Jump to content

Pomoc w oględzinach auta

Yasiek

Recommended Posts

Panowie/Panie czy jest ktoś z Płocka lub okolic i mógłby podjechac zerknąć na auto? Przez telefon i na zdjęciach oczywiście ochy i achy ale nie chcę żeby po 350km rzeczywistość mnie rozczarowała a zależy mi na czasie :/

Odwdzięczę się dobrym trunkiem :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=4155903248

nikt nie musi jechać, znam temat - szukałem 2 miesiące temu auta, m.in w Płocku

Dello_2008 to handlarz ( 95% aut w Płocku to handlarze , drugie lokalne zagłębie to Sochaczew ) , ma komis

auta fotoszopowane, w rzeczywistości brudne, słabe , zaniedbane - typowe łachy ściągnięte na sprzedaż, ale nawet nie podszykowane

Yasiek, daj sobie spokój z Płockiem

ps. i nie sugeruj sie tym, że ma na aukcji tylko jedno auto , ten temat tez już przerabiałem :)

szpadliszi, nie sugeruje :) Już samo to że jak poprosiłem o VIN to Pan zaczął się plątać że musi dokumenty odszukać od tego auta itd itp...

Ma ktoś jakiś rodzinny autobus na sprzedaż? :)

Yasiek - Płock, Płońsk, Radom, Gniezno, Starogard Gdański, Zawiercie i oczywiście Drezdenko z ich FSD (Fabryka Samochodów Drezdenko) odpuść sobie na starcie. 99,9% szans, że trup, a ten 0,1% ma pecha, że tam się sprzedaje. Szkoda czasu, zdrowia, pieniędzy.

Na marginesie - weź mi wytłumacz jak to jest możliwe, że kto jak kto ale Ty szukasz Opla. Tzn. że musisz go szukać, a nie wiesz po prostu do kogo zadzwonić i spytać, czy nie chce sprzedać. Każda inna marka - OK - ale Opel? Najciemniej pod latarnią? ;)

P.S. Żeby nie było, że nie ostrzegałem - raz jeszcze - rodzinnie i z dzieciakami potrzebujesz kombi a nie VAN'a... :P

Artih, ja tez miałem 407sw z Płocka - 4 lata jeździłem i było cacy

a skąd takie ładne auto z Płocka i nie oszukane ? a jak sie okazało, przyprowadził je brat sprzedającego, handlarz z Płocka - "dla braciaka" , wiec i egzemplarz był zacny ( ten po roku jeżdżenia zaczął stawiać dom i pozbywał sie auta )

wiec rozochocony po 4 latach pojechałem znowu do Płocka - tragedia

99,9% szans, że trup, a ten 0,1% ma pecha, że tam się sprzedaje.

true

ayrsen, wiem wiem że kombi, ale jak widać jedno miałem i się nie sprawdziło. Spróbujemy z czymś innym :) Problem z Oplami typu Zafira jest taki, że w Polsce nie sprzedawano dobrze wyposażonych modeli bo były po prostu zaporowo drogie. A import jak import... widać na ogłoszeniach.

Obecnie temat rzucony w kilku zaprzyjaźnionych salonach i dostałem info o zacnym i godnym zainteresowania Renault Grand Scenic 2.0 dci. Właśnie się oswajam z myślą, że mógłbym jeździć Renault :) Oprócz VAN'a powoli wdrażam u żony plan auta typu fun car :)

PS. Myślę, że taki temat jak ten mógłby tutaj wisieć aby inni użytkownicy mogli prosić o oględziny auta z innych regionów kraju.

Yasiek, scenic to bardzo fajne auto, o wiele lepsze od zafiry b moim skromnym zdaniem ;) zafira to jeszcze taka astra iii, scenic to nowoczesne auto, fajnie się prowadzi, jest bardzo funkcjonalne i nieźle wykonane, a 2.0dci jeździł mój wuja, nakręcił 150kkm i zmieniał tylko olej. Obecnie ma insignię 2.0cdti i uważa, że silnik w renault był o wiele lepszy.

ale hydro tylko na tylnej belce

Mój błąd, uwierzyłem na słowo...

takie 1/2 hydro też jest fajne bo po załadowaniu budy nie ciorasz zderzakiem po drodze ;)

ale czytałem na forach, że coś im nie wyszło to zawieszenie i ludziska mają z nim problemy.

C4 Picasso to spore auto, właśnie kończę w garażu.

Plus to dodatkowe 2 miejsca w 3 rzędzie- choć oczywiście użytkowość ostatniego rzędu pozostawia wiele do życzenia, choć jest lepiej niż np w Outlanderze.

C4 Picasso to spore auto, właśnie kończę w garażu.

Plus to dodatkowe 2 miejsca w 3 rzędzie- choć oczywiście użytkowość ostatniego rzędu pozostawia wiele do życzenia, choć jest lepiej niż np w Outlanderze.

siedziałem w tym trzecim rzędzie przez chwilę i nie wyobrażam sobie dłuższej trasy...

chyba, że dla teściowej którą baaaaaaardzo nie lubimy :lol:

Jako,że trochę wiem o zafirach,bo w domu są od 14lat,to od razu mówię nie ten budżet,na 2010r i ten spas :/

Jakbyś miał czas do końca roku,to mogę swoją polecić :mrgreen:

Tylko 2007 ;)

Panowie/Panie czy jest ktoś z Płocka lub okolic i mógłby podjechac zerknąć na auto? Przez telefon i na zdjęciach oczywiście ochy i achy ale nie chcę żeby po 350km rzeczywistość mnie rozczarowała a zależy mi na czasie :/

Odwdzięczę się dobrym trunkiem :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=4155903248

Za te pieniążki mógłbym Ci odsprzedać auto mojej żony, 4 lata starsze i bez pakietu OPC...

Sam szukając zafiry "dla siebie" zwiedziłem połowę niemiec, za ceny rynkowe "ideału z allegro" można było co najwyżej zabrać jakiś bardzo mocno wysłużony, poobijany szrot z litanią błędów i częsći do wymiany. Być może i handlarz "na układach" ma jakieś rabaty, ale turas też zarobić musi, a ruski zgarnie wszytsko ;)

ceny rynkowe "ideału z allegro" można było co najwyżej zabrać jakiś bardzo mocno wysłużony, poobijany szrot z litanią błędów i częsći do wymiany.

do-kład-nie

wystarczy looknąc na mobile.de czy cos w tym stylu. jak to jest możliwe, że tam bardzo podobne auto, w podobnej konfiguracji/stanie/przebiegu kosztuje mniej więcej tyle, co u nas - a u nas jest juz przyprowadzone, po opłatach i zarobił na nim handlarz+turek+ruski ?

Yasiek jak masz w okolicy to przejedź się S-maxem. To taki moim zdaniem dobry kompromis między dziecio- a tato-wozem. Miałem teraz zamieniać na Scenica 2011 na fulu a po przejażdżce odpuściłem.

Zafiry szukałem rok temu - fajne ale mam wrażenie że jadę wyższą astrą z podniesionym na max fotelem.