Skocz do zawartości

Fotelik


Blau

Rekomendowane odpowiedzi

Złe porównanie dałeś.

 

Tu trzeba inaczej podejść: czym różni się podgrzewacz do butelek za 100zł i za 300zł mające takie same funkcje, różnice w butelkach, mlekach itp. A najlepszym porównaniem są krzesełka do karmienia- czy warto tyle płacić za Tripp Trapp'a jak za połowę ceny są podobne z taką samą funkcjonalnością (o krzesełku z Ikea nie wspomnę bo ludzie jednak polecają). To co najdroższe musi być najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem, że najdroższe jest najlepsze. Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni wpis. Możesz kupić tańszego rwf i korzystać z zalet jazdy tyłem :)

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Złota Łopata dla mnie ale nie chce dublowac tematu więc proszę nie linczujcie

Szukam fotelika w przedziale 15-36. Ewentualnie z normą isize.
Zastanawiałem się nad:
besafe izi flex fix i-size
britax kidfix iii m
cybex solution s-fix

Może ktoś jest w posiadaniu w/w i coś napisze ? Ewentualnie słucham innych propozycji.
Ważna informacja :
Żona chce aby w foteliku była "funkcja spania".

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy fotelik samochodowy kupiłem w Poznaniu w https://osiemgwiazdek.pl/  --- szczerze polecam sklep, mają swój oddział w Łodzi (ich pierwszy oddział), więc raczej masz niedaleko. 

Podjedź, powiedz o czym myślisz, a pracownik na pewno ci wszystko wytłumaczy. Najpierw przymierzy, pokaże jak się montuje, a na koniec zamontuje odpowiednio. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cybexa solution m-fix. Córka sobie chwali za wygodę ;) na plus regulacja wysokości - zagłówek unosi się wraz z bocznymi poduszkami. Do tego nie jest przesadnie ciężki.

 

Jeśli chodzi o spanie - można pochylić (przez wysunięcie siedziska w przód) w niewielkim stopniu, ale leżanki nie zrobisz.

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A spotkał się ktoś z sytuacją, że miał za krótki pas z tyłu do fotelika? Byłem na przymiarce fotelików i okazało się, że pas jest za krótki. I teraz pytanie czy są takie foteliki, które pasują czy można skorzystać np. z przedlużaczy pasa? Moje auto to Mercedes CLK w208 typowe coupe, siedzisko z tyłu mocno schodzi w dół i chyba z tego wynika problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację, że pas okazał się za krótki ponieważ dziecko było bardzo wysokie. Znalazłem zakład, w który mi to przyszyli z identycznej profesjonalnej taśmy i zrobili to profesjonalnie.  Ale na pewno nikt nie da Ci na to atestu. Robisz to na własną odpowiedzialność. Ja sprzedałem fotelik z zaznaczeniem, że pas był przedłużany profesjonalnie kilka dni później fotelik został wystawiony na aukcje, osoba która sprzedawała mimo, że taką wiedzę posiadała nie wspomniała o tym ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.