Skocz do zawartości

Jaki tablet?


Rekomendowane odpowiedzi

Domel, miałem kilka sztuk Galaxy Tab spokojnie mieszczącej sie w tej cenie co do Sony to na chwilę obecną nie chcę się wypowiadać bo nie pamiętam . A przez moje ręce przeszło juz wiele tabletów od 80 zl do 2000 zl

 

Napewno nie polecam tanich chińczyków nawet dla dzieciaków bo to tylko wyrzucone w błoto pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tworek, dla dzieci polecam galaxy Tab 3 kupiłem chrześniakowi i spełnia wszystkie wymagania dziecka i cena w miarę przystępna ok. 450zł

Tyle że w tej cenie jest chyba wersja LITE?

Podobne modele w normalnej wersji już ponad 1,5 tysiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie czegoś w sensownie niskiej cenie i zgadzam sie z Tobą, próbuję tylko wyłapać różnice.

Lite ma mniejszą pamięć i inny procek?

Jasne że wystarczy, patrzyłem na Lenovo t1000 i jest tańszy, ale też i słabszy od Galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być tani i dobry to polecam dell venue 7 albo 8(więcej ram itp).

Mam 7 od stycznia i jako wół roboczy jest świetny, córka katuje, ja czasem nawiguje(jak zagranicę jadę), filmy z żoną też czasem obejrzymy. Działa działa i jeszcze raz działa;)

 

a samsung to niestety w przypadku TAB 1,2,3 i tam lite to jeden szit.

Aha - w dellu masz GPS, BT, Wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie zastanawiałem się nad dellem ciutke lepsze parametry ale Tab o wiele czytelniejszy, bardziej wyrazisty i przycisk wstecz oraz menu niezależne co ułatwia prace na nim,a nie na wyświetlaczu jak Dell, ale oba warte polecenia i swojej ceny na pewno ze swojej strony nie polecam lenovo i jakiś pentagramow które kusza tylko ceną.

 

PS. TAB też ma GPS i WiFI nie ma BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i polecam samsunga Galaxy note 8.00 - tablet ma rysik który bardzo się przydaje przy przeglądaniu stron - nie trzeba mazać palcem po ekranie. Dodatkowo świetnie rozpoznaje pismo odręczne :)

 

a jak kupisz sobie wersję 3g można włożyć kartę Aero2 i masz darmowy internet bezprzewodowy w całej Polsce. A to już konkret sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola ale czy dell to nie na Atomie i Windowsie ?

 

ten dell (7 i 8) jest na atomie ale z androidem(4.3)

 

Wg mnie BT jest ważne - nie trzeba kombinować z wifi żeby np z telefonu udostępnić internet, u mnie to trwa sekundę i mam net w tablecie. Co do klawiszy fizycznych to bym się spierał - ja wole ekranowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 m-ce temu na alle... kupiłem GalaxyTab3 10 cali z modemem 3g za 1050 zł z gwarancję 2 lata. Cena normalna ok 1500. Jest ok, syn zainstalował milion ;) gier i spoko nic się nie tnie i nie wiesza. AM też nawiguje ok. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tabletow przerobilem i po pierwsze nigdy juz nie kupie 10", albo 7 albo 8". Wersja tansza to nexus II swietny tablet, wersja drozsza to ipad. Z daleka bym omijal samsungi, plynnoscia pracy tak odstaja od nexusa i ipadow ze nie raz mam ochote rzucic nimi o sciane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, konkretne przytaczaj modele z którymi miałeś przeboje... ,gdyż rzucone stwierdzenie "Z daleka bym omijal samsungi" jest mało precyzyjne, gdyż urządzeń takowych w ofercie posiadają sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.