Skocz do zawartości

motor 125


Rekomendowane odpowiedzi

2T ma to do siebie że łatwo się modyfikuję, bez zmiany cylindra (najwięcej uzyskuję sie na wydechu), oczywiście jak komuś nie wystarcza to trzeba zmienić cylinder na większy, ale 4T żeby o czymś w ogóle myśleć to na wstępie trzeba zacząć od cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies opinie o yamaha YBR ? Z tego co sam zauwazylem miedzy innymi to , ze do 2007 auto na gazniku, potem od 2007 na wtrysku. Jak z awaryjnoscia tych modeli, cos sie psuje w nich, jakies bolaczki ? Ogolnie jak widzialem to chwalone motocykle jako takie pierwsze pierdziawki do miasta czy do nauki strikte :) Jeszcze rozwazam CBF i CBR ( jak nie pokrecilem ) od Hondy :) Jakies opinie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wertuję neta i trochę ludzie jakby narzekali na YBF (ze względu na jakość wykonania)- co innego na Hondy z tym że CBF ma bęben z tyłu a CBR tarczę. Jeszcze zastanawiam się nad Varadero- dosyć ciekawy i niczego nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za drugim razem rok temu.

W pierwszym podejściu nie poszedł mi szybki slalom- przy prędkości ponad 30km/h dotknięcie słupka powoduje jego przewrócenie i koniec egzaminu.

Jeśli chodzi o testy to pytania były chore na maksa. To, że 30-40% wychodziło z sali z niezdanym było normą. Największym utrudnieniem było to, że pytania nie były udostępniane w czasie kursu.

 

Co do latania pierdziawką (125) a bardziej męskim motocyklem- Gdybym wiedział, że będzie taka możliwość z pewnością zaczął bym od jeżdżenia małym za free, a nie wywalał od razu kasę na prawko. Znam osoby, które na dojazdy do pracy kupiły sobie 125-tki i zrobiły "A"- teraz plują sobie w brodę. Niektórym naprawdę ta pojemność wystarcza. Mi wystarczyła by pewnie na pół roku wystarczyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.