Skocz do zawartości

Punto 1.1 1997r :) Green Butterfly :)


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tyle czasu to chyba ręką, choć znając Tomka perfekcjonistę,

to nigdy nie wiadomo. Może głaskał tyle godzin polerką

Ciekawe! ;) Czekamy na obszerniejsze info, jakie środki zostały użyte itp.;-)

Thomas, u mnie nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Efekt widac z daleka. Gratulacje. Miałem takie same punto, w takim samym kolorze. Używałem zwykłych srodków typu K2 ( bo wczesniej nie wiedziałem ze takie woski i forum jest ) i autko ładnie sie prezentowało, ale w porównaniu do twojego to moje byłby "blada twarz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robiles fotke z fleszem ?:P Wyszlo ciekawie teraz beda sie ogladali na ulicy za nim jak kiedys za moim kiedy wyjechal od Rudego :) W porownaniu do innych Puntolotow bedzie robil wrazenie nowego, albo w stanie kolekcjonerskim ;) A co do 14h pracy to nie uwazam zeby bylo to dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas szaleńcu... przepraszam za porównanie... nie dość że latasz wokół autka jak "z pęcherzem" to jeszcze te felgi masz dobrane lepiej jak w fabryce. Tak trzymaj :P .

 

Co do felg to też nabyłem na allegro alusy oryginalne do Bluebirda- co ciekawe, z Polski co jest już w ogóle praktycznie niewykonalne. Są w całkiem przyzwoitym stanie- 2 należy lekko podprostować i wszystkie odnowić bo mają typowe rysy eksploatacyjne- myślę tylko czy iść na lakierowanie normalne czy proszkowe, które jest rzekomo dużo trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg,są to oryginalne felgi z Punto I tyle,że z wersji sporting :) po małej renowacji i lakierze wg mojego gustu :) czyli lakier z palety Audi :)

 

co do lakieru ... 14 godzin mi zeszło łącznie z cleanerem i woskowaniem :)

użyłem :

oczywiście mycie z szamponem Zymol + glinka Meguiar's

gąbki : Monster Shine żółta średnia i czarna waflowa wykańczająca

pasty : Scholl S10 i Deox 3

cleaner : AG SRP

wosk : Harly Wax,ale niedługo będzie Lusso Oro :)

ręcznie tego nie robiłem,użyłem Kestrela Das-6 ,dlatego też dłużej zeszło :) ale za to robiłem kawałek po kawałku dokładnie :)

pod maską też delikatna polerka elementów lakierowanych,ale to już ręcznie przy kombinacji podobnej jak do lakieru na zewnątrz,po tym przyszedł czas na wosk do silnika APP M DRY :) fajna sprawa,osobiście polecam :)

 

Taśma ochronna to Blue Dolphin :)

 

poza tym na tych fotkach jest tylko po polerce i z nowymi kołami,ale jeszcze przed wyczyszczeniem wszystkich plastików :) niedługo nowe fotki :)

 

[ Dodano: 19 Sierpień 2010, 19:08 ]

Thomas, u mnie nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia :o

trzn. dużo ich jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzn. dużo ich jest ?
Aż 11 krzyżyków;-)

 

pod maską też delikatna polerka elementów lakierowanych,ale to już ręcznie przy kombinacji podobnej jak do lakieru na zewnątrz,po tym przyszedł czas na wosk do silnika APP M DRY fajna sprawa,osobiście polecam
Cóż...Tomek po raz kolejny daje pstryczka w nos profesjonalnym firmom detailingowym! :);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zachwyceni, a ja widzę na zdjęciu 50/50, że zostało jeszcze dużo rys :dontknow:

bo to zdjęcie zrobione w trakcie :) później polerowałem całość jeszcze dalej więc zeszły te ryski :) dlatego jest zdjęcie gdzie jest flash z aparatu i ta latarka :) tam nie ma nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany skrytykuje za niedopracowane zderzaki i opony ... co to za zdjecia w krzakach ? :thumbdown:

 

lakier super, reszta DZIS srednio 8-):evil:

 

p.s. a ten napis na zderzaku, czegokolwiek by nie reklamowal nie prezentuje sie dobrze, podobnie jak naklejki na szybach uwidaczniajce wypiaskowane numery nadwozia ... byc moze mam zboczenie na punkcie takich rzeczy, ale zaraz po zakupie samochodu odklejam z szyb pierdoly od dealera, ubezpieczyciela itp.... pozostaje jedynie naklejka rejst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany skrytykuje za niedopracowane zderzaki i opony

pisałem,że zderzaki i inne plastiki nie były robione jak robiłem zdjęcia ...

 

[ Dodano: 20 Sierpień 2010, 22:55 ]

p.s. a ten napis na zderzaku, czegokolwiek by nie reklamowal nie prezentuje sie dobrze,

jest już zdjęty ... mam inny mniejszy w innym miejscu ;)

 

zrobię up zdjęć to będzie widać i plastiki i inne rzeczy na gotowo :) bo teraz już są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po zakupie samochodu odklejam z szyb pierdoly od dealera, ubezpieczyciela itp.... pozostaje jedynie naklejka rejst.

 

Widzisz... ja mam właśnie dokładnie odwrotnie. Zawsze wiadomo od kogo autko pochodzi, wiadomo że nic nie było gmerane lakierniczo skoro takowe naklejki są..owszem nie każdy chce robić reklamę dealerowi, ale np w moim przypadku naklejki od dealera to unikat, a w dodatku podobają mi się. Wiadomo że jak ktoś kupił auto flotowe to z reguły poodkleja te reklamy, co sam z resztą bym w takim przypadku zrobił. Zgadzam się ten napis na zderzaku nie wygląda zbyt estetycznie. A co do naklejki z numerem rejestracyjnym na szybie to jest to moim zdaniem jeden z największych bezsensów... po co ona komu? Żebym se czasem nie zapomniał jakie mam tablice? W dodatku jest ogromna i w niektórych autach może ograniczać widoczność np przy parkowaniu. Sam ją mam, ale nie dość że zaczyna się odlepiać to coraz bardziej mnie irytuje, aż w końcu pewnie nie wytrzymam i wywalę ją razem z innymi winietkami których w dziwny sposób nie mogę zdjąć paznokciem... ok koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

639, ale mam dalej tego zielonego też :)

mam 2 punciaki :) tego zielonego i dodatkowo drugiego nowszego ;) II FL :) przedstawię go później po tym jak go doprowadzę do stanu jaki bym chciał ,aby był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas, o, pionier polskiego detailingu ekstremalnego powróci z nowym projektem? super! jaki kolor?

muszę przyznać, że ten Twój punciak zainspirował mnie do detailingu podwozia i zawieszenia - mega zabawa z takim tematem! Dopiero po takim zabiegu czuję, że auto jest czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.