Skocz do zawartości

[Trójmiasto] Spotkania pomorskich


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozmawiałem z trzema technikami. Uwierzcie mi, nie jest łatwo w jednym terminie zorganizować trzy firmy. Napiszcie mi czego oczekujecie od (techników) dystrybutorów chemii (aby mogli się przygotować) :P

 

Nie wiem też czy jest sens ładować trzy firmy na raz z racji tego, że każda firma ma inną politykę, podobne produkty i inny sposób ich stosowania.

 

Wstępnie chciał bym aby dana firma przedstawiła swoje produkty, zaprezentowała ich działanie i omówiła faktyczne działanie.

 

Tematy jakie mogli byśmy poruszyć to kwestia do ustalenia. Termin natomiast na dzień dzisiejszy jest w trakcie ustalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firm na razie nie podam ponieważ nie mam konkretnej odpowiedzi i terminu.

Nie wiem czy warto poruszać temat korekty lakieru (i tak nikomu to nic nie da bez długiej praktyki). Bardziej bym się skupił na omówieniu rzeczy, które każdy sam może zrobić we własnym zakresie. Środki chemiczne myjące, konserwujące (zastosowanie) itd...

Na pewno w pierwszej kolejności termin ogłoszę na facebooku, zatem zapraszam: Mike's Car Spa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy tak odbiegnę od tematu , wie ktoś gdzie w Gdańsku można samemu za opłatą umyć autko , ewentualnie dobra myjnia ręczna gdzie w dobrze chłopaki myją , tzn. koła myją na końcu :/

Wiem że to ostatnie stwierdzenie trochę śmieszne , ale kuźwa no dzisiaj byłem zmuszony jechać na swoją osiedlową myjnie , no i kolesia musiałem instruować co i jak bo myjąc mi połówkę auta zabierał się do opon ( kurwa mać , przepraszam moderatora ) i potem chciał iść myć drugą połówkę , kto ich cholera tego uczy . Dziwnie się już patrzyli jak powiedziałem im że umyją mi moim szamponem ( DG 901 ) , wolałbym tego uniknąć na przyszłość , po co mam się denerwować , ja .... i oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2 miejsca (stanowisak ) dziś myłem o godz 17 i nie trzymam u nich auta na parkingu bo nawet nie mieszkam na zaspie mycie kosztuje 5zl razem zemną mył gość skode z tego co mówił mieszak gdzieś na żabiance .Tyle że przy wjeździe trzeba powiedzieć parkingowemu że na mycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2 miejsca (stanowisak ) dziś myłem o godz 17 i nie trzymam u nich auta na parkingu bo nawet nie mieszkam na zaspie mycie kosztuje 5zl razem zemną mył gość skode z tego co mówił mieszak gdzieś na żabiance .Tyle że przy wjeździe trzeba powiedzieć parkingowemu że na mycie

 

Jakie warunki? Woda z kranu - ciepła? zimna? Myjka ciśnieniowa jakaś jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba94,

 

czy my mowimy o tym samym parkingu? Bo ja ostatnio jak z mylem z bratem to on musial prawie z niego wyjechac jak facet chcial postawci karawan na swoim miejscu. Wiec słabo widzę pojęcie "2 stanowiska". Jedno przy płocie obok ubezpieczeń to sie zgodze ale nie na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja byłbym zainteresowany i chyba się zakręcę przy tym parkingu , dotychczas jeździłem na "partyzanta " na myjnie przy Tesco na Chełmie , rankiem jest pusto więc mogę się rozłożyć z wiaderkiem , wiem że to jest raczej nielegalne ale na razie nikt ( właściciel ) się nie burzył .

 

[ Dodano: 9 Wrzesień 2011, 23:13 ]

ee , Panowie , gdzie parking a gdzie Romantica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba , ja nie marudzę , dzięki bardzo za odpowiedź , tylko jak bym szukał w okolicy Romantici , wątpię czy bym znalazł bo to trochę od niej :) , mnie spartańskie warunki odpowiadają , ważne by była woda pod ciśnieniem i nikt się nie czepiał , opłata jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.