Skocz do zawartości

Mainz Honey Bee Quick Detailer


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

Honey Bee ma zapach identyko jak CarPro Reload - żeby nie było, że jakoś okrutnie śmierdzi ;)

 

Pytanie tylko czy mówimy o zapachu przed czy po zmianie :) po zmianie jest wyczuwalna delikatna nuta toffee :) ale mało sklepów jeszcze ma produkt z nowym zapachem - mieliśmy jeszcze stany magazynowe ze starym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielkie dzięki dla MAINZ za możliwość przeprowadzenia testu

:good:

 

Poprzednicy wiele już napisali na temat HONEY BEE, ale w kilku zdaniach zrecenzuje ten produkt

;) Pogoda podczas tesu była ładna, słoneczna i ciepła. QD aplikowałem na "średnio ciepły" w dotyku lakier, nie było problemów z wypolerowaniem. Zapach ma być zminiony lub już jest zminiony także mijmy nadzieję, że nie jest tak chemiczny :kox: Kropelkowanie może nie jest na poziomie popularnego BSD, ale biedy nie ma :good: podobnie jeśli chodzi o śliskość. Moim zdaniem lakieru nie przyciemnił, ale nadał tak jakby takiego szklanego wyglądu. HONEY BEE lewa strona maski, prawa jałowy lakier. Poniżej kilka fotek :

 

uSQ64wc.jpg

y1aqGFZ.jpg

eFs0LAj.jpg

BOPqO03.jpg

4ik8Fyt.jpg

OAe4MWk.jpg

ra9hRXm.jpg

ckbG3V5.jpg

 

I krótki film z wodą

:D

 

Podsumowując HONEY BEE jest przyjemny w pracy, kropelki i śliskość w miarę

;) gdybyby przyciemniał lakier byłby dla mnie idealny ;) ale to kwestia gustu :good: z całą pewnośią będę po niego sięgał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za test :)

 

Ogólnie honey bee to nasz jedyny QD oparty na naturalnym wosku, i jego głównym zadaniem jest podbicie śliskości + blasku + lekkie kropelki. Faktycznie tutaj z przyciemnieniem jest trochę gorsza sytuacja. Jeżeli chodzi o kropelki to my nie możemy się już doczekać aż przyjedzie nowy sealant ;) łatwość aplikacji, połysk, zrzucanie wody i obecna trwałość robi robi na nas niezłe wrażenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sealant będzie zupełnie czymś nowym... czymś co osobiście mi się mega spodobało i osobom, które zaczynają swoją karierę. Można powiedzieć, że to takie BSD z lepszym poślizgiem, lookiem, trwałością oraz łatwością aplikacji. Jedyny minus to, że też średnio przyciemnia ale tutaj zależy też od lakieru. Obecnie prowadzimy rozmowy, bo możliwe że będzie też koncentratem 1:10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą próbki to nie jestem pewny, natomiast na pewno zrobimy coś w stylu kup za 50-80 zł i otrzymaj 100ml tester w sklepach gratis:) bo produkt jest wart uwagi. Teraz tylko się staramy, aby cena była mocno atrakcyjna :good: Połączenie nowego sealantu z hypem robi wielkie WOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko się staramy, aby cena była mocno atrakcyjna :good: Połączenie nowego sealantu z hypem robi wielkie WOW :)

 

Jeśli tak będzie to chyba już wiem jaki pierwszy kosmetyk od Mainz wpadnie do mojego arsenału :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie to chyba już wiem jaki pierwszy kosmetyk od Mainz wpadnie do mojego arsenału :song:

Ale oprócz tego jest jeszcze sporo ciekawych produktów :D min bri,passion,hype,cherish,rubberize/rhapsody,oblivion,apocalypse,llimbo :))

 

Myślę, że pod koniec maja będziemy mieli już produkt gotowy do sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja dorzucę parę "groszy" do nt. Mainz Honey BEE.

Praca z nim jest przyjemna, ponieważ fajnie pachnie. Używałem go już 3x i wg mnie jest mega wydajny dzięki dołączonemu atomizerowi.

Podczas aplikacji nie maże się za co duży +.

Czy przyciemnia lakier? Trudno mi powiedzieć ale na pewno po aplikacji lakier nabiera szklistości i jest bardziej śliski. Kropelki na przeciętnym poziomie, co do trwałości: jak na QD może być, używałem go co 2 mycie. Mainz Honey Bee jest fajnym uzupełnieniem finalnego efektu po myciu szamponem Mainz Passion.

[mod=damianTDCi]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

Dzięki Mainz za możliwość przetestowania tego QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mi się wydaje że jest różnica między Woskiem 5;1 a QD.

Rozcieńczyłem wosk 5;1 i wyszła mi z tego prawie woda.

Nie miałem styczności z oryginalnym QD ale patrząc na wasze zdjęcia wygląda prawie identycznie jak wosk. Natomiast wosk po rozcieńczeniu 5;1 wygląda jak mętna woda.

 

Jednak mimo rozcieńczenia 5;1 daje naprawdę ładny szklisty efekt. Kropelkowanie tez na przyzwoitym poziomie, docieranie bezproblemowe.

 

No i dziwią mnie wasze komentarze co do zapachu. Być może ja już mam z nowej parti bo zapach jest zarąbisty. Waniliowo-karmelowy. Z butelki jak się wącha to niestety pachnie okropnie, ale po rozpylaniu jest naprawę przyjemny, słodki. Aż ma się ochotę spróbować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że jest różnica między Woskiem 5;1 a QD.

Rozcieńczyłem wosk 5;1 i wyszła mi z tego prawie woda.

Nie miałem styczności z oryginalnym QD ale patrząc na wasze zdjęcia wygląda prawie identycznie jak wosk. Natomiast wosk po rozcieńczeniu 5;1 wygląda jak mętna woda.

 

Jednak mimo rozcieńczenia 5;1 daje naprawdę ładny szklisty efekt. Kropelkowanie tez na przyzwoitym poziomie, docieranie bezproblemowe.

 

No i dziwią mnie wasze komentarze co do zapachu. Być może ja już mam z nowej parti bo zapach jest zarąbisty. Waniliowo-karmelowy. Z butelki jak się wącha to niestety pachnie okropnie, ale po rozpylaniu jest naprawę przyjemny, słodki. Aż ma się ochotę spróbować :P

Bardzo możliwe, że zapach jest już z nowej partii :) jeżeli chodzi o samo rozcieńczenie, czasem producent nam od serca robi 1:3, 1:4 ale tutaj jest to zależne od partii. Spokojnie można używać 1:5 tak jak napisałeś, spełnia swoje zadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.