Skocz do zawartości

Rupes lhr15es vs lhr12e duetto


szymekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podczepie sie pod temat,szukam pierwszej PRO porelki, dzieki tym informacja powyzej bez watpienia najlepszym wyborem na START bedzie zestaw Rupes lhr12e duetto i Rupes lhr75e mini.Jeszcze tylko albo az tylko musze dobrac zestaw kosmetykow ale zaraz sie zabiore za zakladanie tematu w odpowiednim dziale.Przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie nowa maszyna od Lare o skoku 15 mm. Bo 21 podobno jest bardzo silna i nie zatrzymuje się rotacją jak w Rupesie. Ktoś miał okazję używać Krauss'a S8 ma skok właśnie 8mm.. Obecnie mam Rupesa 15, 75 i czaję się na duetto ale właśnie robię trudny przypadek i właśnie na 15 nie idzie.. Nawet Lare Epl 42 czasem zostawi ogonki. Chyba wykonczę na rotacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może lepiej weś na początek tą Lare o skoku 15. Będzie dobrze cieła a nie będzie takiej obawy o spalenie lakieru czy przetarcie. choć i rotacja to nic strasznego tylko trzeba uważać i nie cwaniaków z obrotami, dopiskiem itp ;-) zależy ile aut chcesz robić.. Czy na własne potrzeby ewentualnie znajomym czy świadczyć usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem dopiero raptem dwa auta i polecam zestaw RUPES Big Foot LHR12E Duetto i RUPES Big Foot LHR75 E

i do tego chce dokupić pneumatyczną Rupes LD30 , jedyne 30mm średnicy idealny w naprawdę trudno dostępne miejsca.Moim zdaniem jak dla mnie zestaw idealny i wcale nie potrzeba kompresora 400l. Wystarczy min. 130l/min wydajności efektywnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxManiekxx a powiedz mi konkretnie jaki model polecasz do 30mm , wiem że cena nie zawsze idzie w parze z jakością ale jak patrze na allegro i widze po okolo 100zł czyli jakieś 10 razy tańsza od rupesa ciekawe jak to jest z wytrzymałością i bezawaryjnością takiego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.