Skocz do zawartości

Shiny Garage Interior Cleaner


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Dimmu, porównując do innych tego typu produktów na rynku Interior nie wypada najgorzej pod względem ceny, warto zauważyć że jest to preparat gotowy do użycia.

 

Blink APC 500ml - 19zł,

SG Interior Cleaner 500ml - 22,90zł,

Autoglym Interior Shampoo 500ml - 32zł,

Auto Finesse Total 500ml - 49,90zł,

Smartwax Smart Clean 500ml - 55zł.

 

Produkty gotowe do użycia nigdy nie będą wstanie konkurować z koncentratami jeżeli są ich odpowiedniki, tutaj bardziej liczy się łatwość aplikacji, brak konieczności rozcieńczania i czas który dzięki temu można zaoszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to produkt APC więc jak można go z nim porównywać ?

Założeniem producenta chyba było by stworzyć produkt gotowy do użycia jest wielu klientów którzy chcą zakupić gotowe produkty nie bawiąc się w rozlewanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to produkt APC więc jak można go z nim porównywać ?
Normalnie, tak jak zrobiłem to wcześniej. Zakres działania obu specyfików jest co najmniej podobny.
Założeniem producenta chyba było by stworzyć produkt gotowy do użycia jest wielu klientów którzy chcą zakupić gotowe produkty nie bawiąc się w rozlewanki.
To jest zrozumiałe. Nigdzie nie podważam sensu istnienia tego produktu czy jego jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym czy to te same produkty :)

Taki gotowiec, mówię akurat o konkurencji (Sonax, Autoglym) według mnie tylko z założenia jest podobny do APC a różni się zdecydowanie od tych produktów. Ja na przykład lubię po odkurzeniu psiknąć na materiałowe fotele i przetrzeć fibrą i mam świeżą, "czystą" tapicerkę bez kurzu :) Po APC w 90% zostają plamy, tak samo na plastikach. Wydają się wysuszone, a te produkty oprócz tego, że czyszczą to jeszcze mają w sobie coś co odświeża, taki delikatne przyciemnienie materiału :) Taki all in one :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dwa produkty gotowe do użycia w tym Interior Cleaner planujemy wprowadzić z początkiem sezonu jeżeli w opinii klientów i naszych Partnerów będzie taka potrzeba. W styczniu sprawdzimy jakie byłoby zapotrzebowanie i podejmiemy decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.