Skocz do zawartości

Zaino Z8 Grand Finale


Kaliber93mm

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając opis produktu Zaino, zastanowił mnie fakt, dlaczego Z8 nie może być używany jako codzienny quick detailer: ,, Z-8 nie jest dla każdego i nie został opracowany do codziennego stosowania. Jest on zarezerwowany do ekstremalnych okoliczności, kiedy to wasz wóz potrzebuje trochę więcej pielęgnacji niż dają codzienne kosmetyki Zaino Car Show" Czy zbyt częste używanie Z8 może przynieść szkodliwe skutki dla powierzchni lakierowanej? Czy może są też inne przeciwwskazania? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marketing. bardzo dobry produkt, ale nie jest tani, moża dlatego nie warto stosować go zbyt często. nie jest typowy QD to przetarcia lekko przykurzonego auta, raczej dodatkową warstwą zabezpieczającą, do stosowania na czysty lakier/sealant.

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2010, 11:12 ]

i niczego nie zepsuje, spokojnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat był już poruszany na forum. Z-8 to jeden z najfajniejszych quick detailerów na rynku. Bez problemu można go używać każdego dnia. Jedyną zaporą może być cena, ale ja do kieszeni nikomu zaglądać nie chcę.

Nie wpływa negatywnie na powłoki ochronne zaino, a efekty wizualne jakie pozostawia są rewelacyjne. Wg mnie lakier po samym sealancie nie wygląda tak dobrze jak przetarty za pomocą fibry i z-8. Jeśli chcesz zabezpieczyć furkę z-2 pro i potrzebny Ci quick detailer to na pewno nie będziesz żałował wybierając Grand Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję Zaino Z-CS to jest sealant w postaci spryskiwacza jak QD z tym że nie wymaga buffu mikrofibra tak jak jest to w przypadku Z-2 i Z-5. Jedni stosują go pomiędzy warstwami Z-2pro Z-5 a inni przed QD jakim jest Z-8. Wydaje mi się że nie jest to produkt mogący zastąpić Z-8 (nie da takiego spektakularnego połysku itd.) bardziej doda kolejną warstwę ochronną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.