Skocz do zawartości

AUTO GLYM advanced TFR


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witam mam zamiar podzielić się moimi obserwacjami po użyciu piany aktywnej marki AUTO GLYM a dokładniej advanced TFR. Sponsorem całej akcji jest kolega MAREK dystrybutor marki AG za co jemu bardzo dziękuję. Jakiś czas temu byłem w posiadaniu piany AG więc mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać a że obiło mi się o uszy że produkt jest udoskoalony ochoczo przystąpiłem do pracy.

Otrzymaną pianę rozcieńczyłem do ok 2%

x3ztzo.jpg

Teraż ostrzeżenie jeśli właśnie zajadacie sobie popcorn,chipsy czy inne wafelki nie oglądajcie dalej :D mało apetyczne fotki,ale akurat tego typu zabrudzenia miałem na karoserii

211qejr.jpg

2ywb7tg.jpg

zaczynamy pianowanko,skromnie ale za to mocnym zawodnikiem

2n58j8.jpg

1e7zbm.jpg

zaczyna działać :-]

1xxfrs.jpg

23vjmno.jpg

piana po upływie 2 minut

e8to91.jpg

po upływie 3 minut

28rdxqq.jpg

i efekty mycia,dodam ze spłukiwałem wodą bez użucia myjki ciśnieniowej co było celowym zagraniem

2z9mkwi.jpg

35a2ogg.jpg

2ntvexx.jpg

Podsumowując: skuteczna i ekonomiczna piana do stosowania na różne rodzaje zabrudzeń,polecam jako prewash do "odszczurzania" i myślę że po większym rozcieńczeniu nada się do cyklicznego stosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.