Skocz do zawartości

Shiny Garage Sleek & Bubbly Premium Car


miodek

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zacząć testy :)

 

Ogólnie o szamponie jest napisane na stronie producenta:

http://shinygarage.pl/shiny-garage-slee ... th-5l.html

 

F2Ygi23.jpg?1

 

Shiny Garage Sleek&Bubbly Premium Car Bath to szampon z półki premium o bardzo intensywnym, egzotycznym zapachu. Podczas mycia wytwarza bardzo gęstą pianę i posiada świetne właściwości myjące oraz poślizg.

 

Wydajny 40ml na 8-10L wody,

 

bardzo intensywny zapach podczas mycia,

 

gęsta piana,

 

świetny poślizg.

 

Pojemność 5L

 

 

Zdjęcia marne ale test bez zdjęć podobno się nie liczy :) więc coś tam jest.

 

Do wiadra wlałem około 70ml szamponu (trochę więcej niż radzi producent)

 

pdmPmYL.jpg?1

 

Woda prosto z węża i piana super, moim zdaniem pieni się dużo lepiej niż Shiny Garage Orange Car Shampoo, którego używałem do tej pory.

 

HVKGXuH.jpg?1

 

uq6XXOA.jpg?1

 

Ogólnie o szamponie:

Poślizg jest na bardzo dobrym poziomie i porównując z SG Orange Car Shampoo zdecydowanie na korzyść Sleek&Bubbly Premium Car Bath. Co mi się bardzo podoba to zapach, nie trawię truskawek, poziomek i tego typu owoców, pomarańczę SG jakoś przeżyłem a Sleek&Bubbly Premium Car Bath naprawdę mi się podoba i tu ode mnie plus dla niego. Domywanie? Mógłbym napisać super ale w zasadzie auto myję co tydzień/dwa więc strasznych szczurów nie mam, do tego standardowo przed szamponem stosuję magi z PA więc raczej większość szamponów u mnie sobie radzi.

Jestem po 2 myciach testerem który dostałem od Shiny Garage i najprawdopodobniej w najbliższym czasie stanę się posiadaczem bańki 5L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe że szampon traci walory zapachowe z upływem czasu? :o

Mój szampon kupiłem jakoś pół roku temu i podczas ostatniego używania jesienią zeszłego roku zapach był bardzo przyjemny, wczoraj wyciągnąłem go po zimie i wydaje mi się że nie jest już to samo co wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barteKKK03, mój szampon też już kilka miesięcy ma i żadnej utraty zapachu nie zauważyłem ;)

za taką cenę to mój nr1 ;) pieni się umiarkowanie, ale świetnie pachnie i daje dobry poślizg. jest tylko troszeczkę gorszy od dg901, ale też kosztuje zdecydowanie mniej [zwłaszcza jeśli zestawimy galon dg i 5l tego szamponu].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Dzisiaj doszła paczuszka z prezentem od Shiny Garage w postaci testera szamponu Sleek & Bubbly Premium Car.Pierwsze co sprawdziłem po odpakowaniu to zapach szamponu i muszę przyznać podoba mi się :-] zachęcony zapachem przystąpiłem do pracy

Z czym walczymy:

5vmxpv.jpg

Pre wash oczywiście Sginy Garage Fruit....

9gzmg8.jpg

Piana to kolejne bardzo miłe zaskoczenie jest bardzo dobra

2vngxnn.jpg

Poślizg na bardzo dobrym poziomie

9v9ule.jpg

Po umyciu auta zauważyłem na trawie takie coś :o po kilku minutach i tak wygląda :-]

2mg1n4n.jpg

i tu zdjęcie czyścioszka(wiem jestem zaje... wklejam brydny tył a potem pokazuje czysty przód :D wybaczcie

1625y0i.jpg

Podsumowując; bardzo dobry szampon porównując z innymi droższymi szamponami wypada bardzo korzystnie ,poślizg,piana,zapach wszystko na + i jeszcze jedna bardzo ważna kwestia mimo dosyć nagrzanej karoserii szampon nie ma tendencji do zasychania można na spokojnie umyć samochód takich gabarytów jak mój"szczewik" i nie martwić się o wyschnięte zacieki z czystym sumieniem polecam. Ja zamawiam baniaczek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To może ja dodam coś od siebie, również dostałem próbkę owego szamponu. I w tym momencie przyszła złośliwość rzeczy martwych bo foty, które robiłem nie zapisały się :/

 

Ale do rzeczy:

 

- zapach- nosz landrynka jak nic, podczas mycia unosi się w powietrzu i ładnie go czuć ( w przeciwieństwie do truskawy, która pachnie tylko w butelce

 

-wydajność- 40 ml na 8l wody daje jak na szampon klasy premium średni wynik, w porównaniu np do Angelwaxa czy Dodo Juice

 

-piana- bardzo gęsta, długo utrzymująca się i obfita, na duży plus

 

-domywanie- stoi na wysokim poziomie, również plus

 

I to by było na tyle, przy najbliższym myciu porobię zaległe fotki i dodam do tematu.

Podsumowując- bardzo dobry szampon w rozsądnej cenie, moja ocena to mocne 4,5/5 (te pół punkcika poleciało za wydajność w porównaniu z dwoma konkurentami).

Bardzo dziękuję Shiny Garage za możliwość przeprowadzenia testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.