Skocz do zawartości

2014 Tesla Model S biala perla


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Tesla piękna :) Na początku myślałem ze to 18-19cali ale na kolejnym zdjęciu pokazany rozmiar, 22 cale.. :shock: masakra

 

_Makki_ takie pytanie odnośnie kosmetyków, co sądzisz o Poorboy's World Polish with Carnauba Blue WAX (AllinOne) dla osoby która dopiero zaczyna zabawe z polerką ? :) Warto na początku użyć do nauki tej chemi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

No ta Tesla na 22 robi robotę.

Ładne auto.

 

No 22" na niej wyglada spoko, z gleba czy bez :)

 

tesla228.jpg

 

tesla227.jpg

 

tesla226.jpg

 

tesla225.jpg

 

tesla224.jpg

 

tesla223.jpg

 

tesla222.jpg

 

tesla221.jpg

 

 

miałem okazję się ostatnio przyjrzeć Tesli S na torze w Brnie. auto robi świetną robotę wizualną, ale dość śmiesznie wyglądało na tle DTMowych BMW i innych torowych wynalazków, zwłaszcza dźwiękowo, kiedy to po prostu przemykało często niezauważenie przez tor. do tego jeździli tym w cztery osoby na pokładzie ;)

zapomniałem zapytać na ile wystarcza im baterii, ale załadowała się do pełna dość szybko na parkingu ;)

 

tak czy inaczej, sądziłem, że w tych pieniądzach bedzie nieco lepiej wykończona, zwłaszcza lakierniczo. bo jesli chodzi o detale no to nie jest to niestety samochód japoński.

 

btw, słyszałem, ze w Norwegii badź Finlandii są bardoz duże dopłaty do tych samochodów, przewyższające jego wartość. prawda to? :D

 

No moze i smiesznie wygladala ale Model S z najmocniejszymi bateriami naprawde odjezdza od mocnych fur, no tak do 130km/h :)

Uczucie jest niesamowicie dziwne jak ona sie zbiera od samego dolu.. To trzeba po prostu przezyc samemu.

Nic mi nie wiadomo o doplatach w Norwegii. Wiem ze koszt auta na rok to ok 1000zl podatku drogowego + ubezpiecznie no i wiadomo koszty ladowania-pradu.

Za drogi platne, ktore sa wszedzie w Norwegii sie nie placi, to samo dotyczy tuneli, promow itp

Mozna sie nia takze poruszac po prawych pasach dla autobusow i samochodow elektrycznych i taxi. Co jest w miare mile w duzych i zakorkowanych miastach.

Srednio liczac nowe auta z podobna moca i gadzetami to 1,5-2 razy tyle kasy. Ale znowu nie ma co porownywac jakosci wykonczenia wszystkiego w Tesli do np Audi, MB, Porsche czy Lexusa.

 

Autorze tematu:

 

"Zdjęcie niedostępne" i tak wszystkie na pierwszej stronie.

 

powinno byc juz dobrze.

Jak narazie nowy hosting zdjec mnie przerasta i dalem ZNOWU zarobic fotosikowi.

 

Przepisy forum nie pozwalaja wrzucac za duzo, wiec..

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=19206

 

:good:

 

A to milo ;)

 

Administracja forum zastrzega sobie prawo do usunięcia relacji bez ostrzeżenia w przypadku podejrzenia, iż dana praca została wykonana komercyjnie.

Wszystkie relacje rozpoznane jako prace firm lub osób wykonujących prace zarobkowo również będą usuwane.

:o:idea:

 

Tesla piękna :) Na początku myślałem ze to 18-19cali ale na kolejnym zdjęciu pokazany rozmiar, 22 cale.. :shock: masakra

 

_Makki_ takie pytanie odnośnie kosmetyków, co sądzisz o Poorboy's World Polish with Carnauba Blue WAX (AllinOne) dla osoby która dopiero zaczyna zabawe z polerką ? :) Warto na początku użyć do nauki tej chemi ?

