Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest ta sama polerka co Sico. Kilka stron wcześniej jest filmik z pracy. Miki sobie ją chwali.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=645

Nie przemawia za mną wyświetlacz obrotów. Chociaż sam sprzęt może i jest dobry :o

185 zł to cena nowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185 zł to cena nowej ?

tak nowka sztuka na alledrogo :)

 

proximo prawdziwa waga samej polerki bez talerza to 2,2kg

dzwonilem do jakiegos sprzedawcy na alledrogo i koles wazyl na moja prosbe i sama maszyna bez osprzetu i walizki wazy jedyne 2,2kg

 

tylko nie mam pojecia jak z jej awaryjnoscia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoOdNowa, ciekawie, ciekawie, tylko żadnego telefonu ani chociaż e-maila do kontaktu nie podał, coś ukrywa? Może być przykra niespodzianka jeśli się okaże że maszynka nie jest na 230V i nie ma gwintu M14, bo żadnych danych nie ma na aukcji, no chyba że rupes innych nie robi? A taki zakup trochę w ciemno... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

conrado,

Mówisz o polerce rupesa.

Jakie dane techniczne miałem jeszcze dać.

Przecież to firmowa maszynka z najwyższej półki.

Lepiej już chyba pokazać nie mogłem - rozebrana do wglądu, komutator idealny, szczotki nie wypalone itd.

Dla porównania dałem drugą moją nową, aby nie było wątpliwości ze sprzedaje bo coś tam nie teges.

 

Tel i mail był na PW a polerka była tak dobra ze żałowałem zakupu nowej, lecz sprzedający miesiąc mi tą używkę wysyłał a ja musiałem czymś pracować :ad:

 

To tak w odpowiedzi na post ostatni, bo gdybym miał takich polerek 20 to i tak o drugie tyle by było za mało.

Pozdro.

 

[ Dodano: 8 Październik 2010, 12:55 ]

conrado,

Sory kolego.

Myślałem ze piszesz o mojej aukcji.

 

Ale dobrze ze skumałem o co lotto.

Ten sprzedający jest moim dostawcą. Kupiłem u niego tą nowa polerkę LH18EZ, i dwa rupesy scorpio o skoku 3 mm do podkładu i klaru, 6 mm do wyrabiania powierzchni pod szpachel i do darcia samego szpachlu.

 

W zamówieniu jest odsysacz pyłu i hebel pneumatyczny.

 

Polecam tego sprzedającego. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :D ale na tej konkretnie aukcji nie ma żadnych danych tych konkretnie 3 maszyn, więc jeśli po zakupie okaże się że jest inne napięcie i inny gwint to nawet nie ma co reklamować, ojciec "nadział się" na taką okazyjną szlifierkę więc wolę podchodzić ostrożnie do tego typu aukcji ;) a Twoja oferta była super opisana i tylko żałuję że ją przegapiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnić czym się różnią między sobą

http://www.amazon.co.uk/Silverline-Silverstorm%C2%AE-129659-Sander-Polisher/dp/B0021L95WA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=diy&qid=1287038621&sr=8-1

http://www.amazon.co.uk/Silverline-668445-180-Sander-Polisher/dp/B000OO9UVM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=diy&qid=1287038621&sr=8-2

http://www.amazon.co.uk/Silverline-264569-Sander-Polisher/dp/B002QS1LZ2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=diy&qid=1287038621&sr=8-3

oprócz ceny i tego, że pierwsza ma obroty 900-3000 a druga 600-3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Panowie potrzebuje waszej rady, wlasciwie dopiero zaczynam przygodę jeśli o car detailing, na pierwszy rzut potrzebuję w miarę dobrą i nienajdroższą maszynę, celuję w kwotę 200-300pln.

Czytałem, ze polecacie Silverline... firma angielska, ale czy jakis konkretny model ?

Jesli tak to czy mozecie wrzucic tutaj link z maszyna tej firmy ktora jest godna polecenia, a najlepiej link bezposrednio do sklepu abym mogl ja nabyc ?

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.