Skocz do zawartości

Mercedes Benz S 320 CDI - JEDYNY TAKI ZOBACZ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po czterdziestu paru tysiącach kilometrów nadal utrzymuje przyzwoity stan :P

Za zderzakiem S-klasy (na kolejnym miejscu parkingowym) zmieściłby się co najwyżej Smart 4 2... ;)

 

Te szyby to konieczność?

 

 

Co do parkowania to tak spotowo na parkingu się zaparkowało 8-) (bo rozumiem że o to chodziło :roll: )

 

 

 

A szyby to dla mnie konieczność - wygląd i funkcjonalność ;) W każdym tak mam a te wyjątkowo mi pasują bo to są z lustrzanym obiciem :-]

 

[ Dodano: 17 Luty 2014, 20:32 ]

Nie lubimy z Frankiem jak na mieście podczas palenia cygara nam pospólstwo do środka zagląda. Co zrobić, takie życie :dontknow:

 

Dokładnie tak :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parkowania to tak spotowo na parkingu się zaparkowało 8-) (bo rozumiem że o to chodziło :roll: )

Tak myślałem. Ale głównie chodziło o fakt - drugi taki sam w linii się nie zmieści...

 

A szyby to dla mnie konieczność - wygląd i funkcjonalność ;) W każdym tak mam a te wyjątkowo mi pasują bo to są z lustrzanym obiciem :-]

A jak się podobają

? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś tu cicho :mrgreen::P

 

Auto robi kilometry i na dzień dzisiejszy ma już za sobą ponad 40tys km ;)

 

Przy takich przebiegach ciężko utrzymać je w nienagannym stanie więc rozpoczęły się testy powłok :-]:-]:-]

 

qGw9YVI.jpg

 

Qq6RcyF.jpg

 

iSAtT1P.jpg

 

4Tbzhba.jpg

 

I w drogę ;)

 

 

CDN................. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś post
no
Coś tu cicho

 

Auto robi kilometry i na dzień dzisiejszy ma już za sobą ponad 40tys km

 

Przy takich przebiegach ciężko utrzymać je w nienagannym stanie więc rozpoczęły się testy powłok

nic tu nie ma o tym grzaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzinkins

 

tak z czystej ciekawości bo od którejś strony nie czytałem... jak z awaryjnością? jaki teraz ma przebieg? strasznie mi się podoba ten model :-] Swoją drogą jest to pierwsze auto w moim życiu z tak wysokiej półki którym miałem okazje pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak z czystej ciekawości bo od którejś strony nie czytałem... jak z awaryjnością?

 

Autko moim zdaniem mało awaryjne a mój egzemplarz został strasznie zaniedbany przez poprzedniego właściciela i stąd wychodzi coś od czasu do czasu ;)

 

 

jaki teraz ma przebieg?

 

 

356 tys km :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, takie techniczne pytanko o szlifierke oscylacyjna, co to za model i gdzie mozna kupic do niej papierki, bo chyba slabo szukam takiego zestawu :/

 

MIRKA Ceros 2,5 mm - Elektryczna szlifierka Orbitalna 77 mm

 

 

A tu masz wszystko ;)

 

 

http://www.shineon.pl/sklep/producenci/ ... l?limit=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.