Jump to content

Zaino Z8 Grand Finale


Recommended Posts

Czytając opis produktu Zaino, zastanowił mnie fakt, dlaczego Z8 nie może być używany jako codzienny quick detailer: ,, Z-8 nie jest dla każdego i nie został opracowany do codziennego stosowania. Jest on zarezerwowany do ekstremalnych okoliczności, kiedy to wasz wóz potrzebuje trochę więcej pielęgnacji niż dają codzienne kosmetyki Zaino Car Show" Czy zbyt częste używanie Z8 może przynieść szkodliwe skutki dla powierzchni lakierowanej? Czy może są też inne przeciwwskazania? :oops:

Link to comment
Share on other sites

marketing. bardzo dobry produkt, ale nie jest tani, moża dlatego nie warto stosować go zbyt często. nie jest typowy QD to przetarcia lekko przykurzonego auta, raczej dodatkową warstwą zabezpieczającą, do stosowania na czysty lakier/sealant.

 

[ Dodano: 21 Styczeń 2010, 11:12 ]

i niczego nie zepsuje, spokojnie;)

Link to comment
Share on other sites

temat był już poruszany na forum. Z-8 to jeden z najfajniejszych quick detailerów na rynku. Bez problemu można go używać każdego dnia. Jedyną zaporą może być cena, ale ja do kieszeni nikomu zaglądać nie chcę.

Nie wpływa negatywnie na powłoki ochronne zaino, a efekty wizualne jakie pozostawia są rewelacyjne. Wg mnie lakier po samym sealancie nie wygląda tak dobrze jak przetarty za pomocą fibry i z-8. Jeśli chcesz zabezpieczyć furkę z-2 pro i potrzebny Ci quick detailer to na pewno nie będziesz żałował wybierając Grand Finale

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie odnośnie innego produktu Z-CS Zaino Clear Seal. Czy można stosować go wymiennie z Zaino Z8 Grand Finale. Jak jest z jego trwałością oraz możliwością nakładania na inne sealanty np Wolfganga?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję Zaino Z-CS to jest sealant w postaci spryskiwacza jak QD z tym że nie wymaga buffu mikrofibra tak jak jest to w przypadku Z-2 i Z-5. Jedni stosują go pomiędzy warstwami Z-2pro Z-5 a inni przed QD jakim jest Z-8. Wydaje mi się że nie jest to produkt mogący zastąpić Z-8 (nie da takiego spektakularnego połysku itd.) bardziej doda kolejną warstwę ochronną.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.