Skocz do zawartości

Renault Laguna III - odświeżenie wnętrza


lazina

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem pod wrażeniem. Szczególnie że rozkręciłeś prawie cały środek :good: Kiedyś składałem cały środek E36 i wiem ile to zabawy i nerwów na śrubki które sobie lubią wpaść na najmniejszy zakamarek ;) Mega profi robota :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna robota :)

 

A pytanie z innej beczki. O co chodzi z tymi Lagunami ? Czemu sa tak często kradzione ? Sąsiadowi identyczna uprowadzili w nocy jakies pol roku temu. Juz ktorys raz slysze o kradzionych renówkach... wtf ? zwykle auto.

 

 

I drugie pytanie. Taka robota mogłaby byc opłacona z AC ? kto by sie podjął takiego czyszczenia ? Czy profesjonalne studio detailingowe moze miec umowe z ubezpieczalnia i załatwić to np bezgotówkowo ? Bo szczerze wątpię zeby ASO sie tego podjęło ...

 

Zwyczaj z gaśnicą maja złodzieje we Francji u nas się chyba tego nie praktykuje (bynajmniej nie widziałem). Jeśli chodzi o renówki to jak się zdarzają auta po próbie kradzieży do kupienia we Francji to na wszystkie przypadki jakie spotkałem to 70% były renault (głównie laguna III i megane II). Dlaczego - nie wiem. Może łatwo je ukraść bo jest jakiś prosty "schemat" kradzieży (możliwe że ma to związek z odpalaniem na kartę i systemem free hands) ale nie na każdą to działa i wtedy złodzieje czmychaja i sikają gaśnicą. Kradzieże w Polsce tych aut mogą być spowodowane tym że sporo ich uszkodzonych przyjeżdża z Francji i części potrzebne.

 

Jeśli chodzi o ubezpieczalnie chętnie bym nawiązał taką współpracę ;)

 

PS. Dzięki wszystkim za pochwały bo się człowiek napracował a miło być docenionym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lazina, :song: na prawdę kawał dobrej roboty. Świetny debiut w PSB.

 

A z ciekawości? Co się stało z szybą czołową? Złodziej "po złości" zbił? Czy to sprawka czegoś innego?

 

W tym miejscu co zbita szyba jest też wgniot na masce z czerwonymi śladami. Najprawdopodobniej rzucili gaśnica w szybę bo na lakierze i pod maska tez trochę proszku było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w polsce panuje moda lepiej jeżdzić 15 letnim golfem czy pasatem oczywiście z licznikowym 200tyś niż nowszym autem innej marki

To nie moda, to styl życia :D

Jeżdżę 18 letnim golfem TeDeI z licznikowym przebiegiem 213 tyś km :kox:

i powiem Ci, że jeździ tak samo jak "nowsze auto innej marki", (np. CR-V 2013) a koszty utrzymania są dużo niższe.

Stare rupiecie mają w sobie tą solidność, której osobiście brakuje mi w młodszych i może dlatego część osób woli jeździć właśnie 15 letnimi golfami, czy passatami niż nowszymi autami innych marek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moda, to styl życia :D

Jeżdżę 18 letnim golfem TeDeI z licznikowym przebiegiem 213 tyś km :kox:

i powiem Ci, że jeździ tak samo jak "nowsze auto innej marki", (np. CR-V 2013) a koszty utrzymania są dużo niższe.

Stare rupiecie mają w sobie tą solidność, której osobiście brakuje mi w młodszych i może dlatego część osób woli jeździć właśnie 15 letnimi golfami, czy passatami niż nowszymi autami innych marek ;)

 

Coś w tym jest ... może nie Golf/Passat ale starsze auta mają to coś, czego nowsze nie mają.

I nie ważne na co kogo stać - mam 3 auta ale najbardziej lubię to najstarsze - i to moje oczko w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lazina, moja też tak wyglądała pod maską jak ją oddawałem po ponad 180k km przebiegu :-]:mrgreen:

 

 

Super robota! śledzę ten temat z wypiekami na twarzy, bo mam ogromny sentyment do tego auta :roll:

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 19 Luty 2014, 20:31 ]

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 742#456742

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

makgajwer, W ogromej ilości tematów fotki już nie działają. Ogromna szkoda bo człowiek by chciał pooglądać ponownie wiele super relacji. Może warto by było dać w regulaminie jakiś wymóg co do wyboru hostingu żeby to było na lata, lub założyć chmurę forumową i tam wgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lipa; akurat 2 dni temu żonie w 3 mcznym nowym aucie eksplodowała gaśnica proszkowa. Stąd chciałem podlinkować ten wątek aby zobaczyła, że miała szczęście t.j. gaśnica była w bagażniku pod drugą podłogą ale mimo tego cały bagażnik, tylne siedzenia i boki drzwi były uwalone w proszku. Walka trwała ponad 5 godzin i całe szczęście, że udało się wyczyścić odkurzaczem +szmata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.