i były ale zajechane ulepione parchy więc padło na to. Mój ma 153tyś udokumentowane od pierwszego właściciela, podzespoły jak nowe nie ma się do czego przyczepić. Zmieniłem olej i filtry no i teraz biorę się za kosmetykę. Co do plastików to nie trzeszczą ale materiały dużo gorsze niż w e46. Jak na razie też jestem bardzo zadowolony i oby tak dalej. Ja przyzwyczajony do czarnych więc już nie narzekam na ich ciągłe brudzenie się :D

 

pamietam jak kilka lat temu, chyba u jakiegos operatora tele byla loteria(?) i cos ponad setke wlasnie dosc bazowo skonfigurowanych modeli ... moze masz z tej puli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz :) Ogółem to w aucie jest tak:

 

ACSchnitzer dokładka przód

ACSchnitzer lotka tył

sprężyny Eibach Pro - Kit

Felgi Styling 385 18" 7,5 i 8 J

opony Michelin PS2 225/40 i 235/45

Mperformance Power Kit (200 KM / 420 NM + większy IC)

Mperformance przednie nerki czarny połysk

Mperformance nakładki na pedały + podstopnica

kierownica Mpakiet

gałka biegów Mpakiet

Rozpórka kielichów Wiechers Alu

 

co do ściany to nie specjalnie, jakoś nie zwróciliśmy uwagi, ale wrzuciłem foto bo profil ładnie wyszedł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurburgring!

IMG_7652_zps5ti9h5v6.jpg

 

Tankowanie i ciśniemy na pierwsze kółka :mrgreen:

 

IMG_8031_zpsz5oejqrv.jpg

 

IMG_7973_zpsddlpf289.jpg

 

IMG_8017_zpsgeycbeqt.jpg

 

IMG_7842_zpsynktiqfy.jpg

 

Prosiaków pełno. Od boxterów, caymanów (gt4 też było) po GT3 R.S. Chłopaki wiedzą co dobre i rsów lata tam co nie miara. Świetny wypad, który polecam każdemu. O koszty nie pytajcie, bo te są chore. Auto właśnie jest w ASO na przeglądzie. Tarcze na śmieci, klocki też, opony do kosza…. Ale warto było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile kółek było ze wszystko do wymiany? Chyba musiało już nosić ślady zużycia na starcie ;)

Tarcze są od nowości, ale pogiąłem je na ringu. Klocek był wymieniany przed wyjazdem, a opony na przód kupowałem w maju ;) teraz będę miał już 3 komplet opon z przodu, a auto nie ma roku. :kox:

 

boss777 tak, Kuba. Jestem z nim już drugi raz ;)

 

Dodane po 2 minutach 58 sekundach:

Nie strach lecieć furą,kat na torze i wracać?

Jednak ryzyko dzwona,czy właśnie koniec opon lub hebli,trzymałby mnie przed wypadem :o

Nikt nie myśli tam o dzwonie. Ale w maju jedziemy całą ekipą na lohrze, żeby spokojnie sobie upalać przez weekend i wrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.