Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, na sca znalazłem wpis, że negatywne opinie na elektrodzie wypisywane o GMS wysmarowała im konkurencja.

Ja raczej muszę mieć 2din, koniecznie chcę flaci no i dobre granie. Empechójek nie używam, nie mam i mieć nie chcę. Jakieś mam dziwne potrzeby :D

A psioczę na Alpinę, że wersja 2din nie odtwarza flacow, choć jak mala siostra to robi. Cyrk po prostu.

Niestety mało opinii jest o Clarionie poleconym przez W1Michał, a byłby to dobry klocek dla mnie od strony funkcjonalnej. Nie wiem jak od strony dźwiękowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewnu clarion nie jest gorszy od GMSa tylko ewentualnie lepszy (raczej na pewno) za tą kase sprzęt jest bardzo ok i wątpie abys znalazł coś lepszego nowego w tej cenie co czyta Flac. Wydaje mi sie że za bardzo kombinujesz i pomimo że każdy coś poleca wolisz iść swoją drogą :) myśle ze cie clarion nie zawiedzie, wg mnie brzmieniowo zje na śniadanie GMSa, po za tym to są multimedialne kombajny a nie audiofilskie CD więc umówmy sie że w pewnej kasie nie można mieć wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko Clarionowi, miałem kiedyś ich radyjko dopóki jakieś złodziejskie łapy nie buchnęły mi go z auta. Jak zacząłem poszukiwać radyjka 2din z flacami to na aledrogo wyskoczyło ileś tam pozycji a ja nie otworzyłem ani jednej oferty z nołnejmem (gms itp). Dzwoniłem do jakiegoś centrum ajwajcarhajfi z pytaniem o 2din z flacami i zaczęli mi wychwalać gms, więc tak postanowiłem o to wypytać, aczkolwiek rewelacji się nie spodziewając.

A tak przy okazji - czy brzmieniowo Alpine CDE-196DAB to jest to samo co ALPINE UTE-93DAB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając sprzęt czytający flac lub wav z pendriva nie ma to dużego znaczenia ...po co niszczyć sobie swoje drogie, latami zbierane płyty wożąc je w aucie? Solidnie ripujesz i po strachu że przy wymianie płyty spadnie , wleci np. pomiędzy fotel i się porysuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty w aucie niestety niszczą się, jest to odwieczna prawda. Widziałem, że UTE nie ma napędu, a skoro reszta podobna, to po co przepłacać.

Nie nabijajcie się ze mnie, ale chyba zdecyduję się na radio 1din, bo w nocy wymyśliłem, że będę je przekładał między samochodami - latem w letnim a zimą w zimowym, w innym wypadku dobry klocek marnowałby się przez pół roku w stojącym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jak Ty jej nie znasz to ryzyko wtopy wzrasta do kwadratu.

Czyli pewnie ze Stetsomu to tylko gabaryty idealne :-)

 

A takie pytanie z innej beczki: Czy wykorzystanie sygnału głośnikowego jako źródła do wzmaka wpłynie negatywnie na dźwięk czy jest to bez znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma znaczenie i to duże. Po pierwsze musisz mieć wzmak z wejściem low input albo jakiś osobny konwerter ale dla mnie to są ostateczności i jak sie chce dobre audio to sygnał trzeba podac przez RCA bez żadnych kombinacji. To że nie znam jakiejś marki nie oznacza że jest nie dobre :) aczkolwiek w necie nie ujrzysz opinii o tym więc ryzyko jakiś jest że jest to krótko mówiac badziew. Osobiście poszedłbym w sprawdzone marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
szukam radia do mojego leona, poprzednie JVC padło po 8 latach :D główne wymagania to USB i Bluetooth z funkcją rozmów, cena 400-500zł coś polecicie?

 

Alpine UTE-92BT - http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/ALPINE/ST ... -92BT?s1=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.