Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

garaż jest :)

u nas każde auto jest garażowane :D moje 7 letnie Clio, zresztą po spadku od taty :D Twingo mamy no i to tak samo :D

jeśli chodzi o wersje DSG to dostępna jest w silniku 1.8, 2.0 i 3.6 :D w dislu to nie wiem :D tata brał pod uwagę "spokojną" benzyne, wersja DSG to na pewno nie dla niego :D

 

Slovak mieszkam w Będzinie :D i fakt wygląda to jak slumsy, a czemu ? są to kamienice przedwojenne, jest budżet ponoć na remont tego, ale Ci od ochrony zabytków się nie zgadzają i tak się koło toczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak mieszkam w Będzinie :D i fakt wygląda to jak slumsy, a czemu ? są to kamienice przedwojenne, jest budżet ponoć na remont tego, ale Ci od ochrony zabytków się nie zgadzają i tak się koło toczy ;)

Po prostu nie wygląda to na zdjęciach na miłą okolicę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to kamienice przedwojenne, jest budżet ponoć na remont tego, ale Ci od ochrony zabytków się nie zgadzają i tak się koło toczy ;)

 

no i czekać aż się będzie nadawało tylko do wyburzenia i tyle będzie z zabytkowania...

 

Jeśli Superb dla Emeryta to nie widzę lepszej opcji w tej cenie. Wysoki komfort, dobre wyposażenie, nowy, duży - czego chcieć więcej :dontknow::good::good: fajne wnętrze :good:

 

gratuluję zakupu i oby jak najdłużej służył bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedawalem znajomemu z innego forum Insignie Active z 1.8 10 KM (tez tylko do miasta, a chciał jak najmniej problemow) z ksenonami i troche lepszym wyposazeniem niz ta Skoda za 69 900 brutto. To ile ten superb w końcu kosztował?

 

Wyslane z Galaxy TAB S przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto w tej konfiguracji co jest kosztowało dokladnie 87k :) 15 rabatu odgórnie od Skody z racji wyprzedaży rocznika i 2 kola urwał salon :)

 

31 sty 2015, o 23:30

 

Kukis89 jest sieka !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 70 kzł za takie auto to naprawdę mało . Niemniej jednak nigdy nie kupił bym auta z salonu za prywatne pieniądze , 2 letnie ok , ale nigdy nie nowe . Swoją drogą nie wiem co macie do nowej Octy ,mi się bardzo podoba .

 

1 lut 2015, o 01:28

 

To jak wrzucamy to wrzucę też aktualne autko ojca (chociaż już niedługo :)) . Nie jest tak emocjonujące jak superb , ale ...

 

aqazxris.jpg

 

moxvbu9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 70 kzł za takie auto to naprawdę mało . Niemniej jednak nigdy nie kupił bym auta z salonu za prywatne pieniądze , 2 letnie ok , ale nigdy nie nowe . Swoją drogą nie wiem co macie do nowej Octy ,mi się bardzo podoba .

 

1 lut 2015, o 01:28

 

To jak wrzucamy to wrzucę też aktualne autko ojca (chociaż już niedługo :)) . Nie jest tak emocjonujące jak superb , ale ...

 

aqazxris.jpg

 

moxvbu9e.jpg

Jak pójdziesz do pracy, zaczniesz zarabiać jakieś normalne pieniądze to zmienisz zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie :D

jęsli chodzi o sąsiadów :D jeden się dziś pytał czy używany :D jak usłyszał, że nowy to tak jakby zamarł i nagle poszedł :D

 

No to u mnie była taka sama sytuacja, jak usłyszał sąsiad, że nowy to przez kilka sekund zamarł hehe, podeszła jego żona i mówi do niej "to nowy z salonu"

Ludzie to dziwni są :)

a zaczęło się od tego gdy zapytał czy będę gaz instalował, a ja nie bo bym stracił gwarancję, to wtedy zgłupiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 70 kzł za takie auto to naprawdę mało . Niemniej jednak nigdy nie kupił bym auta z salonu za prywatne pieniądze , 2 letnie ok , ale nigdy nie nowe . Swoją drogą nie wiem co macie do nowej Octy ,mi się bardzo podoba .

 

1 lut 2015, o 01:28

 

To jak wrzucamy to wrzucę też aktualne autko ojca (chociaż już niedługo :)) . Nie jest tak emocjonujące jak superb , ale ...

 

aqazxris.jpg

 

moxvbu9e.jpg

Jak pójdziesz do pracy, zaczniesz zarabiać jakieś normalne pieniądze to zmienisz zdanie ;)

 

 

Pod względem czego? Panowie serio mówię, mój aktualny pracodawca(chociaż nie pracuje na pełen etat, bo wiadomo szkoła), ma własną firmę i to spora, nie będę owijał w bawełnę jest bogaty i tez mówi, że nigdy nie kupują auta z salonu, tylko roczne albo dwuletnie. Tyko wiadomo tam nie chodzi o Skodę superb, jakieś octavie czy Toyoty Avensis, tylko bmw 7 albo s8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.