 

Jeszcze zadnej na 22" nie robilem. Ogolnie za >19" jest doplata wiec im wieksze felgi tym lepiej :-]

Poorboy's World Polish with Carnauba Blue WAX (AllinOne) nie znam ale brzmi, hmm jakos za dobrze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Så bra! Bilen er veldig pen nå.

Ja sie jakoś nie moge pozbierać do moich autek :P Gdzie w Norge znalazles odkurzacz piorący!? :kox:

 

Kjekt å høyre! ;)

 

Moj kupilem tutaj w promocji:

http://fomaforhandler.no/index.php?nr=9 ... ategori=13

 

Jak chcesz cos fajnego to zobacz tu:

http://bilnerden.no/index.php?main_page ... cts_id=519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No moze i smiesznie wygladala ale Model S z najmocniejszymi bateriami naprawde odjezdza od mocnych fur, no tak do 130km/h :)

Uczucie jest niesamowicie dziwne jak ona sie zbiera od samego dolu.. To trzeba po prostu przezyc samemu.

Nic mi nie wiadomo o doplatach w Norwegii. Wiem ze koszt auta na rok to ok 1000zl podatku drogowego + ubezpiecznie no i wiadomo koszty ladowania-pradu.

Za drogi platne, ktore sa wszedzie w Norwegii sie nie placi, to samo dotyczy tuneli, promow itp

Mozna sie nia takze poruszac po prawych pasach dla autobusow i samochodow elektrycznych i taxi. Co jest w miare mile w duzych i zakorkowanych miastach.

Srednio liczac nowe auta z podobna moca i gadzetami to 1,5-2 razy tyle kasy. Ale znowu nie ma co porownywac jakosci wykonczenia wszystkiego w Tesli do np Audi, MB, Porsche czy Lexusa.

 

No to prawda trzeba to przeżyć samemu, jak cicho i spokojnie w środku jest wtedy gdy on od dołu jedzie jak szatan ;) i jak gładko bez zmian biegów

Dodać trzeba. że wiele np wysokość zawieszenia creep czy gazowy hamulec można sobie dostosować samemu taki samochód dla gadżeciarza.

Podwoziłem mojego partnera w interesie po odbiór Tesli do salonu, też białą perłę - oczywiście nie ma co próbować negować czy dopatrywać się, nie przy Norwegach, dla nich wszystko pięknie, jednak lakier na samochodzie pokazowym stojącym w salonie w środku był w strasznym stanie, do tego jakiś tam ciemny niebieski swirle i chaos widoczne od drzwi wejściowych :kox:

Spasowanie takie sobie a w świetłach stop połowa żarówek nie działa już po wyjechaniu z salonu...

 

Drogi są darmowe zgadza się, za auto płaci się połowę ceny prawda, promy też są za darmo ale dla samochodu hehehe, za pasażerów uiszcza się opłaty jakby wchodzili pieszo :D

Także jeśli chodzi o cenę realistyczną to dlatego to tutaj jest niebo dla sprzedawców aut elektrycznych - oni kasę dostają, użytkownicy tanie samochody, dopóki dokładnie każdy jest obywatel jest milionerem to problemu nie ma.

Chociaż ostatnio widziałem jedną srebrną teslę w Oslo na rejestracji szwajcarskiej?

 

Jakość wykończenia to nie najgorsze najgorsze to jak siedzisz w tym aucie parę godzin na tych za krótkich za twardych beznadziejnych stołkach - przejechałem tym trasę Oslo - Stavanger około 500 klocków w jedną stronę. Pod koniec to już modlisz się żeby nigdy w niemieckich autach nie przyszło im do głowy takich montować.

Na plus audio jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mega fura i efekt, czekam na kolejną relacje !

 

Dzieki. Ostatnio malo czasu na projekty pod relacje.

