Jump to content

Chemical Guys Mr. Pink


g.pajak

Recommended Posts

Chciałbym się podzielić z wami wrażeniami z mycha szamponem Chemical Guys Mr. Pink

 

215e.jpg

 

Szampon, a w zasadzie jego próbkę ok 40 ml., dostałem od Evo (dzięki! :mrgreen: ) przy okazji bratniej wymiany handlowej :kox: Butelka nie była opisana, ja sam jak ją dostałem opisałem ją po prostu jako "szampon Evo" :kox: Ale w sumie jakoś tak odłożyłem na półkę i na chwilę o nim zapomniałem.

Jednak wczoraj musiałem umyć samochód i akurat buteleczka napatoczyła mi się w pole widzenia, więc pomyślałem, zużyję - zobaczymy co on tam wysłał :idea:

 

Długo się nie zastanawiając: wiadro, wąż z wodą, 40ml szamponu do wiadra i dopełnienie wodą pod niskim ciśnieniem, ze szlaufa. Puściłem szlauf, co by się nalewało, poszedłem po coś do garażu, i jakie było moje zdziwienie jak wracając zobaczyłem to: :shock::shock::shock:

 

o471.jpg

 

Aż pobiegłem po aparat, zrobić zdjęcie ;)

Więcej zdjęć nie miałem czasu robić, bo naprawdę mi się spieszyło :oops: A szamponu do kolejnego testu już nie mam :dontknow:

 

Potem już było równie dobrze, przyjemne mycie, ładny zapach. Szampon nie zasychał szybko i naprawdę bardzo łatwo się spłukiwał. :good::song:

Tak naprawdę nie wiedziałem podczas mycia co to za cudo, dopiero później, wieczorem Evo mnie oświecił czym myłem :P

 

Widać, że dalej raczkuję w tej dziedzinie, bo o szamponie nawet nie wiedziałem, że istnieje :oops: - ale muszę przyznać, że naprawdę świetny i nie wiem czemu mało popularny produkt :good:

 

Dodatkowo znalazłem jeszcze film producenta, jak szampon współgra z pianownicą:

 

 

Jakby ktoś miał jeszcze jakiś materiały filmowe lub zdjęciowe to wrzucajcie :roll: Ciekawe jakie są opinie innych, którzy myli tym szamponem.

Zapraszam do komentowania.

Link to comment
Share on other sites

ja zamówiłem, jak przyjdzie i będe miał czas umyć auto to wypróbuję, dotąd stosowałem Glossworkza i śliskość była mega dobra, w dodatku widocznie faktycznie podkręcał look co z początku wydawało mi się raczej nie mozliwe, zobaczymy co potrafi Pink

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ostatnio udało mi się wreszcie umyć auto "Pinkiem". Piana super, jak ktoś zwraca na to uwagę będzie zachwycony, podobnie jak zapach - bardzo przyjemny. Poślizg - bardzo dobry, bez zastrzeżeń. Zadowoliło mnie także co ważne - domywanie. poprzednie szampony nie radziły sobie tak dobrze z brudem. Szampon ma niby trochę podkręcać look, ja tego nie zauważyłem, tu Glossworkz sobie chyba lepiej radził, aczkolwiek i tak po myciu trzeba psiknąć detailerem. Ogólnie za tą kase szampon extra

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

Zrob porownanie na 12 litrów - 15ml MrPink a 15ml Dodo Juice Born To Be Mild

 

Jestem ciekaw ktory zrobi wiecej piany :)

Link to comment
Share on other sites

Zrob porownanie na 12 litrów - 15ml MrPink a 15ml Dodo Juice Born To Be Mild

 

Jestem ciekaw ktory zrobi wiecej piany :)

Domel, jeśli piszesz do mnie ;) to porównanie bezpośrednie będzie teraz nie możliwe. Już i jeszcze zarazem nie mam pinka. Ale wierz mi, że pink bije dodo na głowę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.