Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad Lare EPL-42v2, ale nurtuje mnie kwestia Kraussa S8 ten sam skok, a czoło maszyny ma wygodniejszy uchwyt. Czy można uznać, że te maszyny posiadają jednakowe "parametry" działania i różnią się tylko korpusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie na wiosne chce kupić rotacje :D rozmyśłam nad K2, przeczytałem dużo i większość poleca ale znalazłem również Bass Polska rotacja, niby zakres od 600-3300 rpm ;) też ciekawie się to prezentuje ;) co sądzicie ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wiosne chce kupić rotacje :D rozmyśłam nad K2, przeczytałem dużo i większość poleca ale znalazłem również Bass Polska rotacja, niby zakres od 600-3300 rpm ;) też ciekawie się to prezentuje ;) co sądzicie ? :o

 

Jaki budżet?

 

Jak coś droższego i lepszego niż wspomniane maszyny to mogę polecić Skila 9955MA

Użytkuję ponad rok i nie ma najmniejszego problemu.

I kultura pracy na wysokim poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, jak dla mnie k2 wydaje mi się, że w zupełności wystarczy ;) mam kraussa DB 5800, także K2 będzie do tych brutalniejszych prac ;) a samochody to po za dwoma francuzami ( moim i mamy ) w lutym dojdzie Skoda taty, także wydaje mi się że chyba wezmę K2 ;) od czasu do czasu może przepitole jakieś auto cioci ale to okazyjnie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś porównywał Lare Epl 11 do Krauss P7 ? bo podobno są bardzo podobne w sumie rózni się nieznacznie cena. Budowa parametry te same . Czy jest coś w czym jedna jest lepsza od drugiej ? :)

Jeden z partnerow forum u ktorego zakupilem ostatnio Krausa, wypowiedzial sie jednoznacznie, obydwie maszyny składane sa w tej samej fabryce, wiec w w jednej i drugiej sa najprawdopodobniej te same bebechy, kupilem krausa bo akurat to mieli na stanie :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.