Skocz do zawartości

Shiny Garage Sleek & Bubbly Premium Car vs Duragloss #90


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry...

 

Jakiś czas temu od Shiny Garage dostałem do przetestowania próbkę szamponu Shiny Garage Sleek & Bubbly Premium Car. Test miałem przeprowadzić trochę wcześniej, ni mniej jednak permanentny brak czasu sprawił, że nie dałem rady :oops:

Dzisiaj postanowiłem nadrobić zaległości. 8-) Skoro SG ma w nazwie "premium", postanowiłem porównać go z moim ulubionym szamponem (no jednym z dwóch :P ), czyli Duragloss #901.

 

Test był prosty. Dwa wiadra, w każdym 8 litrów wody oraz zalecana przez producentów dawka szamponu:

 

7r78.jpg

 

ik1l.jpg

 

Następnie uzupełnienie wodą z lancy, lanca w każdym wiadrze z tej samej odległości 4 sekundy:

 

vulcg.jpg

 

ryw5.jpg

 

Jak widać piana w zasadzie identyczna. :dontknow:

 

Następnie mycie, strona kierowcy SG, strona pasażera DG.

 

f7z2.jpg

 

flxt.jpg

 

acm3o.jpg

 

n8n9l.jpg

 

8oqw.jpg

 

04eo.jpg

 

6i8q.jpg

 

Jak widać, na początku piana w wiadrach po spienieniu taka sama, ale piana z DG dłużej się utrzymuje. Kolega Marek750, który wprzyjechał w trakcie testu i zupełnie nie wiedział kto jest kto, pierwsze co spytał, gdy akurat myłem kawałek DG-sem:

"Co to się tak zajebiście pieni?? :shock:" (dokładny cytat :kox: )

 

Wnioski:

Poślizg: na podobnym, bardzo dobrym poziomie. :good:

 

Zapach: No cóż tu zawsze kwestia indywidualna. Mnie lepiej podoba się zapach DG, natomiast kolega Puch stwierdził, że jemu dużo bardziej podchodzi SG.

 

Podsumowując, oba szampony to bez dwóch zdań pierwsza liga :good: Ja wybieram DG #901 ze względu na zapach i trochę dłużej utrzymującą się pianę, aczkolwiek, to wszystko kwestia gustu ;)

 

Na koniec dwa zdania do "ojca zarządzającego" ekipą Shiny Garage: kolejny bardzo udany produkt Ojcze Prowadzący :good::good::good::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za DG #901 - mam w firmie produkty marki S&G, w tym opisywany wyżej szampon. Zapach i piana na korzyść Duraglossa. Wydaje mi się że poślizg również. Ogromną przewagą SG zaś jest cena :) Na pewno szampon SG jest lepszym wyborem od szamponu Megsa, tego koloru żółtego i innych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.