Skocz do zawartości

Nanolex WashCoat


maciekd24

Rekomendowane odpowiedzi

nanolex_logo_web_800px-copy.jpg

 

Witam witam :D przedstawiam test Nanolex WashCoat

 

tak sie on prezentuje

WashCoat_s.png?itok=ciNkqVYF

 

opis ze strony producenta

 

Nanolex WashCoat to najszybsza i najefektywniejsza droga do zabezpieczenia i poprawienia wyglądu Twojego pojazdu z zewnątrz.

 

Nanolex WashCoat aplikujemy na mokry samochód bezpośredniu po umyciu. Środek tworzy chemiczne wiązanie, które łączy się z lakierem i odświeża uprzednio położone powłoki zabezpieczające Nanolex. Zastosowanie Nanolex WashCoat dodaje połysku oraz wzmacnia właściwości hydrofobowe powłoki. Twoje auto będzie także wolniej się brudziło, a dzięki właściwościom antystatycznym dużo łatwiej je umyjesz.

 

Nanolex WashCoat aplikujemy za pomocą pianownicy bądź butelki ze spryskiwaczem.

 

Do pierwszego użycia Nanolex WashCoat użyj 50-100 ml, dla kolejnych 20-50 ml zmieszane z 500 ml wody.

 

Zapach chemiczny, konsystencja minimalnie gesta ;)

Jak kazano tak zrobilem :mrgreen: wiec caly tester wlalem do 500 ml wody do Glorii

 

DSC_0286_zps6cc4edd8.jpg

 

glownie sprawdzalem na tyle samochodu bo jak zwykle wszystko sie tam poddaje :/ co widac na fotce

 

DSC_0291_zpsc3890afb.jpg

 

bok

 

DSC_0292_zpsa951c761.jpg

 

tutaj nalozony ( wiecej fotek nie mam bo i tak mnie ludzie juz wzrokiem zabijali jak mylem auto na dwa wiadra dzisiaj :mrgreen: )

 

DSC_0293_zps62a05473.jpg

 

i tutaj po splukaniu :D mile mnie zaskoczyl kropelkami na klapie i zderzaku gdzie wczesniej byla tafla

 

DSC_0294_zps24b7fc95.jpg

 

DSC_0295_zps9e76e912.jpg

 

DSC_0296_zpse9ec0dde.jpg

 

Środek mega ciekawy i wiem ze bede musial sie w niego zaopatrzec ;) aplikacja mega latwa bo za pomoca pianownicy, fajnie podbija kolor ;) odpychanie wody tez bardzo dobre :)

 

dziekuje za mozliwosc przeprowadzenia testu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś po spłukaniu wytarł samochód ręcznikiem to zauważyłbyś niesamowitą śliskość :) U mnie po aplikacji tego produktu znowu pojawiły się zacieki i o ile pod palcem się jakoś tak ciągły i nie chciały znikać to wystarczyło przyłożyć nawet stary ręcznik i uczucie jak podczas polerowania wosku z górnej pólki :D Bez żadnego wysiłku wszystko zniknęło. Kropelki szału może jakiegoś nie robią, ale bardzo ładny zrzut wody. Pomysł z aplikacją z pianownicy również bardzo ciekawy, ja posiłkowałem się butelką i atomizerem. Jak porównanie do WetCoat? Wyglądają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, wytarlem auto po splukaniu i sliskosc mega jest ;)

co do wetCoat to jak dla mnie srodek od nanolex'a jest duzo lepszy ;) nie zostawia zaciekow z ktorymi walczylem po aplikacji wetcoat'a ktore byly widoczne po przejechaniu wilgotna mikrofibra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
dziekuje za mozliwosc przeprowadzenia testu :good:

ja także dziękuję w imieniu całego zespołu Nanolex - czytać takie testy to przyjemność :) no i z tego co pamiętam próbki WashCoat były małe, około 20ml, czyli dało radę przy minimalnym stężeniu, czyli nie tylko ja lubię ten produkt ;)

 

wesołych Świąt Wielkiej Nocy Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekd24, czyli jednak coś z tymi zaciekami jest na rzeczy jeśli chodzi o tamtego producenta :P Zobaczymy jak będzie z trwałością u Ciebie. U mnie przeżył płukanie prewash'em na oko, a tydzień później mycie. Zaaplikowałem na to Reload'a i zobaczymy co się stanie. Na testowanym przeze mnie szamponie spłynął po myciu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, na 500 ml wody w glorii wlalem ok 60 ml srodka ;) i starczylo prawie na cale e39 zabraklo doslownie na 1/3 dachu ;) kolejne aplikacje to juz tylko 20-30 ml na taka sama ilosc wody wiec nie ma tragedii tak sadze ;) otrzymalem cennik nanolexa na 2014 rok ale nie mam go pod reka a ceny nie pamietam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolej i na mnie

:D

 

Nanolex WashCoat

 

Jako że wszystko co trzeba zostało już napisane, przejdę od razu do materiałów i prezentacji testu :good:

 

183cc53b45330e7d.jpg

 

Tester został rozrobiony w stosunku 1:120 i aplikowany za pomocą przerobionego Marolex'a, w konfiguracji jak do pianowania.

 

f74fe261a6b8a6ba.jpg

 

Aplikacja to nic innego jak nakładanie rozpylonego preparatu na karoserię.

 

97708c05a097011d.jpg

 

290c890c1ad2f170.jpg

 

Po aplikacji na aucie utrzymuje film, który spokojnie możemy zostawić na jakiś czas i nie spłynie.

 

A po opłukaniu otrzymujemy takie oto efekty :

 

78bcbae0e146ab4a.jpg

 

d3e1398a36ee991d.jpg

 

c430b75a5b20c274.jpg

 

19dac9e294f8f0a8.jpg

 

4fadc02b9abfd14a.jpg

 

 

Krótko podsumowując WashCoat to środek typu fast wax, auto na które aplikowałem WashCoat posiadało dokładnie zakrywającą całą powierzchnie taflę wody. Jak widać świetnie sobie poradził. Ładnie pachnie, banalny i szybki w aplikacji, a z dużego opakowania możemy uzyskać od 25 do 10 aplikacji, w zależności ile produktu planujemy użyć.

 

Pozdrawiam i do następnego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na test - u mnie na aucie leży Sonax BSD i musi umrzeć poprostu .

Koło 20 czerwca przelecę auto padami Rupes z MF i położę na auto Black Hole oraz Gyeon Can Coat . Potem podczas mycia na bezdotyku mogę przelecieć nanolex WashCoat . Chyba że śpieszy się z testem i mam zrobić na innym aucie niż swoim ?

 

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.