 

Dobra robota _Makki_ . To prawda że dużo jest już Tesli w Norwegii ostatnio często bywałem w Ålesund to za każdym razem widziałem i to nie jedną . Pozdrawiam z Kalvåg do Bergen mam 300km albo 5h promikiem ;D

 

Dzieki. No jezdzi ich juz tyle, szczegolnie w moich rejonach ze juz sie nudne zrobily. A sprzedaja sie nadal bardzo dobrze. Heh, 300km to swiat drogi po fjordach :P Pozdro

 

No to prawda trzeba to przeżyć samemu, jak cicho i spokojnie w środku jest wtedy gdy on od dołu jedzie jak szatan ;) i jak gładko bez zmian biegów

Dodać trzeba. że wiele np wysokość zawieszenia creep czy gazowy hamulec można sobie dostosować samemu taki samochód dla gadżeciarza.

Podwoziłem mojego partnera w interesie po odbiór Tesli do salonu, też białą perłę - oczywiście nie ma co próbować negować czy dopatrywać się, nie przy Norwegach, dla nich wszystko pięknie, jednak lakier na samochodzie pokazowym stojącym w salonie w środku był w strasznym stanie, do tego jakiś tam ciemny niebieski swirle i chaos widoczne od drzwi wejściowych :kox:

Spasowanie takie sobie a w świetłach stop połowa żarówek nie działa już po wyjechaniu z salonu...

Drogi są darmowe zgadza się, za auto płaci się połowę ceny prawda, promy też są za darmo ale dla samochodu hehehe, za pasażerów uiszcza się opłaty jakby wchodzili pieszo :D

Także jeśli chodzi o cenę realistyczną to dlatego to tutaj jest niebo dla sprzedawców aut elektrycznych - oni kasę dostają, użytkownicy tanie samochody, dopóki dokładnie każdy jest obywatel jest milionerem to problemu nie ma.

Chociaż ostatnio widziałem jedną srebrną teslę w Oslo na rejestracji szwajcarskiej?

 

Jakość wykończenia to nie najgorsze najgorsze to jak siedzisz w tym aucie parę godzin na tych za krótkich za twardych beznadziejnych stołkach - przejechałem tym trasę Oslo - Stavanger około 500 klocków w jedną stronę. Pod koniec to już modlisz się żeby nigdy w niemieckich autach nie przyszło im do głowy takich montować.

Na plus audio jak dla mnie.

 

Mialem jedna sztuke na ponad tydzien i moglem jezdzic ile chcialem. Oddajac i przesiadajac sie do Volvo V70 powiedzialem wlascicielowi ze juz nie moge sie doczekac zeby w Volvo moje 4 litery zagoscily. A ze to kolega, to sie odwazylem i nawet mnie zrozumial :)

Ale stolki jak piszesz masakra jakas, jezdzi to naprawde fajne ale imo to tylko to. No i ze bajer bo gadzeciarskie takie autko. Ale kazdy ma inny gust, mnie sie jakos TMS nie podoba z zewnatrz.

Bylem w ASO Tesli w Bergen i Stavanger, demo i inne ktore tam staly, stan lakieru no dramat..

ASO Stavanger nawet jakis czas temu sie ze mna kontaktowalo odnosnie przygotowywania nowych aut ale sorry, wynagrodzenie i czas jakos nie szly ze soba w parze :P

Ostatnio slowo detailing stalo sie tez juz bardzo "popularne" w Norwegii. ASO Tesli bierze ok 4000NOK za "detailing" po ktorym cale auto lacznie z grilem nawet ma hologramy, zmatowienia a czarne listwy pod progami sa w ladych bialych mazjajach :)

Uszczelki zapackane to juz standard i trafily mi sie 4 karbonowe spojlery na klapie tez uszkodzone.

Audio zgadza sie nice, ale za to z radiem caly czas problemu, albo nie lapie albo przerywa nonstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Tesli bierze ok 4000NOK za "detailing" po ktorym cale auto lacznie z grilem nawet ma hologramy, zmatowienia a czarne listwy pod progami sa w ladych bialych mazjajach

Uszczelki zapackane to juz standard i trafily mi sie 4 karbonowe spojlery na klapie tez uszkodzone.

 

Czyżby Farecla G3 dotarła w tamtejsze rejony?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.