Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli rozglądam się za matami wygłuszającymi do auta. Maty tylko w celu polepszenia akustyki, nie planuję car audio. Dzisiaj byłem w dwóch firmach i w jednej polecono mi zestaw STP Silver + GMS-R10, a w drugiej GMS-07 XL + GMS-R10. Wygłuszyć chcę sufit, podłogę, cały bagażnik i ścianę grodziową od silnika gdzie dojdę. Co sądzicie o tych produktach, zdadzą egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie jakieś opinie o JVC KD-X310BT? Warto? Mam okazję kupić używkę, jeszcze na gwarancji za fajne pieniążki, ale wolę dopytać czy np nie są to radia jakieś wadliwe, dziwne, głupie, słabe, itp..

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 400 zł znajdę coś lepszego od ALPINE UTE-72BT?

Nie mam wzmacniacza ani suba, przód odseparowane Hertz 165.3, tył JBL GTO 6527.

Obecnie mam seryjnego Travelpilot RNS4, ogólnie jest ok, ale chyba tuner nie domaga, brakuje mu choćby AUXa i nie ma mocy żeby napędzić głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego już rezygnujesz z UTE? Bo nie napędzi głośników? Przecież nawet radio za 3699zł (tyle kosztowała nówka CDA 9835) nie da rady odpowiednio zasilić głośników w samochodzie.

Radia w tej cenie grają tak samo, a tylko wygląd zewnętrzny i marka je od siebie odróżnia ...ja dopłaciłbym te ok 150zł i wziął UTE92 . Dlaczego?

-z pendriva czyta pliki FLAC

-ma korekcję czasową

-ma aktywną zwrotkę

 

W tym sklepie http://www.carado.net.pl/ powołaj się na mój nick i cena radia zrobi się przyjemniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny3, generalnie ALPINE UTE-72BT średnio sobie radzi z napędzaniem trochę lepszych głośników niż seryjne, mimo wszystko radio warte uwagi BT działa bardzo dobrze, usb też :good:

 

 

a które radio i to w tej cenie poradzi sobie lepiej ? wiadomo że samo radio to samo radio i cudów nie można wymagać w kwestii mocy. Bierz albo Alpine albo coś z Kenwooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
637139 Jakie maty butylowe polecacie do wytlumienia drzwi? W rozsadnej polce cenowej. Stp anticor gold dadza rade?

 

Stp Silver lub Gold. Zapytaj jeszcze chłopaków z bitmat.pl na pewno doradzą ;)

 

637139 Pytanie numer dwa podobne z tym, ze jakiej firny i grubosci pianka na tapicerke?

 

Pianki z firmy GMS. Grubość zależy od ukształtowania tapicerki i mechanizmów, które muszą się pod nią poruszać ;) Trzeba zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jakie maty butylowe polecacie do wytlumienia drzwi? W rozsadnej polce cenowej. Stp anticor gold dadza rade? Pytanie numer dwa podobne z tym, ze jakiej firny i grubosci pianka na tapicerke?

 

Ja jedno auto zrobiłem STP Silver anticor i daje radę. Łatwo się klei, dociska bez opalarki. Trzyma już 2 rok. Teraz zamówiłem kolejnych 5 sztuk na kolejne auto właśnie z bitmat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, jako że chcę trochę poprawić audio w mojej Thalii i chciałbym jej zafundować dodatkowe głośniki 16 cm w tylną półkę. Nie za bardzo wiem w co celować. W sklepie wychwalali Morel, ale jakoś do mnie to nie przemawia, po prostu nie znam tej marki i nigdy o niej nie słyszałem. Na chwilę obecną mam takie radyjko http://www.blaupunkt.com/fileadmin/user ... _BA_PL.pdf , myślę że sobie początkowo poradzi. W jakie głośniki mam celować, budżet powiedzmy do 300 zł, chyba że można taniej, a nie gorzej.

Na chwilę obecną mam 10 cm głośniki Alpine w przedniej półce, ale wiadomo że one nie dają rady. W drzwiach przednich mam co prawda otwory na głośniki, ale niestety boczek drzwi nie przewiduje takiego luksusu, a nie wiem czy jest sens aż tak modyfikować.

Jestem otwarty na wszystkie pomysły. Z góry dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrą scenę, to wywalić 10tki i wrzucić głośniki w drzwi: dwudrożne, odseparowane. Jak koniecznie chcesz na półkę, to Morel Tempo będzie zdecydowanie dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie słyszałeś o tej firmie i nie chcesz inwestować dodatkowo we wzmacniacz to polecam Helix Blue. Cena ok 250 zł i zagrają dobrze pod samym radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba uważać gdzie Morela się bierze bo juz nawet i to jest podrobione. Jezeli chodzi o Tempo to można wybrać kopie identyczną , a nie którzy twierdza ze lepsze . Mowa o GMS 1968 .

U mnie czekają na założenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.