Skocz do zawartości

Chemical Guys Pete's 53'


kabul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Biorąc pod uwagę cena a jakość to jest na duży :good:

 

Zgadzam się, wetlook naprawdę konkretny :)

 

Trwałość - poprzednia warstwa wytrzymała ok 2 miesięcy, ale nakładana była w temperaturze ok 10 *C i nie wygrzewana wiec pewnie dlatego.

 

Do tego raz siostra chciała mi zrobić niespodziankę i pojechała na szczoty :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia warstwa wytrzymała ok 2 miesięcy, ale nakładana była w temperaturze ok 10 *C i nie wygrzewana wiec pewnie dlatego.

Twierdzisz że gdyby było cieplej i się wygrzał to trzymałby dłużej?

Niestety, nie bardzo. Temp nakładania ok 23*C, wygrzany na słońcu, myty średnio co 4-5 dni z kurzu, garażowany i działał poprawnie ok 5-6 tygodni, potem jeszcze jakby go było ale niestety duuużo słabiej ;)

 

Ogólnie Pete's 53 za te pieniądze to zajebisty wosk 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że gdyby było cieplej i się wygrzał to trzymałby dłużej?

 

Nie twierdzę, tylko z tego co czytałem i z własnych doświadczeń wiem, ze lepiej wygrzać wosk, w 10*C nie miał takiej możliwości.

 

No ale z tego co piszesz 2 miesiące to rzeczywista trwałość tego wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czarnym a8 phantom black - daje fajną głębie , ogólnie wygląda naprawdę fajnie, jedyny mankament(wcześniej myślałem ze to jakies dziwne łapanie) mocna łapie kurz - na zlocie na którym byłem kilka aut obok siebie na trawce - każde wiadomo wymuskane - moje na początku się wyróżnia świetną głębią a po jakims czasie wyróżnia się ...największą ilością kurzu na aucie....

do tej pory myślałem ze to jakis kit z tym łapaniem kurzu ...:) ale jednak tak jest:)

po przeleceniu showcars z mothersa - już inna bajka - kurz się nie łapał tak samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie zakupiłem Pete's 53, zasugerujcie co dac pod niego z tego co mam aby sprawdziło się najlepiej pod względem wizualnym

- DJ LP czy DJ LP Lite

- AG SRP

- Megs deep crystal polish

- Black Hole

- Cherry Glaze AIO

 

Na czarne lakiery seatowskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.